Ales Kursu Uşak

02.01.2021
13
Ales Kursu Uşak

Ales Kursu Uşak

Ales Kursu Uşak, Uşak merkez şubemizde Ales adayları Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden birebir ders almaktadırlar. Uşak’ta Ales özel ders fiyatları yaklaşık kurs fiyatınadır. Ales kursu uşak ders öğretmenleri en az 15 yıl deneyimli özel ders hocalardır. ALES Kursu akademik kariyerine devam etmek isteyen adayların en iyi şekilde eğitim almalarını sağlamak için özel ders yada sınıf eğitimi olarak verilmektedir. Ales’ten yüksek puan alan adaylar istedikleri fakültelere girme imkanı bulmaktadırlar.

ALES Kursu Arayanlar

Ales Kursu uşak Danışmanlık hizmetleriyle de Ales Sınavına girecek adayları çok yönlü olarak bilgilendirmekteyiz. Ales’e girecek adaylar dikkat ve özenle hazırlık yapmalıdır. Lisans Programlarında eğitim gören ve lisans programlarından mezun olmuş adaylar Alese girebilir.

ALES KAÇ BÖLÜMDEN OLUŞUR

 • Sayısal ve Sözel Olmak Üzere İki Bölümden Oluşur
 • Sayısal 50
 • Sözel 50 Soru Sayısı olup Sınav Süresi 150 dk dır.

ALES GEÇERLİLİK SÜRESİ

ALES Geçerlilik Süresi 5 yıldır. Ales Kursu alanında tecrübeli 20 yıllık eğitim geçmişiyle İstanbul ve tüm ilçelerinde en çok kazandıran kurum olmaya devam ediyor.

ALES Kursunun Önemi

Adayların Hedef Puanlarına Ulaşmaları için sınıf yada birebir özel ders öneriyoruz. Ales Adayları Haftada 4 gün kurs merkezimizden istedikleri saat ve günlerde sınıf derslerine yada istedikleri gün ve saatte birebir özel ders alabilirler.

Ales Kursu Uşak Ücretleri

Adayların zorlandıkları konulardan ihtiyaçları kadar özel ders alabilirler. Ales adayları yoğun paragraf sorularında zaman kazanmaları gerekmektedir. Ales Adaylarının bireysel hızlarını en üst düzeye çıkaracak Hızlı Paragraf dersini önermekteyiz. Hızlı Paragraf kursumuz  kişiye özel hazırlanmaktadır.5 Hafta 10 Ders sürecek olan programımızda Ales adayları Türkçe Sorularını Anlayarak  doğru olarak çözeceklerdir. Okuma ve Anlama hızınızı üç katına çıkararak fark yaratın. Ales Hızlı Paragraf  15 Yıllık tecrübeli Türkçe Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Ales Kursu Özel Ders Paketleri

Adayların Alt Yapı ve Seviyelerine göre 20-30-40-50 saat ders alabilir ve ücretsiz deneme sınavlarına katılabilirler. Ales yıl boyu ciddi çalışılması gereken bir sınav türüdür. Ales Adayları sistemli ve düzenli olarak hedefledikleri başarı sıralaması ve puanlarını Kurs Burda Eğitim ve Özel Ders desteği ile başarı ile tamamlamaktadırlar. Kurs Burda Farkı Tüm Adaylara en iyi özel ders desteğini sağlamaktadır.

 • Ales Matematik/30-40-50
 • Ales Türkçe /10
 • Hızlı Pargraf/10
 • Sözel Mantık/8-10
 • Sayısal Mantık/10

Online Ales Kursu Uşak

Online Ales Dalında Uzman Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Profesyonel bir sistem ile hazırlanmış materyallerimiz sayesinde öğreticiliği yan yana eğitim kadar verimli olmaktadır. Online birebir Özel ders Sağlık şartlarına uygun ve zaman ve mekan kısıtlaması olmaksızın telefon, masaüstü, laptop veya tablet vs. araçları ile ders görebilirsiniz.

ALES SINAV TARİHİ

ALES
Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı
2020-ALES/1

16.08.2020 10:15

ALES
Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı
2020-ALES/2
06.12.2020 10:15 tarihlerinde düzenlenmektedir.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ales Kursu Uşak için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

 

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj