Aksu Etüt Merkezleri

29.03.2024
5
Aksu Etüt Merkezleri

Aksu Etüt Merkezleri

Aksu Etüt Merkezleri Şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS ,Üniversite Hazırlık Öğrencilerine 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri Tarafından Birebir Özel Ders verilmektedir. Aksu Etüt Merkezleri Denilince Tavsiye edilebilecek En İyi Kurumlardan biri olarak İlk Sıralarda yer almaktayız. Kurs Merkezimizden Ders Günleri , Saatleri , Ücretlendirmeler ve  Sınav Hazırlık Grupları ile İlgili danışmanlarımızdan Detaylı Bilgi alabilirsiniz. Birebir Etüt Çalışması ile , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) Tüm Okul Adayları öğrencileri verimli bir süreç geçireceklerdir.

Aksu Birebir Etüt Merkezleri

Aksu Birebir Etüt Merkezleri olarak İlkokul Öğrencilerine Birebir Eğitim Öneriyoruz. İlkokul Öğrencileri Okul Sonrası Birebir Ders İle Ödev eksikleri konusunda İstediğiniz Gün ve Saatlerde Ödev Desteği alabilirler. Bireysel Eğitim Sınıf Ortamına göre daha verimli geçmektedir. İlkokul 1.Sınıf , İlkokul 2.Sınıf , İlkokul 3.Sınıf , İlkokul 4.Sınıf Etüt Merkezi Ders Programlarımız da Aksu Etüt Merkezi şubemiz de Seri Okuma Kursu , Hızlı Okuma Kursu , Matematik , İngilizce , Akıl ve Zeka Oyunları , Satranç , Ritmik Sayılar , Mental Aritmetik , Hafıza Teknikleri Kursu , LGS Hazırlık Kursları , Bilsem Kursları Birebir Özel Ders olarak verilmektedir. Aksu Birebir Etüt Merkezleri Motivasyon , Stres Yönetimi , Akademik Personel Kadrosu ile Başarının Anahtarı olmaktadır.

Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf Kursu

İlkokul 1.Sınıf , İlkokul 2.Sınıf , İlkokul 3 ve 4.Sınıf Öğrencilerine 5 Hafta 20 Ders Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencilerine 5 Hafta 10 Ders LGS , DGS , ALES , KPSS Öğrencilerine 5 Hafta 10 ders olarak verilmektedir.

Aksu Matematik Özel Ders

Matematik Tüm Öğrenciler İçin İlkokul Yıllarından itibaren düzenli olarak alınması gereken Temel Derslerden biridir. Haftada 1 Gün İki Ders 40 + 40 dakika olarak Birebir Özel Ders öğrencilerin düzenli olarak antrenman yapmalarını ve matematikte aktif olmaları için yeterli bir eğitimdir. Ortaokul , Lise , LGS , YKS Matematik dersleri şubemiz de Birebir Matematik Özel Ders en uygun fiyatlar ile verilmektedir.

Aksu Etüt Merkezleri Fiyatları

Aksu Etüt Fiyatları Kalabalık Ders ortamlarına göre Çok uygun ücretler ile verilmektedir. Ders saatleri  kişiye Özel Hazırlanmaktadır. Her Oturumda 40 + 40 İki Ders yapılır. Öğrenciler Grup oluşturmak istediklerinde Ders ücretleri daha da uyguna gelmektedir. Yaklaşık Kurs Fiyatına Özel Ders alabilirsiniz. Kurum Özel öğretmenleri denilince branş öğretmenleri aklımıza gelir. Her Bir Öğretmenimiz kendi branşında deneyimli akademik tecrübeye sahiptir. Ödemelerinizi Günlük , Haftalık ya da Aylık olarak yapabilirsiniz. Aksu Etüt Merkezleri Fiyatları Birebir Özel Ders Olarak Düşünüldüğünde Oldukça Ekonomiktir.

Aksu Etüt Öğretmenleri

Aksu Etüt Merkezleri Öğretmenleri 5 – 20 Yıl arasında değişen Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenlerinin Çalıştığı Bir Eğitim Merkezidir. Her Branş Öğretmeni Alanında Uzman , Bilgi , Kültür Birikimi , Doküman Hazırlığı , Materyal  kullanımı konusunda  tecrübelidir. Tüm Öğrencilerin bireysel farklılığı gözetilerek ders yapılmaktadır. En İyi Aksu Etüt Öğretmenleri İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencileri ile Keyifli ve Mutlu Bir şekilde ders yapmaktadırlar.

Aksu Etüt Eğitim Merkezleri

Aksu Etüt Eğitim Merkezleri LGS , YKS ( TYT AYT YDT ),DGS , ALES , YÖS , SAT , YÖKdil , Öğrencilerinin Birebir Eğitim alabilecekleri En İyi Merkezlerden Biridir. Gün ve Saatler Öğrencilerin vakitlerine göre ayarlanabilmektedir. Matematik, Hızlı Okuma Kursu , LGS Hazırlık Kursları , Fizik Özel Ders , Fen Bilgisi , Hızlı Paragraf Kursu , Çocuk İngilizcesi , Hafıza Teknikleri Eğitimi , Okul Takviye Kursları , Okul Ödev Desteği , Bursluluk Sınavlarına Hazırlık ,Robotik Kodlama ve Yazılım Kursu, Matematik Kursu , Satranç Eğitimi , Mental Aritmetik Kursları İlkokul Matematik 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin en iyi Öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Tüm Adaylara Özel Birebir Matematik Etüt Programı

 1. En az 15 Yıl Deneyimli Öğretmenden matematik özel ders
 2. Gün ve Saatleri karşılıklı ayarlıyoruz
 3. Online yada yüz yüze matematik dersi
 4. Bir Ders 40 dakika dır. Her seansta 2 ders yapılmaktır.
 5. 15-20 dakikalık ücretsiz tanışma dersi
 6. Haftalık yada Aylık Ödeme Seçeneği
 7. İlkokul ,Ortaokul ,Lise ,Üniversite Hazırlık Tüm Öğrenciler.

LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) ETÜT 

 1. Türkiye’nin En Deneyimli Öğretmenlerinden
 2. Birebir Özel Ders Tavsiye edilmektedir.
 3. Tüm Konular yada İstediğiniz Derslerden
 4. 15 Yıl ve Üzeri tecrübeli branş hocaları
 5. Bir Ders 40 dakika 10 dakika mola 40 dakika ders.
 6. Haftada 2 yada daha fazla seans alabilirsiniz.
 7. Online yada Yüz yüze tercih

 

Diğer Kurs ve Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 • Etüt Merkezleri ,Okul Sonrası Ders Arayan Veliler Tüm İletişim Kanallarımızdan Bize Ulaşabilirler.
 • Etüt Merkezleri İş İlanları İçin Öğretmen Başvuru Formunu Doldurabilirsiniz.
 • Aksu kurs merkezimize 0531 521 26 01 numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarımızdan kursumuzla irtibata geçebilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj