Amasya Matematik Özel Ders

12.05.2021
28
Amasya Matematik Özel Ders

Amasya Matematik Özel Ders

Amasya Matematik Özel Ders şubemizde Yüz yüze Birebir Özel Ders olarak verilmektedir. Birebir Matematik Dersi Yüz Yüze Eğitimden daha verimli yapılmaktadır. Amasya Matematik Özel Ders Öğretmeni şubemiz de deneyimli öğretmenlerdir. Amasya Matematik Özel ders arayanlar ,İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversiteye Hazırlık Matematik Özel Dersi 15 yıllık tecrübeli matematik özel ders öğretmenleri tarafından öğretilmektedir. Matematik Özel Ders Amasya’da birebir Matematik Özel Ders şeklinde verilmektedir. Öğrenciler LGS matematik , YKS matematik yeni nesil soruları pratik yöntemler ile öğrenerek verimli bir programla çözmektedir.

Amasya Matematik Özel Dersi Veren Öğretmenler

Özel Derslerimiz Kurumda , Evde olarak verilmektedir. Adaylar isterlerse kurumumuz tarafından görevlendirilen öğretmenlerimiz ev derslerine gidebilmektedir. Birebir Özel Derslerimiz Kurum ve Ev dersleri kadar verimli geçmektedir. Birebir Özel Ders için size önceden 20 dakika demo ders önerip ondan sonra karar vermeniz için vakit tanıyoruz. Derslerde ekran , görüntü ve ses kalitesine itina ile dikkat ediyoruz. Ekrana yansıtılan dokümanlar seviyenize göre hazırlanmaktadır.

Hızlı Okuma Kursu Amasya

Hızlı Okuma Kursu Amasya Şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencilerine Birebir Yüzyüze Özel Ders Olarak Verilmektedir. Okuma Hızınızı 3 Kat Arttırabilirsiniz.

Amasya Matematik Özel Ders Veren Kurum

İlkokul 1.2.3.4. Sınıf Öğrencilerimize istedikleri saatlerde yada okul çıkışı ders seanları hazırlanmaktadır. İlkokul Özel Ders her öğrenciye ileriki yaşlarda öğretilmesi gereken alt yapı derslerin den oluşmaktadır. Mantık , Dil , Matematik, Hitabet , Zihin Aktiviteleri ,Çeşitli Hafıza Teknikleri ve oyunlardan oluşan ilkokul özel derslerimiz öğrenci seviyesi ve bireysel farklılığı dikkate alınarak öğretilmektedir. İlkokul Hassas bir dönem olması itibarıyla ve Salgın tehlikesinide göz önüne alaraktan derslerinizin Birebir özel ders olmasını tavsiye ediyoruz.

Amasya Matematik Özel Dersi İlköğretim

Amasya Ortaokul özel derslerimiz 5.6.7 ve 8.Sınıflardan oluşmaktadır. Derslerimiz birebir yada minik ikili üçlü gruplar şeklinde de verilmektedir. Ortaokulun ilk yıllarında özel ders alan adaylar 8.Sınıf Lgs Hazırlık döneminde avantajlı durumda olmaktadırlar. Özellikle öğrencilerimiz eksik konuları tamamlanmalı ve Hızlı Paragraf Teknikleri ile Tüm Derslerine etki edecek Türkçe’yi daha iyi anlama ve kavrama algısına sahip olmalılar. Özel Ders fiyatlarımız Yıllık Paketler yada düzenli haftalık ödemeler şeklinde olup tüm velilerin bütçesine uygundur. Taksit ve ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Amasya Matematik Özel Dersi

Amasya Liseler 9.10.11 ve 12 Sınıf adaylarına Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Coğrafya, Felsefe vs. Tüm Dersleri Kapsayan bir eğitim verilmektedir.9 ve 10 sınıflara eksikleri üzerinden takviye özel derslerimiz vardır.11 Sınıf Tyt Adaylarımız grup derslerine ya da Tyt Birebir Özel Ders Alarak Yks Döneminde rakiplerine fark atabilirler.

Amasya YKS Matematik Kursu

TYT – AYT – YDT den oluşan Yks kurslarımızda birebir matematik özel derslerimiz Türkiye’nin en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir. Sayısal , Eşit Ağırlık , Sözel ve Dil Öğrencilerine Sistemli bir eğitim verilmekte olup Yks adayları düzenli olarak eğitim koçlarımızdan ders programı alabilmektedir. Eğitim Koçu Öğrenciler ile birebir ilgilenmektedir.

Kurs Günleri

Hafta İçi :9:00 – 21:00

Hafta Sonu : 9:30 – 20:30 Seanslarında istediğiniz özel dersi alabilirsiniz.

Amasya Matematik Özel Dersi

Zayıf Adaylar : 60 – 80 – 150 – 200 Ders

Orta Düzey : 50 – 60-100 Ders

İleri Düzey : 30 – 50 – 80 Ders

Tüm Dersler İçin : Yıllık 200 Ders ve üzeri Paketlerimizi öneriyoruz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Amasya Matematik Özel Ders Fiyatları İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj