On Parmak Klavye Kursu Kırklareli

03.06.2021
9
On Parmak Klavye Kursu Kırklareli

On Parmak Klavye Kursu Kırklareli

On Parmak Klavye Kursu Kırklareli, 10 Parmak Klavye eğitimi, Kırklareli 10 Parmak uygulamalı Klavye kursunda adalet zabıt katipliğine hazırlık yapan öğrencilere, hızlı ve etkili teknikleri profesyonel bir şekilde On parmak klavye kursu Kırklareli, Merkez şubemizde tecrübeli öğretmenler tarafından öğretilmektedir. 10 parmak klavye programının bir çok faydası vardır. On Parmakla zaman kaybını ortadan kaldırabilir, bilgisayar kullanımını daha verimli hale getirebilirsiniz. Doğru oturuş, vuruş ve nokta, virgül, odaklanma ,hızlı yazma, rakam işaret ve sembollerin yazımını en kısa sürede on parmak kursu ile eksiksiz ve noksansız öğretiyoruz. Bir Ders 40 Dakika Bir bağlantıda 2 Ders Yapmaktayız.

On Parmak Klavye Kursu Kırklareli, Zabıt Katibi yada Kamu Kuruluşlarının Büro Ofislerinde çalışmak isteyen adayların kısa süre içerisinde 3 dakikada en hızlı ve fazla kelimenin eksiksiz yazılması koşulu ile yapılan ve büyük talep gören bir sınavdır. Zabıt Katibi olmak isteyen adaylar KPSS  puanlarına ek olarak uygulamalı hızlı klavye mülakatından geçmek zorundadırlar. On Parmak Klavye Kursumuz Bilgisayar, Tablet, Masaüstü, Dizüstü Lap Top vb. Elektronik aletleri daha etkili ve zaman yönetimi açısından hızlı kullanmak için öğretilen önemli bir derstir. On Parmak Klavye kursumuz, Birebir özel ders olarak verilmektedir. Bilindiği gibi her adayın öğrenme şekli ve seviyesi farklıdır. Kişiye Özel Birebir olarak hazırlanan klavye kursu sizi istediğiniz düzeye rahatlıkla getirebilecek özel bir programdır.

On Parmak Klavye Kursu-On Ders

Hızlı Klavye Kursumuz  Tüm Teknik detayları ile 5 Hafta 10 Ders sürmektedir. Hızlı klavye kursumuza katılan adaylar rakiplerine fark atmaktadırlar.

On Parmak Klavye Kursu Kırklareli

On Parmak Klavye kursumuz birebir özel ders şeklinde dalında uzman 20 yıllık tecrübeli, donanımına hakim Bilgisayar Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Hızlı Klavye bir çok aday için fayda sağlamaktadır. Çalıştığınız kurumlarda, şirketlerde, kamu kurumlarında masa başı işlerde olarak tüm sektörlerde artık daha hızlı ve on parmak hızlı klavye kullanabilen kalifiyeli eleman olmak bir ayrıcalık durumunda. Hızlı Klavye ile işinizi daha çabuk yapabilme imkanı bulabilirsiniz. Tez Yazan Öğrenciler, Yüksek lisans ve doktora öğrencileri de özellikle hızlı yazma konusunda bu dersi alarak çok çabuk sürede hazırladıkları tezleri sunma imkanına sahip olurlar.

On Parmak Kursu

On Parmak Klavye Kursu ,birebir Özel Ders olarak almanızı tavsiye ediyoruz. Dilediğiniz gün ve saatte bu dersi görme imkanına sahipsiniz. Klavye Özel Ders etkili ve yüzde yüz verimli bir derstir. Çalışan adaylar için akşam saatlerinde ders yapılmaktadır. Diğer adaylarımız ise istedikleri gün ve seanslarda ders talep edebilirler.

Hızlı Klavye ve Katiplik

Katiplik kadrolarına başvuracak adaylardan istenen özel şartlardan biri on parmak hızlı klavye kullanmalarıdır. KPSS Sınavına giren birçok aday aldıkları puan ile beraber zabıt ve icra katipliklerine başvurabilirler. En az 90 kelime ve üstünde yazan adayların mülakat sonuçları Kpss puanı ve yazdıkları kelimeler karşılaştırılarak en yüksek puan en yüksek klavyede kelime yazan adaylar değerlendirmeye alınmaktadırlar. En Hızlı ve 1 dk da en çok kelime yazan aday memur katip kadrosuna alınmaya hak kazanmaktadır. Katiplik sınavında en önemli noktayı on parmak kabiliyeti görmektedir.

Klavye Kursu Kırklareli

Katiplik ve diğer kadro ve çalışanların almak istedikleri birebir yüz yüze hızlı klavye dersimiz için adaylar özel ders paketlerimiz bulunmaktadır.

Temel Seviye Aday Paketi : 24 Ders /3 ay

Orta Düzey Aday Paketi :  16 Ders /2 ay

İYİ Düzey Aday Paketi : 10 Ders / 1 Ay

Hızlı Klavye Kursu

On Parmak Klavye Kursu Kırklareli, Birebir Özel Ders Olarak verilmektedir. 81 ilde eğitim vermekteyiz. Hızınızı On derste ona katlayın ve kazanın. Bilgisayar, tablet, internet, ses ve görüntü kurulumu çok iyi bir şekilde kurularak kurum derslerinden daha verimli geçmektedir. Hızlı klavye ile başarıya doğru giden yolda üç adım önde olun. Ödemelerimiz ve ücretlendirmeler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

On Parmak Klavye Kursu Kırklareli İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj