Adana Seyhan Matematik Özel Ders

07.10.2021
165
Adana Seyhan Matematik Özel Ders

ADANA SEYHAN MATEMATİK ÖZEL DERS

Adana Seyhan Matematik Özel Ders şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık , Dgs , Ales Kpss , Yös Hazırlık Öğrencilerine Birebir özel ders olarak verilmektedir. Adana Seyhan’da Matematik Özel Ders almak isteyen öğrenciler en az 10 yıl deneyimli branşında uzman öğretmenlerden ders alarak matematik dersini severek öğrenmektedirler. Adana Seyhan’da matematik özel ders ücretleri yaklaşık kurs fiyatına denk gelmektedir.20 dakikalık ücretsiz örnek dersimize katılıp daha sonra karar verebilirsiniz. Adana Seyhan matematik dersi alan öğrenciler en zor soruları en pratik yöntemler ile çözmektedirler.

EĞİTİM KOÇLUĞU

LGS , YKS , DGS , ALES ,KPSS Hazırlık Öğrencileri ders programlarını günlük takip şeklinde eğitim koçlarımızdan alabilirler. Eğitim Koçlarımız ile çalışan öğrenciler çalışma performansları üç kat daha artmıştır. Özellikle Liselere Geçiş ve Üniversite Hazırlık Öğrencilerimiz ile yapılan koçluk çalışmalarında Türkiye geneli rekor netlere ve başarılara ulaştılar. Her Öğrencinin mutlaka eğitim koçu olmalı , En iyi eğitim koçlarımız öğrencilerin başarı grafiğini en kısa sürede arttırmaktadırlar.

MATEMATİK DERSİ ADANA

Özel Derslerimiz Kurumda , Evde olarak verilmektedir. Adaylar isterlerse kurumumuz tarafından görevlendirilen öğretmenlerimiz ev derslerine gidebilmektedir. Birebir Özel Derslerimiz Kurum ve Ev dersleri kadar verimli geçmektedir. Birebir Özel Ders için size önceden 20 dk demo ders önerip ondan sonra karar vermeniz için vakit tanıyoruz. Derslerde ekran , görüntü ve ses kalitesine itina ile dikkat ediyoruz. Ekrana yansıtılan dokümanlar seviyenize göre hazırlanmaktadır.

ADANA SEYHAN İLKOKUL MATEMATİK ÖZEL DERS

İlkokul 1.2.3.4. Sınıf Öğrencilerimize istedikleri saatlerde yada okul çıkışı ders seansları hazırlanmaktadır. İlkokul Özel Ders her öğrenciye ileri ki yaşlarda öğretilmesi gereken alt yapı derslerin den oluşmaktadır. Mantık , Dil , Matematik, Hitabet , Zihin Aktiviteleri ,Çeşitli Hafıza Teknikleri ve oyunlardan oluşan ilkokul özel derslerimiz öğrenci seviyesi ve bireysel farklılığı dikkate alınarak öğretilmektedir. İlkokul Hassas bir dönem olması itibarıyla ve Salgın tehlikesinde göz önüne alaraktan derslerinizin Birebir özel ders olmasını tavsiye ediyoruz.

ADANA SEYHAN ORTAOKUL MATEMATİK ÖZEL DERS

Seyhan Ortaokul özel derslerimiz 5.6.7 ve 8.Sınıflardan oluşmaktadır. Derslerimiz birebir yada minik ikili üçlü gruplar şeklinde de verilmektedir. Ortaokulun ilk yıllarında özel ders alan adaylar 8.Sınıf Lgs Hazırlık döneminde avantajlı durumda olmaktadırlar. Özellikle öğrencilerimiz eksik konuları tamamlanmalı ve Hızlı Paragraf Teknikleri ile Tüm Derslerine etki edecek Türkçe yi daha iyi anlama ve kavrama algısına sahip olmalılar. Özel Ders fiyatlarımız Yıllık Paketler yada düzenli haftalık ödemeler şeklinde olup tüm velilerin bütçesine uygundur. Taksit ve ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

ADANA SEYHAN MATEMATİK ÖZEL DERS VEREN ÖĞRETMENLER

Adana Seyhan Liseler 9.10.11 ve 12 Sınıf adaylarına Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji,  Coğrafya, Felsefe vs. Tüm Dersleri Kapsayan bir eğitim verilmektedir.9 ve 10 sınıflara eksikleri üzerinden takviye özel derslerimiz vardır.11 Sınıf Tyt Adaylarımız grup derslerine yada Tyt Birebir Özel Ders Alarak Yks Döneminde rakiplerine fark atabilirler.

ADANA SEYHAN MATEMATİK KURSU

TYT – AYT – YDT den oluşan Yks kurslarımızda birebir matematik özel derslerimiz haftanın yedi günü en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir. Sayısal , Eşit Ağırlık , Sözel ve Dil Öğrencilerine Sistemli bir eğitim verilmekte olup Yks adayları düzenli olarak eğitim koçlarımızdan ders programı alabilmektedir.

MATEMATİK ÖZEL DERS PAKETLERİ

 • LGS /50-60-70
 • TYT/40-50-60
 • AYT/40-50-70
 • TYT-AYT /100-120-150
 • DGS Temel Matematik/50-60-80-100
 • DGS Orta Düzey /30-40-50
 • DGS Üst Düzey/20-30
 • ALES/40-50
 • Kpss /20-40-50
 • YÖS Matematik /40-60-80
 • EKYS Matematik/20-30
 • İlköğretim/50-60
 • Lise Takviye/20-30-50

LGS MATEMATİK ÖZEL DERS

Adana Seyhan Matematik Özel Ders, ile öğrenciler yeni nesil soru tarzlarını daha çabuk ve etkili öğrenmektedirler. Matematik sorularını sınav kaygısından uzak bir şekilde çözmektedirler. 8.Sınıf Adayların en çok zorlandığı ders olan lgs matematik yeni nesil soruların yoğunluklu olduğu ,mantık ve zihinde özgünleştirme yöntemleri gerektirmektedir. Matematik Özel Ders Lgs çok dikkatli bir çalışma gerektirmektedir.

YKS MATEMATİK ÖZEL DERS

Mat -1 ,Mat 2 ve Geometriden oluşan 80 Soruluk testler YKS öğrencileri için hayati bir önem taşımaktadır. Birebir Matematik Özel derslerimiz 20 Yıllık Tecrübeli Uzman Öğretmenlerimiz tarafından kurumda, evde olarak verilmektedir. Siz değerli YKS adayları eksiklerinizi özel ders ile tamamlayarak en iyi fakülteleri kazanabilirsiniz

LGS ve YKS Matematik Özel Ders Paketleri

Adana Seyhan Matematik Özel Ders, adaylarına en uygun ve kaliteli paketlerini sunmaktadır Yıllık 40-50-70-100 Ders paketlerimiz Tüm Adayların ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir. Birebir Özel Ders Takviyeleri 20-30-40 dersten oluşmaktadır Sınav Takviyeleri 12.Sınıf Öğrencilerimiz İstediği kadar alabilirler. ilkokul-Ortaokul-Lise ve Üniversiteye Hazırlık dersleri en iyi Matematik Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Matematik Özel Ders tüm öğrenciler için bir ihtiyaçtır.

DGS-ALES-AÖF-YÖS Matematik Özel Ders

Dgs Adayları Temel Matematik Testinden Sıfırdan seviyelerine göre 20-30-50 ders öneriyoruz. Matematik Özel Ders yetişkin adayları kazandırmaya devam ediyor. Ales Öğrencileri düzenli olarak haftada bir yada iki gün eksikleri üzerinden yıllık 40-60-80 ders paketlerini seviyelerine göre alabilirler. Aöf sınavı için takviye kurslar verilmektedir.

YÖS ÖZEL DERS ADANA

Adana’nın tüm ilçelerinde yabancı öğrenci seçme sınavına hazırlık yapan öğrenciler kursumuz alanında en profesyonel hocalarımız tarafından öğretilmektedir. Yös kursunda uzun yıllar tecrübeli öğretmenlerimiz ce eğitim danışmanlarımız yös kursumuza katılan adayları en iyi fakültelere kazandırmaktadırlar. YÖS öğrencileri mat1-mat2 ve Q Sorularını Yös Dalında Uzman Matematik Öğretmenlerimizden bireysel programlar hazırlanarak en iyi şekilde kazanmaları sağlanmaktadır.

Hızlı Paragraf

Hızlı Paragraf başta Türkçe paragraf sorularını anlama kavrama ve en kısa sürede doğru çözme tekniğidir. Hızlı Paragraf Birebir Özel Ders olarak öğretilmektedir. Kişiye Özel Bir ders olan hızlı paragraf tekniğini öğrenen öğrenciler tüm sınavlarda hız kazanarak soruları kısa sürede çözmektedirler. LGS-YKS-DGS-ALES Öğrencilerinin özellikle ihtiyacı olan profesyonel Türkçe öğretmenlerinin özenle hazırladığı ders olan hızlı paragraf özel ders 5 Haftalık bir etkinliktir.5 Hafta 10 ders sürmektedir. Tüm yaş Grupları bu dersi alabilir.

MATEMATİK ÖZEL DERS

Hayal gücü, soyut düşünce ve oyun döneminin aynı anda yaşandığı bir evre olan  ortaokul döneminde öğrencilerin matematik konusunda başarılı olabilmeleri vazgeçilmezdir. Bu dönemde öğrencilere ritmik sayılar ve mega hafıza üzerinden matematik konularını somutlaştırarak anlatmak ilköğretim öğrencileri üzerinde verimli bir etkiye sahip olacaktır. Yaparak – yaşayarak öğrenme çocuklar ve nesiller üzerinde denenmiş en verimli en faydalı öğrenme türüdür. O yüzden ortaokul 5.6.7.8.Sınıf Öğrencileri için kurumumuzda en iyi eğitim modelleri üzerinden matematiğin mantığını öğretmekte ve kavratmaktayız. İzmir Matematik Özel Ders, kazandırmaya devam ediyor. Matematik hafızanı keşfet.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Adana Seyhan Matematik Özel Ders İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj