Ankara Etüt Merkezleri

25.09.2021
851
Ankara Etüt Merkezleri

ANKARA ETÜT MERKEZLERİ

Ankara Etüt Merkezleri şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencileri Birebir Özel Ders alarak başarılı olmaktadırlar. Ankara’da 1.Sınıf , 2.Sınıf , 3.Sınıf , 4.Sınıf Öğrencilerine Okul Derslerine Takviye Kurslarımız Türkiye’nin en deneyimli Öğretmenleri tarafından öğretilmektedir. Ankara Etüt Merkezi olarak Tüm Sınavlar için yapılan çalışmalarımızı görmeniz için öncelikle 20 dakikalık ücretsiz örnek dersimize katılıp karar verebilirsiniz. Birebir Özel Ders Eğitimi Sınıf ortamı eğitimlerinden kat kat daha verimli geçmektedir. Ankara’da Matematik Özel Ders , Hızlı Okuma Kursları , Hafıza Teknikleri Eğitimi Derslerimiz en uygun ücretler ile verilmektedir.

Ankara etüt merkezleri eğitimi veren kurumlar bazında oldukça iyi kurumlara ev sahipliği yapmaktadır. Lakin en iyi etüt eğitim merkezini arıyorsanız oldukça uygun fiyatlara ve en iyi öğretmenler tarafından eğitim verilen Ankara Etüt Eğitim Merkezi’ni tercih edebilirsiniz.

Ankara etüt merkezleri olarak yaptığınız araştırmalarda karşılaşmanız için bu makale kaleme alınmıştır. Etüt eğitimi ile ilgili tüm ayrıntıları etüt bölümünden öğrenebileceğiniz gibi telefonla da arayarak ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz. Ankara Etüt Merkezleri Kızılay , Mamak , Sincan , Keçiören , Etimesgut , Yenimahalle , Gölbaşı , Pursaklar , Batıkent , Ümitköy , Altındağ , Çankaya şubelerinde Online Özel Ders olarak verilmektedir.

ANKARA ETÜT MERKEZLERİ

Ankara etüt hizmeti yıllardır yatılı okullarda verilmektedir. Burada öğrenciler desten sonra yatılı okullarda görevli öğretmenler gözetiminde ödevlerini yaparlardı. Etüt öğrenciler için çok faydalı bir eğitime destek hizmetidir. Öğrenciler bu sayede okul derslerini tekrarlamakta ve ödevlerini yapmaktadır.

Ankara etüt günümüzde çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaktadır. Bazı belediyeler, eğitim bursu veren vakıflar, yatılı okullar, kişisel gelişim merkezleri gibi yerlerde etüt hizmeti vermektedir. Etüt hizmeti sayesinde öğrenciler sınıflardaki derslere daha aktif katılmaktadır. Öğrencilerin özgünleri gelişmekte, hayata daha sosyal katılmalarının ön hazırlığı yapılmış olur.

Ankara etüt alan öğrenciler sınıflarında daha başarılı olmuşlardır. Etüt alan öğrenci ödevlerini günü gününe yapar. Okulda gördüğü konuları tekrar eder, herkesten fazla soru çözer. Anlamadığı konuları veya soruları etüt öğretmenleri sayesinde anında öğrenme fırsatı bulur. Performans ve araştırma ödevlerini anlayarak daha doğru yapar. Her şeyden önemlisi ders çalışmayı öğrenir. Derslerimiz öğrencilerimizin eksik olduğu konuları tamamlamak adına deneyimli öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Aktif olarak okullarda öğretmenlik yapan, tüm konulara hakim tecrübeli öğretmenlerimiz ile yapılmaktadır.

Ankara etüt derslerimiz haricinde istenilen ders için etüt merkezimizden özel ders alarak öğrencilerimizin üzerine daha çok yoğunlaşması gereken ve kendilerini eksik buldukları konular kavratılabilir. Programlarımızla öğrencilerimizin en iyi eğitimi almaları amaçlanmıştır. Öğrencilerimizin aldıkları eğitimi dışarıda da hissettirebilmeleri, ne kadar donanımlı olduklarını gösterebilmeleri bizim için çok önemlidir.

ANKARA ETÜT EĞİTİM MERKEZİ

Ankara etüt  merkezi aramalarınızda karşınıza her zaman Kurs Burda çıkar. Etüt eğitim merkezimiz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı 10 yıldır hizmet veren  en modern, teknolojik donanımlara sahip, temiz ve güvenilir bir kurumdur. Ulaşımın kolay olduğu merkezi konumda bir konuma sahiptir. İnternet sitemizde bulunan haritada yeri tam olarak işaretlenmiştir.

Buralarda öğrenciler disiplinli ders çalışma şeklini öğrenirler. Ödevlerini günü gününe yaparlar. Okulda anlamadıkları konuları öğretmenleri eşliğinde tekrar ederler. Öğrencilerin kendilerine olan özgüvenleri artar. Sevmedikleri dersleri sevmeye başlarlar. Örneğin Matematik dersinin korktukları kadar zor olmadığını, aksine çok zevkli bir ders olduğunu fark ederler.

Ankara etüt merkezi dersleri 10 yıl eğitim veren tecrübeli öğretmenler tarafından verilmektedir.

Ankara etüt eğitim merkezi ihtiyacı olan öğrenciler etüt merkezimize gelerek eksik oldukları konuları tamamlayarak, konu tekrarları ve testlerle üniteler pekiştirilir.

Ankara etüt merkezi öğrencilerimiz Eğitim Merkezimizde eğitim görerek sınıflarında başarılı öğrenciler olmaktadırlar.

Ankara etüt  merkezi kapsamında eğitim veren Kurs Burda Eğitim Merkezi’ne gelerek sınıflarımızı görebilir, güvenliğimizi, hijyenimizi inceleyebilirsiniz.

ANKARA ETÜT MERKEZLERİ

Ankara etüt merkezleri olarak bizler  Kurs Merkezimizde 4 farklı alanda hizmet vermekteyiz. İlkokul öğrencilerine etüt, ortaokul ve lise öğrencilerine çeşitli kurslar ve özel dersler, ortaokul son sınıf öğrencilerine lise giriş sınavı hazırlık programları, lise giriş sınavına hazırlık programları ve her seviyedeki öğrenciye özel ders hizmeti vermekteyiz. Kurumumuz son derece güvenilir ve öğretmenlerimiz en az 10 yıl deneyimlidir.

Ankara etüt merkezi arayışında olan velilerimizin etüt merkezimizi tercih etmeleriyle öğrencilerinde olumlu değişimler olacağını belirtmek isteriz.

Ankara etüt merkezi arama kıstaslarına göre hazırlanmış bu sayfamızın üst tarafındaki menüden ilgilendiğiniz sekmeye tıklayabilirsiniz. Etüt programları, Lise Giriş Sınavı programı, özel ders ve kurs seçeneklerini inceleyebilir ve dilerseniz etüt eğitim merkezimizi arayabilirsiniz.

ANKARA ETÜT EĞİTİM MERKEZLERİ

Ankara etüt eğitim merkezleri olarak nitelikli bir kurum arayışı olan velilerimize Ankara’ da  eğitim verilen ve ulaşımın kolay olduğu şubemizi önermekteyiz. Öğretmenlerin en az 10 yıl deneyimli oluşu öğrencilerin en iyi şekilde eğitim almalarını sağlamaktadır. Sizler de bu eğitim ayrıcalığından faydalanmak için etüt eğitimi desteği alabilirsiniz.

Ankara etüt eğitim merkezleri oldukça fazla olmasına rağmen biz kurum olarak olarak etüt eğitimi konuşunda uzmanlaştık. Yılların verdiği deneyin sayesinde öğrencilerimiz için başarının ince noktalarını keşif ettik. Her öğrenci farklı bir karaktere ve öğrenme alt yapısına sahip olduğundan kişisel ve birebir eğitim programları uygulamaktayız.

Ankara etüt eğitim merkezleri hizmetleri toplumsal gelişim açısından çok önemlidir. Öğrencilerin etüt eğitim merkezleri sayesinde kendilerine güveni artmaktadır. Öğrenci kendisinin de toplumun bir parçası olduğunu, alacağı eğitimin sonunda iyi bir meslek sahibi olacağını inanır.

Ankara etüt eğitim merkezleri dahilinde Ankara’nin tüm ilçelerinde eğitim veren Şubemiz öğrencilerini ders konularıyla donatmaktadır.

Ankara etüt eğitim merkezleri dahilinde eğitim veren etüt merkezimize düzenli olarak gelen öğrencilerimiz okullarında farkedilerek, başarılı bir öğrenci olma yolunda ilerlemektedirler.

Ankara etüt eğitim merkezleri kapsamında yapılan araştırmalarda etüt merkezimizin bu ilçemizden yoğun bir talep aldığı sonucuna erişilmiştir.

Ankara etüt eğitim merkezleri kapsamında etüt eğitim merkezimiz sizlerin ziyaretini beklemektedir. Yerimizi görebilir, güvenlik, hijyen ve eğitimin kalitesi hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Öğrencinizi çocuğumuz gibi görüp güvenli ve temiz bir alanda kaliteli bir eğitim almasını hedeflemekteyiz.

ANKARA ETÜT PROGRAMI

Ankara etüt programı öğrencilerin hafta içi ödevlerinin yapılması amacıyla düzenlenmiş eğitimlerdir. Öğrenciler okul ödevlerini belirli etüt saatleri içerisinde tamamlayarak evlerine ödevleri kalmamış bir şekilde gider. Öğrenciler bu sayede aileleriyle daha kaliteli zaman geçirerek güzel bir yaşama sahip olur.

Ankara etüt programı için hiçbir etüt merkezinde standart program yoktur. Her etüt merkezi farklı farklı programlar hazırlayabilmektedir. Etütlerin hemen hemen hepsi özel ders vermektedir. Önemli olan bura çalışan öğretmenlerin deneyimlimi olup olmadığıdır. Gayri ciddi etüt merkezlerinde üniversite öğrencileri bile çalıştırılmaktadır.

Ankara etüt programı bazen öğrenciye göre birebir düzenlenir. Öğrencinin eğitim koçları tarafından hazırlanan programları öğretmenlerle paylaşılır. Öğrenciye göre hazırlanan programlar etüt merkezinde takip edilir. Etüt merkezi öğrencinin gelişimiyle ilgili raporlar düzenler. Bu raporlar öğrenci velileriyle paylaşılır.

Ankara etüt programı birkaç farklı şekilde uygulanır. Bazen aynı sınıftan öğrencilerle grup dersleri yapılır, bazen de farklı sınıftan olan öğrenciler bir sınıfta toplanır. Bu sınıfa bir veya birkaç tane öğretmen girer ve her öğrenciyle birebir ilgilenilir.

ANKARA BİREBİR ETÜT MERKEZLERİ

Ankara birebir etüt eğitimi öğrencilerin ödevlerini yapmaları ve takıldıkları yerleri öğretmenlerine sorabildikleri eğitimlerdir. Öğrenciler ödevlerinin bitiminden sonra verilen çalışma konu ve soruları üzerinde alıştırma yapmaya devam eder. Bu sayede öğrenciler ödevlerden arta kalan zamanlarını etüt saatlerinde eğitimle değerlendirmiş olur.

Ankara birebir eğitim veya diğer bir değişle birebir ders öğrenciler için en etkin öğrenme metodudur. Öğretmen ders anlatırken veya soru çözerken bir yandan da öğrenciyi izler. Öğrencinin anlamadığı noktalara, konulara veya sorulara anında müdahale eder.

Ankara birebir eğitim süresindeki derse adaptasyon her öğrencide farklıdır. Bazı öğrencilere 15-20 dakikada ara verdirmek gerekir. Bazı öğrenciler ise 60 dakika boyunca derse adapte olmaktadır. Yapılan araştırmalar süresinde öğrencilerin ortalama 40 dakika boyunca derse dikkatlerini verebildikleri anlaşılmıştır. Bu bütün dünyadaki okullarda standarttır.

Ankara eğitim merkezimizde dersi alan öğrenciler arasında dikkat eksikliği olan öğrencilerde bulunabilmektedir. Bu öğrenciler etüt almadan önce okullardaki rehber öğretmenlerden destek almalıdır. Okullardaki rehber öğretmenler, öğrencinin sınıf öğretmeniyle birlikte öğrencinin durumuna uygun nasıl bir etüt programı uygulanması gerektiğini velilerle veya kayıtlı olduğu Etüt Merkezi öğretmenleriyle paylaşır.

ANKARA ETÜT ÜCRETLERİ

Ankara etüt ücretleri olarak Türkiye’nin en uygun kurumlarından biri olan  eğitim merkezimiz aynı zamanda özel ders almak istediğiniz öğretmenler en az 10 yıl deneyimlidir. Etüt öğrencilerinin ders notları düşük olma ihtimali çok az bir ihtimaldir. Eğer ihtiyaç duyulursa da şubelerimizden öğretmenlerinden özel ders alabilir, sınavlarına en iyi şekilde hazırlanabilir.

Ankara etüt ücretleri öğrencilerin aldığı verim ve düzenli ders çalışma ortamı değerlendirildiğinde son derece cüzi olmaktadır. Etüt eğitimi şubemiz de gönülden yaptığı, öğrencilerin temellerinin gelişmesinde etkili olduğu düşünülen eğitimlerdendir. Etüt eğitimine katılan öğrenci eve ödevsiz bir şekilde gider. Etüt saatleri öğrenciler için günlük çalışma demektir. Bu da başarının anahtarı olmaktadır.

ANKARA ETÜT EĞİTİM MERKEZLERİ FİYATLARI

Ankara etüt eğitim merkezleri fiyatları olarak öğrencilerin hafta içi her gün katılabileceği etüt eğitimi bedelleri web sitemizin etüt bölümünde belirtilmiştir. Etüt eğitim bedelleri son derece uygun olup, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin katılabileceği şekilde düzenlenmiştir. Öğrencilerinin ödevlerinin yaptırıldığı ve ödevlerden sonra çeşitli alıştırmalarla öğrencilerin ders çalışma alışkanlığı kazandığı etüt eğitimi, öğrencilerin temellerinin atıldığı bu çağlarda oldukça önemlidir.

Ankara etüt eğitim merkezleri fiyatları tüm öğrencilerin ve ailelerin bütçelerini sarsmayacak ölçüde minimum seviyelerde uygulanmaktadır. Öğrencilerin dersten aldıkları verim göz önüne alındığı değerlendirildiğinde eğitim bedeli çok makul olmaktadır.

Şubelerimiz : Kızılay , Çankaya , Batıkent , Eryamanlar , Keçiören , Mamak , Ayaş , Altındağ , Etimesgut , Sincan, Demetevler , Etlik , Yenimahalle , Pursaklar , Kızılcahamam , Kahramankazan , Gölbaşı , Dikmen Şubelerimiz de İlkokul , Ortaokul , İlkokul 1.Sınıf , 2.3.4 Sınıf , Lise ve Üniversiteye Hazırlık Öğrencileri için En Güvenilir ve Uygun Ücretler ile ders alabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara Etüt Merkezleri  İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj