Hızlı Okuma Kursu

26.10.2020
4.312
Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu şubemiz de 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri tarafından Birebir Özel Ders olarak verilmektedir. Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri ile MEB ve ÖSYM’nin yapacağı Sınavlarda soru çözerken zamanı iyi kullanırsınız. Hızlı Okuma Eğitim Merkezimiz de İlkokul , Ortaokul , LGS , YKS, DGS ,ALES Öğrencilerine en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerimiz tarafından birebir ders olarak verilmektedir.

Erken yaşta okuma alışkanlığı ya da Okuma ve Anlama hızınızı 2 katına çıkarmak istiyorsanız ücretsiz danışma hattımızdan detaylı bilgi alınız. Hızlı ve Seri Okuma Ders ücretleri uygun ve ekonomiktir.

Çocuklar İçin Hızlı Okuma Kursu

Çocuklar İçin Hızlı Okuma ve Anlama Kursu Almak İsteyenlere İlkokul 1.Sınıf Hızlı Okuma, İlkokul 2.Sınıf Hızlı Okuma ,İlkokul 3.Sınıf Hızlı Okuma , İlkokul 4.Sınıf Hızlı ve Seri Okuma Teknikleri Dersleri En İyi Sınıf Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

İlkokul 4.Sınıfa kadar 5 hafta 20 ders sürecek Seri Okuma Teknikleri dersini öneriyoruz.

Anlayarak Hızlı Okuma Kursunun amacı ;Göz Koordinasyonu üzerinden öğrencinin odaklanarak keyifli bir şekilde akıcı ve doğru okumasını sağlamaktır. Hafıza Teknikleri Kursu Bireysel bir eğitimdir.

Ortaokul Hızlı Okuma Kursu 

5.Sınıf Hızlı Okuma Teknikleri 10 – 20

6.Sınıf Okuduğunu Yorumlama 10 ders

7.Sınıf Seri ve Hızlı Okuma 10 ders

8.Sınıf LGS Öğrencileri için 10 – 20 Hızlı ve Etkin Paragraf Taktikleri yeterli olacaktır.

Eğitim Koçluğu

MEB ve ÖSYM Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

Meb ve Ösym Sınavları son yıllarda Tüm Öğrencileri Yeni Nesil Sorular ile zorlamaktadır.

Sınav Süresini yetiştiremeyen öğrenciler sıkıntı ve stres yapmaktadır. LGS ve YKS Öğrencileri için 5 Hafta 10 ders olarak Hızlı Paragraf Taktikleri Kursumuzu öneriyoruz. Hızlı Paragraf Kursu Sonucunda Tüm Öğrenciler Sınav süresini yetiştirmekte ve ösym sorularını en kısa sürede çözmektedirler.

Hızlı Okuma ve Hafıza Teknikleri

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir. Hızlı ve Anlayarak Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır. Hızlı Okuma konsantre sağlayarak doğru soru çözme hızınızı olumlu etkiler. Eski ve verimsiz okuma alışkanlıklarından kurtulursunuz.

Görsel Algılama yeteneğiniz gelişecektir. Okul Başarınız artar. Meb ve Ösym Sınavlarında başarılı olursunuz.

Hızlı Okuma Teknikleri İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Merkezleri, Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır. Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burda.

İletişim numaramız 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz Hafta İçi ya da Hafta Sonu İstediğiniz Gün ve Saate Derslerinizi sabitleyebilirsiniz.

 

 

Hızlı Okuma Kursu Tavsiyesi

Hızlı okuma becerilerini geliştirmeye yönelik sunduğumuz bireysel özel derslerle, her bir öğrencinin ihtiyaçlarına odaklanarak, en iyi eğitim deneyimini sunma misyonunu taşıyoruz. Okuma yazma ve odaklanarak anlama derslerimiz, her bir aday için özel olarak tasarlanmış, kişiye özel bir yaklaşımla veriliyor. Bu sayede, her öğrencinin gerçek sonuçlar elde etmesini sağlıyoruz. Kurslarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek ve en iyi hızlı okuma deneyimini yaşamak için sizi tanışma dersimize davet ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim, işimizin temelini oluşturuyor. Bu nedenle, her geri bildirimi dikkatle değerlendiriyor ve kurs deneyimimizi sürekli olarak iyileştirmek için çalışıyoruz. Siz de bize katılın ve hızlı okuma becerilerinizi en üst seviyeye çıkarın.

Anlayarak Hızlı Okuma Kursu Ücretleri

Adaylarımızın göreceği saat ve paket programlara göre değişmektedir. Birebir ders paketlerimiz 10-20-30 ders şeklinde olmaktadır. Ders Fiyatları için danışmanlarımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bir Ders saati 40 dakika olup her oturumda İki Ders 40 + 40 dakika yapılmaktadır. Ödemelerinizi Haftalık ya da aylık toplu şekilde yapabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu

Özel Derslerimiz Sınıf Kursları ve Grup derslerinden daha verimli geçmektedir. Profesyonel eğitim kadromuzdan yüksek verim alabilirsiniz. Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Matematik Özel Ders

 

Hızlı Okuma Kursu Almak İsteyenler

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar, tablet, kamera, tablet veya fonksiyonlu android telefon, internet vs. Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız.

Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir. Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiyat ve avantajlarımız için

TEL NO: 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Kurslarımız Hakkında TIKLAYIN

  Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
  1. Vildan Yıldırım dedi ki:

   12.Sınıf çocuğum hızlı paragraf çözebiliyor, okumasıda hızlandı , çok teşekkür ediyorum

  2. Ayla Muratoğlu dedi ki:

   Çocuğumun dikkat dağınıklığı düzeldi , odaklanarak anlama kavrama yorumlama yapabiliyor , seri okuyabiliyor .Çok teşekkür ediyorum

  3. Arzu Alataş dedi ki:

   İlkokula giden çocuğum için okuma dersi aldık , 1 ayda iki kat hızlandı ve odaklanarak anlama kavrama yorumlama yapabiliyor .Çok memnun kaldık iyiki sizi tanımışız ☺️

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj