Matematik Özel Ders Yahya Kaptan

08.11.2020
186
Matematik Özel Ders Yahya Kaptan

Matematik Özel Ders Yahya Kaptan

Matematik Özel Ders Yahya Kaptan şubemiz’de İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencilerine Birebir Ders olarak verilmektedir.Matematik Dersi Sınıf Ortamına Göre Birebir Özel Ders olarak alındığında 3 kat daha Etkili olmaktadır. İzmit’in Yahya Kaptan Semtinde En Az 15 Yıl Deneyimli Öğretmenlerden Matematik Kursu Alan Öğrenciler ÖSYM ve Meb’in yapacağı sınav sorularını en pratik yoldan Seri ve Hızlı çözmektedirler.

Yahya Kaptan Matematik Kursu

Özel Derslerimiz Kurumda , Evde yada online olarak verilmektedir.Adaylar isterlerse kurumumuz tarafından görevlendirilen öğretmenlerimiz ev derslerine gidebilmektedir. Online Birebir Özel Derslerimiz Kurum ve Ev dersleri kadar verimli geçmektedir. Online Birebir Özel Ders için size önceden 20 dk demo ders önerip ondan sonra karar vermeniz için vakit tanıyoruz. Online Derslerde ekran , görüntü ve ses kalitesine itina ile dikkat ediyoruz.Ekrana yansıtılan dökümanlar seviyenize göre hazırlanmaktadır.

Matematik Özel Ders Yahya Kaptan

İlkokul 1.2.3.4. Sınıf Öğrencilerimize istedikleri saatlerde yada okul çıkışı ders seanları hazırlanmaktadır.İlkokul Özel Ders her öğrenciye ileri ki yaşlarda öğretilmesi gereken alt yapı derslerin den oluşmaktadır.Mantık , Dil , Matematik,Hitabet , Zihin Aktiviteleri,Çeşitli Hafıza Teknikleri ve oyunlardan oluşan ilkokul özel derslerimiz öğrenci seviyesi ve bireysel farklılığı dikkate alınarak öğretilmektedir. İlkokul Hassas bir dönem olması itibarıyla ve Salgın tehlikesini de göz önüne alaraktan derslerinizin Birebir özel ders olmasını tavsiye ediyoruz.

Ortaokul Matematik Özel Dersi

Yahya Kaptan Ortaokul özel derslerimiz 5.6.7 ve 8.Sınıflardan oluşmaktadır. Eğitimler Birebir ya da minik ikili üçlü gruplar şeklinde de verilmektedir. Ortaokulun ilk yıllarında özel ders alan adaylar 8.Sınıf Lgs Hazırlık döneminde avantajlı durumda olmaktadırlar.Özellikle öğrencilerimiz eksik konuları tamamlanmalı ve Hızlı Paragraf Teknikleri ile Tüm Derslerine etki edecek Türkçe yi daha iyi anlama ve kavrama algısına sahip olmalılar.fiyatlarımız Yıllık Paketler yada düzenli haftalık ödemeler şeklinde olup tüm velilerin bütçesine uygundur.Taksit ve ödeme kolay lığı sağlanmaktadır.

Yahya Kaptan Özel Ders

Yahya Kaptan Liseler 9.10.11 ve 12 Sınıf adaylarına Matematik,Fizik,Kimya,Biyoloji, Coğrafya,Felsefe vs. Tüm Dersleri Kapsayan bir eğitim verilmektedir.9 ve 10 sınıflara eksikleri üzerinden takviye özel derslerimiz vardır.11 Sınıf TYT Adaylarımız grup derslerine yada Tyt Birebir Özel Ders Alarak Yks Döneminde rakiplerine fark atabilirler.

Yks Matematik Kursu

YKS ( TYT – AYT – YDT ) den oluşan YKS kurslarımızda birebir matematik özel derslerimiz haftanın Her günü En iyi öğretmenler tarafından verilmektedir.Sayısal , Eşit Ağırlık , Sözel ve Dil Öğrencilerine Sistemli bir eğitim verilmekte olup yks adayları düzenli olarak eğitim koçlarımızdan ders programı alabilmektedir.

Kurs Günleri

Hafta İçi :9:00 – 21:00

Hafta Sonu : 9:30 – 20:30 Seanslarında istediğiniz özel dersi alabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Yahya Kaptan

Zayıf Adaylar : 60 – 80 – 150 – 200 Ders

Orta Düzey : 50 – 60-100 Ders

İleri Düzey : 30 – 50 – 80 Ders

Tüm Dersler İçin : Yıllık 200 Ders ve üzeri Paketlerimizi öneriyoruz.

 

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Yahya Kaptan İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj