YÖS KURSU

29.06.2021
2.264
YÖS KURSU

YÖS Kursu

YÖS Kursu Eğitim Merkezimizde Türkiye’nin En Deneyimli YÖS Matematik Öğretmenleri Tarafından Verilmektedir. YÖS Kursu Veren Öğretmenler ,YÖS Hazırlık Kursu Almak İsteyen Yabancı Öğrenciler , Mat 1 , Mat 2 , Geometri ve IQ , Sayısal Mantık Soruları Üzerinde En Verimli Ders Çalışmalarını Verimli Olarak Yapmaktadırlar. YÖS Kursu Öğrencilerine Birebir ders tavsiye ediyoruz. Yaklaşık Kurs Fiyatına Birebir YÖS Özel Dersi alabilirsiniz. YÖS Kursu veren eğitim merkezi olarak yabancı uyruklu öğrencilere sınırsız eğitim desteği sunmaktayız. En iyi YÖS Kursu Tavsiyesi, En Deneyimli YÖS Öğretmenlerini Görmek İçin Ücretsiz Tanışma Dersimize Katılıp Karar Verebilirsiniz.

YÖS Kursu’nun Avantajları

Kurumumuzda ve şubelerimizde YÖS Dersleri Tecrübeli Öğretmenler tarafından verilmektedir. YÖS birebir yada grup olarak ta verilmektedir. Tavsiyemiz Birebir Özel Ders Olarak Alınmasıdır. Birebir özel derslerimiz kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Haftalık düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır.

YÖS DANIŞMANLIK & SINAV KOÇLUĞU-TERCİH DANIŞMANLIĞI

TR-YÖS Hazırlık Sürecinde Fakülteler, Meslekler, Ders Koçluğu, YÖS Sınavının Avantajları ve TR-YÖS İle İlgili Tüm Bilmek İstedikleriniz ile ilgili Danışmanlık Hizmetlerimiz İçin 7/24 Bizi Arayabilirsiniz.

YÖS KURS PROGRAMI :

 • Bir Ders Saati 40 Dakikadır.10 Dakika Mola 40 Dakika Ders Şeklinde İşlenir.
 • Deneyimli YÖS Matematik Hocalarından Ders Alabilirsiniz.
 • Ücretsiz 15-20 Dakika Ders Alıp Devam Etme Kararı Verebilirseniz.
 • İstediğiniz Günlerde Seans Oluşturabilirsiniz.
 • İster Tüm Üniteler İster İhtiyacınız Olan Konulardan Ders Alabilirsiniz.
 • Ödemelerinizi Haftalık Yada Aylık Olarak Yapabilirsiniz.
 • Danışmanlık Hizmetleri Verilmektedir.
 • Bireysel Çalışma ile En İyi Fakülteleri Kazanabilirsiniz.

YÖS SINAV MERKEZLERİ

​TR-YÖS 52 ülkede 78 merkezde yapılacak

Türkiye’deki üniversitelere daha nitelikli ve fazla sayıda uluslararası öğrenci çekmek amacıyla 6 dilde düzenlenen Türkiye Yurt Dışından Öğrenci Kabul Sınavı (TR-YÖS) 52 ülkede 78 merkezde gerçekleştirilecek

 

TR-YÖS Sınavına Kimler Başvuru Yapabilir

TR-YÖS’e başvurabilmek için şu şartlar gerekiyor:

Lise son sınıfta olmaları ya da mezun durumda bulunmaları koşuluyla;

• Yabancı uyruklular,

• Türk vatandaşlığından çıkan yabancı uyruklular / mavi kartlılar

• Yabancı uyruklu iken sonradan kazanılan vatandaşlık ile T.C. vatandaşlığına geçen çift uyruklular,

• Lise eğitimlerinin tamamını yurt dışındaki liselerde (KKTC liseleri hariç) gören T.C uyruklular ile uyruğundan biri T.C. olan çift uyruklular,

• KKTC uyruklu olup; bu ülkede ikamet eden ve ortaöğrenimini (lise) KKTC’de tamamlayan GCE AL sınav sonuçlarına sahip olanlar ile 2005-2010 tarihleri arasında diğer ülkelerdeki kolej ve liselere kayıt yaptırıp eğitim alarak GCE AL sınav sonuçlarına sahip olan veya sahip olacaklar.

YÖS Hazırlık Kursu, YÖS Kurs Fiyatları, YÖS Danışmanlık, TR-YÖS Kursu, YÖS Özel Ders, YÖS Duyurular, En İyi YÖS Kursları, YÖS Kursları, YÖS Rehberlik, YÖS Tercih Danışmanlığı İçin 7/24 Danışmanlarımızı Arayabilirsiniz.

TR-YÖS Sınav Konuları ve Süresi

TR-YÖS 80 sorudan oluşacak-Sınav, tüm sınav merkezlerinde Türkiye saatiyle saat 11.15’te başlayacak ve cevaplama süresi 100 dakika olacak. Adaylar, saat 11.00’den sonra sınav binalarına alınmayacak. Sınavda adaylara, Sayısal Yetenek Testinden 40, Temel Matematik Testinden 40 olmak üzere toplam 80 soru sorulacak.

En İyi YÖS Hazırlık

SEANS 1 : 9:00 – 12:00

SEANS 2 : 12:30 – 14:30

SEANS 3 : 18:00 – 23:00

Akşam ders seanslarımız gündüz çalışan adaylar için daha önem arz etmektedir.

EN İYİ YÖS HAZIRLIK KURSLARI

Yabancı Öğrencilerin en çok tercih ettikleri ülkelerden biri TÜRKİYE dir.

Bu tercihin sebeplerinden bazıları yabancı öğrenciler için ülkemizin eğitim seviyesinin o ülkelerden üst olmasıdır. Balkan Ülkeleri, Orta Avrupa, Almanya, Avusturya, Norveç, Doğu Asya Ülkeleri, Asya Ülkeleri Afrika Ülkeleri, Kongo, Gana, Moğolistan, Ortadoğu da Irak ve Suriye, Kafkaslarda İran ve Kardeş ülke Azerbaycan Devletlerinden yoğun öğrenci göçü almaktayız. YÖS Adaylarının Türkçe Eğitim Mantığını kavramaları zaman almaktadır. Bunun için YÖS Kurslarımızda Tecrübeli yıllarca yabancı öğrencilere eğitim veren öğretmenlerimiz en etkili tekniklerle Yabancı adayları memnun etmektedirler. Adaylar Türkiye’nin en iyi fakültelerini kazanmak için hak kazanmaktadırlar. Mat 1 Mat 2 ve IQ Sayısal Mantık Sorularından oluşan YÖS sınavında adaylarımız rahatlıkla başarı sağlamaktadırlar. En Profesyonel eğitim kadrosu ile Kurs Burda Aradığınız Tüm Özel Ders ve Kursları Birebir Özel Ders sistemi ile ayağınıza getiriyor. İlk dersimiz ücretsizdir.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj