Biyoloji Özel Ders

19.05.2022
287
Biyoloji Özel Ders

Biyoloji Özel Ders

Biyoloji Özel Ders Şubelerimizde Lise , YKS ( TYT AYT YDT ) Öğrencilerine Birebir Yüz yüze Olarak Verilmektedir. Biyoloji Derslerimiz Türkçe ve İngilizce Yapılmaktadır. İngilizce Biyoloji Dersi Almak İsteyen Öğrenciler Biyoloji ve İngilizce Alanında Deneyimli En İyi Öğretmenlerimizden Özel Ders Almaktadırlar. Bilimin Temel Konuları , İnsan Anotomisi , Fizyolojisi , Doğa , İnsan ve Hayvanlar Hepsinin Temelinde Bir Bilim Dalı Olan Biyoloji Konularında Yer Almaktadır. Lise 9 ve 10 Sınıf Öğrencilerine Sınav takviye , YKS Hazırlık Öğrencilerine İse Tüm Üniteleri Konuları Kapsayacak Birebir Özel Ders İle Çalışma Yapılmaktadır. Hedefi Yüksek Olan Öğrenciler Diğer Dersler Kimya , Fizik , Matematik Kadar Biyoloji De Önem Kazanmaktadır.

MEB ve ÖSYM Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

YKS Hazırlık Öğrenciler , Lise 9.10.11.Sınıf Öğrenciler Özellikle Deneme Sınavlarında Uzun Soluklu Yeni Nesil Matematik , Kimya , Fizik , Türkçe , Biyoloji Sorularını Çözmekte Vakit Kaybına Uğramaktadır. Tüm Sınav Sorularına Etki Edecek Bir Ders Tekniği Olan Hızlı ve Etkili Soru Çözümleri Dersimiz 5 Hafta 10 Ders Olarak Verilmektedir. Soru Çözme Hızınızı 3 Katına Çıkarıyoruz.

9.Sınıf Biyoloji Konuları

 • Yaşam Bilimi Biyoloji
 • Hücre
 • Canlılar Dünyası

10. Sınıf Biyoloji Konular

 • Hücre Bölünmeleri
 • Kalıtımın Genel İlkeleri
 • Ekosistem Ekolojisi
 • Güncel Çevre Sorunları
 • Üreme
 • Dünyamız

11.Sınıf Biyoloji Konular

 • İnsan Fizyolojisi
 • Komünite ve Popülasyon Ekolojisi

12.Sınıf Biyoloji Konuları 

 • Genden Proteine
 • Canlılarda Enerji Dönüşümleri
 • Bitki Biyolojisi
 • Canlılar ve Çevre

YKS ( TYT AYT YDT ) Biyoloji Özel Ders

YKS ( TYT AYT YDT ) Biyoloji Özel Ders Şubemizde En Az 15 Yıl Deneyimli Türkçe yada İngilizce Üzerinden Birebir Yüz yüze Ders Olarak Verilmektedir. YKS Hazırlık Öğrencileri İstedikleri Gün ve Saatte Ders günlerini belirleyebilir. Birebir Özel Ders Ücretlerimiz yaklaşık kurs fiyatına verilmektedir.

LİSE Biyoloji Özel Ders

Lise 9.10.11.12.Sınıf Öğrencileri Sınav Takviye yada İstedikleri Ünitelerden Birebir Özel Ders Alabilirler. Gün ve Saatle Karşılıklı Ayarlanmaktadır. Bir Ders Saati 40 Dakikadır Her Oturum İki Ders 40 + 40 Dakika Şeklinde Yapılmaktadır.15 Dakika Ücretsiz Tanıtım Dersimize Katılıp Devam Etme Kararı Verebilirsiniz.

Eğitim Koçluğu Ücretleri

 Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ücretleri LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , KPSS , ALES , YÖS , YÖKdil Öğrencilerinin Programları ve Süresine göre değişmektedir. Eğitim Koçluğu Ücretleri seans başına fiyatlar yada aylık toplu ödeme şeklinde de yapılmaktadır. Birebir Eğitim ve Ders Koçları Alanında Uzman en iyi Rehber öğretmenleridir. Koçluk ücretleri uygun ve ekonomiktir. Minik Bütçeler ile en deneyimli eğitim koçlarından birebir ders alabilirsiniz.

Özel Ders Koçluğu

YKS Eğitim Koçluğu Merkezimizde Birebir Yüz yüze Özel Ders Olarak Koçluk yapılmaktadır. Tüm Sınav Hazırlık Öğrencilerine Haftada Bir Gün Canlı Bağlantı ile ders programı yapılmaktadır. Ders Programları Öğrenci Bilgi Sistemimize İşlenerek veri takibi yapılır , biten üniteler düzenli olarak sisteme kayıt girilir , seminer , motivasyon , pedegojik yöntemler ile öğrencinin algısı sürekli aktif tutulur, veli bilgilendirme sistemimiz aylık raporları düzenli olarak veliye iletilir. Canlı Özel Ders Koçluğu ile ÖSYM ve Meb Sınavlarında Rakiplerinize fark atacaksınız.

MEB ve ÖSYM Sınavları İçin Hızlı Okuma ve Paragraf Kursu

İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , KPSS , ALES Hazırlık Öğrencileri Sınav esnasında zamanı yetiştirememektedir. Hızlı Paragraf Taktikleri dersi ile Soru çözme hızınızı en az iki kat arttırıyoruz. Okuma , Anlama , Yorumlama , uzun paragraf sorularını en kısa sürede çözerek meb ve ösym sınavlarında başarı sıralamalarınızı yükseltebilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Biyoloji Özel Ders İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj