Online Hızlı Klavye Kursu

04.04.2021
63
Online Hızlı Klavye Kursu

Online Hızlı Klavye Kursu

Online Hızlı Klavye Kursu, On parmak klavye kullanımını eksiksiz uygulamalı öğrenin. Online Hızlı Klavye Kursu ile 10 parmak becerisi kazanıp çalıştığınız iş yerlerinde, Memurluk sınavlarında günlük hayatta, bilgili, kabiliyetli ve yetenekli bir meslek elemanı olabilirsiniz. Online Hızlı Klavye Kursu, Zabıt Katibi yada Kamu Kuruluşlarının Büro Ofislerinde çalışmak isteyen adayların kısa süre içerisinde 3 dakikada en hızlı ve fazla kelimenin eksiksiz yazılması koşulu ile yapılan ve büyük talep gören bir sınavdır. Zabıt Katibi olmak isteyen adaylar KPSS puanlarına ek olarak uygulamalı hızlı klavye mülakatından geçmek zorundadırlar. Online Hızlı Klavye Kursumuz Bilgisayar, Tablet, Masaüstü, Dizüstü Lap Top vb. Elektronik aletleri daha etkili ve zaman yönetimi açısından hızlı kullanmak için öğretilen önemli bir derstir. On Parmak Klavye kursumuz ,Birebir özel ders olarak verilmektedir. Bilindiği gibi her adayın öğrenme şekli ve seviyesi farklıdır. Kişiye Özel Birebir olarak hazırlanan klavye kursu sizi istediğiniz düzeye rahatlıkla getirebilecek özel bir programdır.

Online Hızlı Klavye Kursu Arayanlar

Hızlı Klavye Kursumuz tüm teknik detayları ile 5 Hafta 10 Ders sürmektedir. Hızlı klavye kursumuza katılan adaylar rakiplerine fark atmaktadırlar.

Zabıt Katipliği İçin Online Uzaktan Klavye Eğitimi

Online Klavye kursumuz birebir özel ders şeklinde dalında uzman 20 yıllık tecrübeli, donanımına hakim Bilgisayar Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Hızlı Klavye bir çok aday için fayda sağlamaktadır. Çalıştığınız kurumlarda, şirketlerde, kamu kurumlarında masa başı işlerde veya online olarak tüm sektörlerde artık daha hızlı ve on parmak hızlı klavye kullanabilen kalifiyeli eleman olmak bir ayrıcalık durumunda. Hızlı Klavye ile işinizi daha çabuk yapabilme imkanı bulabilirsiniz. Tez Yazan Öğrenciler, Yüksek lisans ve doktora öğrencileri de özellikle hızlı yazma konusunda bu dersi alarak çok çabuk sürede hazırladıkları tezleri sunma imkanına sahip olurlar.

Online Hızlı Klavye Kursu

Online Klavye Kursu ,birebir Özel Ders olarak almanızı tavsiye ediyoruz. Dilediğiniz gün ve saatte bu dersi görme imkanına sahipsiniz. Klavye Özel Ders etkili ve yüzde yüz verimli bir derstir. Çalışan adaylar için akşam saatlerinde ders yapılmaktadır. Diğer adaylarımız ise istedikleri gün ve seanlarda ders talep edebilirler.

Hızlı Klavye ve Katiplik

Katiplik kadrolarına başvuracak adaylardan istenen özel şartlardan biri on parmak hızlı klavye kullanmalarıdır. KPSS Sınavına giren birçok aday aldıkları puan ile beraber zabıt ve icra katipliklerine başvurabilirler. En az 90 kelime ve üstünde yazan adayların mülakat sonuçları Kpss puanı ve yazdıkları kelimeler karşılaştırılarak en yüksek puan en yüksek klavyede kelime yazan adaylar değerlendirmeye alınmaktadırlar. En Hızlı ve 1 dk da en çok kelime yazan aday memur katip kadrosuna alınmaya hak kazanmaktadır. Katiplik sınavında en önemli noktayı on parmak kabiliyeti görmektedir.

Zabıt Katipliği Kursu

Katiplik ve diğer kadro ve çalışanların almak istedikleri birebir yüz yüze yada online hızlı klavye dersimiz için adaylar özel ders paketlerimiz bulunmaktadır.

Online Hızlı Klavye Kursu

Online  Klavye Kursu, Birebir Özel Ders Olarak verilmektedir.

81 ilde eğitim vermekteyiz. Hızınızı On derste ona katlayın ve kazanın. Bilgisayar, tablet, internet, ses ve görüntü kurulumu çok iyi bir şekilde kurularak kurum derslerinden daha verimli geçmektedir. Online hızlı klavye ile başarıya doğru giden yolda üç adım önde olun. Ödemelerimiz ve ücretlendirmeler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Online Hızlı Klavye Kursu Büro İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj