Tarih Özel Ders

01.01.2021
231
Tarih Özel Ders

Tarih Özel Ders

Tarih Özel Ders , Türkiye’nin En İyi Tarih Öğretmenleri Tarafından öğretilmektedir. Tarih Özel Dersi Arayanlar Birebir ders alarak başarılı olmaktadırlar. İlköğretim Lise , Üniversite Hazırlık , Kpss Öğrencileri için Tarih Özel Dersi yaklaşık kurs fiyatına verilmektedir. Tarih Özel Dersi veren Öğretmenler en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerdir.

Tarih Özel Ders LGS

LGS İnkılap tarihinden 10 soru çıkmaktadır. Uzun paragraf tipi olarak sorulan bu soru tarzlarının aslında mantığı kavrandığında 30 sn de çözebileceğiniz kolay sorulardır. Özellikle LGS İnkılap Tarihi dersinden sayısal yeteneği yüksek olan adaylar zorlanmaktadır. İnkılap Tarihini 10 a 10 yapacak şekilde 5 Hafta 10 ders sürecek olan özel dersimizi alabilirsiniz. Özel ders birebir olarak her adayın seviyesine göre dökümanlar hazırlanır.

TARİH ÖZEL DERS Arayanlar

9.10.11.12.Sınıf Lise Öğrencilerine sınav zamanlarında okulda işlenen üniteler kadar 2-4-6 saatlik takviye tarih dersi verilmektedir.Lise adayları takviye dersleri ile hem tarihi birebir daha iyi öğrenmekte hem de daha yüksek puan almaktadırlar. Sınav takviyeler tüm adaylar için geçerlidir.

YKS TARİH ÖZEL DERS

YKS (TYT-AYT) hazırlık öğrencileri TYT ilk oturum 5 Tarih sorusu ile karşılaşmaktadır. Tyt 16 Özel Ders paketi ile adaya beş te beş net yapacak şekilde öğretilmektedir. AYT Tarih kısmına ise EA Öğrencileri Edebiyat-Sosyal ve Sözel Adayların Tarih-2 kısımlı bilgi ağırlıklı soruları çözmektedirler. EA ve Sözel Adaylarına özel 30 derste YKS Tarih Birebir ile ayrıntılı olarak öğretilmektedir. Öğretmek öğretmen ile başlar.Alanında hakimiyet,Motivasyon sahibi,Genel kültür sahibi en az 15 yıllık tarih yks alanında çalışmış öğretmenlerimizden ders alabilirsiniz.

KPSS TARİH Kursu

KPSS dersi yoğun ezber ve bilgi ağırlıklı konularla örülü olduğu için bir çok adayın zorlandığı ve sınav esnasında stres yaptığı bir derstir. Kpss Tarihi hafıza teknikleri,özel ders teknikleri üzerinden deneme ve soru tarzlarını öğreterek rahatlıkla yapabilirsiniz. 20 Derste Kpss tarih dersi ile tüm tarih konularına hakimiyet kurabilirsiniz.

KPSS TARİH ÖĞRETMENİ

  • 27 soru çıkmaktadır.
  • Coğrafya ve vatandaşlık ve bazı güncel konular ile bağlantılıdır.
  • Soru,Deneme Sınavı ve Hafıza Teknikleri ile fullenebilir.
  • Konu Hakimiyeti olmalıdır.
  • Her Soru kalıbının farklı bir öğretim yöntem ve tekniği vardır.
  • Tarih Öğrenmek genel kültürü arttırır.
  • Memurluk mülakatlarında Tarihten soru sorulmaktadır.

 

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Tarih Özel Ders  İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj