Beşiktaş DGS Kursu

05.08.2021
65
Beşiktaş DGS Kursu

Beşiktaş DGS Kursu

Beşiktaş Dgs Kursu Eğitim Merkezimizde Birebir Yüz yüze Online Canlı Ders olarak yapılmaktadır.  Dgs Matematik , Dgs Türkçe , Dgs Sözel Mantık , Alanında en az 15 yıllık tecrübeli öğretmenler tarafından verilmektedir. Dgs Kursu ücretleri Beşiktaş şubemiz de kurs fiyatınadır. DGS Kursu Lisans hayalleri olan bir çok ön lisans adayınız hazırlık yapması gereken bir kurs dalıdır. Kurslarımız bir çok ilçe ve semtlerde bulunmaktadır. DGS Hızlı Paragraf Taktikleri İle Tüm Soruları en kısa sürede ve hızlı çözmeniz için taktikler öğretilmektedir.

Meb ve ÖSYM Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , ALES , KPSS , YÖS , YÖKDİL , BİLSEM Öğrencilerinin Okuma ve Soru Çözme Hızlarını Arttırmaları , kısa sürede etkili paragraf çözümü ile meb ve ösym sınavlarında en az iki kat daha başarılı olabilirsiniz.

Beşiktaş DGS Kursu İlanları

Dgs Kursu , Kalabalık bir nüfus olan İstanbul’da siz değerli adaylarımızı en iyi şekilde hazırlamak ve sizleri bu kalabalık ortamda zihniniz rahat bir şekilde sınavlara çalışmanız için birçok semt ve ilçede şube açmış bulunuyoruz.

Beşiktaş DGS Kursu Paketleri Nelerdir

Dgs Kursu  arayan öğrenciler sistemli ve düzenli bir şekilde kazanmaktadırlar. Sınıf Kurslarımız yıllık 400 Ders ve ful Doküman takviyeli olup adaylara sınav gününe kadar taksitlendirme yapılmaktadır. Beşiktaş öğrencileri başarılı ve mutlu bir kurs ortamından faydalanmaktadırlar.

Neden DGS Kursu Almalıyım ?

 • Herkes Eksikliklerini en iyi öğretmenler ile tamamlamak ister.
 • Küçük Takviyeler ile başarıya ulaşabilirsiniz.
 • Özel Ders pahalı değildir. Uygun fiyatlara birebir ders alabilirsiniz.
 • Öz güven sağlar.
 • Rakiplerinize fark atarsınız
 • Özel Ders Sınıf ortamından daha verimlidir.
 • Online Birebir dgs kursu yüz yüze eğitimden daha verimli geçer.

DGS Kursu Arayanlar

Sayısal Adaylar 30 – 40 – 50 – 60 – 100 Dersten oluşan seviye paketlerini alabilirler. Eşit Ağırlık Grupları 40 – 50 Ders Matematik 10 Hızlı Paragraf 10 Sözel Mantık Sözel Adaylar 10 Hızlı Paragraf 10 Sözel Mantık ve Matematikten Hedeflerine göre 10-20-30 Özel Ders alabilirler. Özel Ders Kalabalık gruplarda verim alamayan adaylar için en etkili ders çalışma yöntemidir.

Online Dgs Kursu

Online Dgs Birebir Özel Ders olarak verilmektedir. Son Dönmelerde yaşanan salgın, afet vb. durumlardan dolayı yapılan kısıtlamalar tüm adayları sağlıklı ve güvenilir bir ortam kılan online derslere itmektedir. Online özel derslerimiz canlı yapılmaktadır. Görüntü, ses, kurulum son sistem ile donatılmıştır. İlk ders öğretmenlerimizin kalitesini görmeniz açısından ücretsizdir. Online Adaylarımıza tüm desteği sunmaktayız. Online doküman ve denemeler ile aday en iyi fakülteleri kazanmaktadır.

DGS Kursiyerlerimiz

 • Kurumumuzda Tüm etüt ve soru çözümlerine katılabilirler.
 • Konu Kayıpları telafi edilmektedir.
 • Çalışan adaylar için 18:00-21:00 arası akşam kurslarımız vardır
 • Salgın nedeniyle yasak olan günlerin telafisi birebir destek ile yapılmaktadır
 • Deneme sınavlarımız haftalık düzenli olarak yapılmaktadır ve ücretsizdir
 • Dgs Adaylarımız düzenli olarak sosyal mesafeye de uyarak kurumumuzda ders çalışabilirler.

ONLİNE DGS KOÇLUK

Sınava hazırlık süreci birçok öğrenciyi strese sokmaktadır. Çabuk vazgeçen adaylar ne yazık ki hedeflerinden geri kalmaktadırlar. Bunun için Beşiktaş şubemizde öğrencilerimiz ile birebir rehberlik, ders takip, motivasyon, ders çalışma tekniklerinde destek olacak eğitim koçu bulunmaktadır. Eğitim Koçu dalında 15 yıllık uzman eğitmenlerdir. Bir çok Dgs Adayımız Eğitim koçluğu desteği ile istedikleri fakülteleri kazanmışlardır. Başarı tesadüf değildir. Beşiktaş şubelerimiz ile 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Dgs Kursu Büro İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj