Fen Bilgisi Özel Ders İstanbul

30.01.2021
49
Fen Bilgisi Özel Ders İstanbul

Fen Bilgisi Özel Ders İstanbul

Fen Bilgisi Özel Ders İstanbul Şubemizde Birebir Online Yüz yüze Verilmektedir. İstanbul Fen Bilgisi özel ders ücretleri yaklaşık kurs fiyatınadır. Lgs Hazırlık öğrencileri için Fen Bilgisi dersleri önem arz etmektedir. Meb Müfredatına uyumlu ve sınav formatına uygun olarak en iyi yeni nesil sorular hazırlanarak eğitim merkezimizde ders vermekteyiz.

Fen Bilgisi Özel Ders İstanbul Adalar , Avcılar , Arnavutköy , Ataşehir , Bakırköy , Başakşehir , Bağcılar , Bahçelievler , Beylikdüzü , Beşiktaş , Beyoğlu , Çatalca , Güngören , Kartal , Tuzla , Çekmeköy , Pendik , Halkalı , Mecidiyeköy , Şişli , Ümraniye , Silivri , Şile , Bayrampaşa , Fatih , Sultangazi , Sultanbeyli , Sancaktepe , Eyüpsultan Şubelerinde Verilmektedir.

Fen Bilgisi  Hazırlık Kursu

Fen Bilgisi Hazırlık Kursu İstanbul alanında en az 15 yıl deneyimli öğretmenlerimiz tarafından birebir özel ders olarak yapılmaktadır. Öğrenciler istedikleri saatler de yada okul çıkışlarında kurumumuz da Etüt Saatlerinde ödevlerini yapabilir eksik olduğu konuların telafisini öğretmenlerimiz ile destek alarak çalışabilirler.

Fen Bilgisi Hazırlık Kursu İstanbul

Başakşehir , Pendik , Kartal , Tuzla , Kadıköy  Fen Bilgisi derslerimiz kurumda , eve öğretmen yada Online birebir ders şeklinde yapılmaktadır. Öğrenciler istedikleri derslerden birebir hazırlık kurslarını görebilirler. Birebir Fen Bilgisi Özel Ders ile öğrenciler sınavlarından yüksek puan almaktadırlar. Takviye dersler kişiye özel hazırlanmaktadır.

İstanbul’da Fen Bilgisi Özel Dersi veren öğretmenler Kurs Burda eğitim merkezinde en deneyimli öğretmenlerdir. Ortaokul öğrencilerimize Matematik , İngilizce Türkçe , Tarih , Din Kültürü , Eğitim Koçluğu , Ders Koçluğu , Birebir kişiye Özel İlgi ile eğitim vermekteyiz.

LGS Fen Bilgisi Özel Ders

Fen Bilgisi Özel Dersi İstanbul , LGS Fen Bilgisi soru oranı ile 8.Sınıf adaylarını en çok zorlayan derslerden biridir. LGS Fen Bilgisi 20 soruluk alanıyla LGS de ful yapanlar en iyi fen liselerini kazanmaktadırlar. İstanbul LGS Fen Bilgisi Özel Dersi Paketleri öğrencinin seviye ve alt yapısına göre belirlenmektedir.

Ortaokul Fen Bilgisi İstanbul Ders Paketleri

5.Sınıflar Takviye ders paketleri 20 ders , 6.Sınıflar Ders Paketi 20 Ders , 7.Sınıf 30 Ders , 8.Sınıf Lgs Fen Paketi 50 – 60 ders tavsiye ediyoruz. İstediğiniz gün ve saatte dersleriniz planlanmaktadır. Ders ücretlerinizi haftalık, Aylık yada Yıllık Peşin olarak ta yapabilirsiniz. Ödemelerinizde Taksit kolaylığı sağlanmaktadır.

Neden Kurs Burda

Kurs Burda değişen eğitim sistemine uyum sağlayan , kendini yenileyen dinamik ve deneyimli öğretmen kadrosuna sahiptir. Kurs Burda Eğitim Merkezi kişiye özel bir program ile birebir Özel Ders Alanında en iyi kurum olmaya devam ediyor. Kurum da , evde yada Online olarak Tüm sınavlar için Tüm Adaylar 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bizi arayarak dilediğiniz bilgiyi alabilirsiniz.

 

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Fen Bilgisi Özel Dersi İstanbul için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj