Başiskele Etüt Merkezleri

15.03.2022
437
Başiskele Etüt Merkezleri

BAŞİSKELE ETÜT MERKEZLERİ

Başiskele Etüt Merkezleri Şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencilerine 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri Tarafından Birebir Kurumda Yüz yüze Ders verilmektedir. Başiskele Etüt Merkezleri Denilince Tavsiye edilebilecek En İyi Kurumlardan biri olarak İlk Sıralarda yer almaktayız. Kurs Merkezimizden Ders Günleri , Saatleri , Ücretlendirmeler ve  Sınav Hazırlık Grupları ile İlgili danışmanlarımızdan Detaylı Bilgi alabilirsiniz. Etüt Merkezimiz Bir Öğrencinin rahat ders çalışabileceği , Çalışma salonları , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) Hazırlık Öğrencilerinin başında Özel Eğitim Koçları , Birebir Soru Çözüm Etütleri , Sınav Haftaların da Ödev Takviye, Başiskele Hızlı Okuma Kursları İle Okuma Hızınızı İki Kat arttırabilir , Doğru , akıcı ve Odaklanarak Okuyabilirsiniz.

BAŞİSKELE BİREBİR ETÜT MERKEZLERİ

Başiskele Birebir Etüt Merkezleri olarak İlkokul Öğrencilerine Birebir Eğitim Öneriyoruz. İlkokul Öğrencileri Okul Sonrası Birebir Ders İle Ödev eksikleri konusunda İstediğiniz Gün ve Saatlerde Ödev Desteği alabilirler. Bireysel Eğitim Sınıf Ortamına göre daha verimli geçmektedir. İlkokul 1.Sınıf , İlkokul 2.Sınıf , İlkokul 3.Sınıf , İlkokul 4.Sınıf Etüt Merkezi Ders Programlarımız da Başiskele Etüt Merkezi şubemiz de Seri Okuma Kursu , Hızlı Okuma Kursu , Matematik , İngilizce , Zeka Oyunları , Ritmik Sayılar , Mental Aritmetik , Hafıza Teknikleri Kursu , LGS Hazırlık Kursları , Bilsem Kursları Birebir Özel Ders olarak verilmektedir. Başiskele Birebir Etüt Merkezleri Motivasyon , Stres Yönetimi , Akademik Personel Kadrosu ile Başarının Anahtarı olmaktadır.

BAŞİSKELE HIZLI OKUMA VE HIZLI PARAGRAF KURSU

İlkokul 1.Sınıf , İlkokul 2.Sınıf , İlkokul 3 ve 4.Sınıf Öğrencilerine 5 Hafta 20 Ders Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencilerine 5 Hafta 10 Ders LGS , DGS , ALES , KPSS Öğrencilerine 5 Hafta 10 ders olarak verilmektedir.

BAŞİSKELE MATEMATİK ÖZEL DERS

Matematik Tüm Öğrenciler İçin İlkokul Yıllarından itibaren düzenli olarak alınması gereken Temel Derslerden biridir. Haftada 1 Gün İki Ders 40 + 40 dakika olarak Birebir Özel Ders öğrencilerin düzenli olarak antrenman yapmalarını ve matematikte aktif olmaları için yeterli bir eğitimdir. Ortaokul , Lise , LGS , YKS Matematik dersleri şubemiz de Birebir Matematik Özel Ders en uygun fiyatlar ile verilmektedir.

BAŞİSKELE ETÜT MERKEZLERİ FİYATLARI

Başiskele Etüt Merkezleri Fiyatları Kalabalık Ders ortamlarına göre Çok uygun ücretler ile verilmektedir. Ders saatleri  kişiye Özel Hazırlanmaktadır. Her Oturumda 40 + 40 İki Ders yapılır. Öğrenciler Grup oluşturmak istediklerinde Ders ücretleri daha da uyguna gelmektedir. Yaklaşık Kurs Fiyatına Özel Ders alabilirsiniz. Kurum Özel öğretmenleri denilince branş öğretmenleri aklımıza gelir. Her Bir Öğretmenimiz kendi branşında deneyimli akademik tecrübeye sahiptir. Ödemelerinizi Günlük , Haftalık ya da Aylık olarak yapabilirsiniz. Başiskele Etüt Merkezleri Fiyatları Birebir Özel Ders Olarak Düşünüldüğünde Oldukça Ekonomiktir.

BAŞİSKELE ETÜT MERKEZLERİ ÖĞRETMENLERİ

Başiskele Etüt Merkezleri Öğretmenleri 5 – 20 Yıl arasında değişen Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenlerinin Çalıştığı Bir Eğitim Merkezidir. Her Branş Öğretmeni Alanında Uzman , Bilgi , Kültür Birikimi , Doküman Hazırlığı , Materyal  kullanımı konusunda  tecrübelidir. Tüm Öğrencilerin bireysel farklılığı gözetilerek ders yapılmaktadır. En İyi Başiskele Etüt Öğretmenleri İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrencileri ile Keyifli ve Mutlu Bir şekilde ders yapmaktadırlar.

BAŞİSKELE ETÜT EĞİTİM MERKEZLERİ

Başiskele Etüt Eğitim Merkezleri LGS , YKS ( TYT AYT YDT ),DGS , ALES , YÖS , YÖKdil , Öğrencilerinin Birebir Eğitim alabilecekleri En İyi Merkezlerden Biridir. Gün ve Saatler Öğrencilerin vakitlerine göre ayarlanabilmektedir. Matematik, Başiskele Hızlı Okuma Kursu , LGS Hazırlık Kursları , Fizik Özel Ders , Fen Bilgisi , Hızlı Paragraf Kursu , Çocuk İngilizcesi , Hafıza Teknikleri Eğitimi , Okul Takviye Kursları , Okul Ödev Desteği , Bilgisayar Kursu , Matematik Kursu , Mental Aritmetik Kursları İlkokul Matematik 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin en iyi Öğretmenleri tarafından verilmektedir.

 

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

 

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj