Beykoz Hızlı Okuma Kursu

26.07.2021
144
Beykoz Hızlı Okuma Kursu

Beykoz Hızlı Okuma Kursu

Beykoz Hızlı Okuma Kursu şubemiz’de Türkiye’nin en tecrübeli öğretmenleri tarafından verilmektedir. Birebir Anlayarak Okuma Kursu Sınıf Ortamına göre 5 kat daha etkili olmaktadır.Beykoz kurs merkezimiz uzun yıllardır tecrübeli akademik kadrosu ile Tüm yaş gruplarına Seri Okuma Eğitimleri , İleri Hafıza Teknikleri Dersleri , Paragraf Yorumlama , Okuma ve Yazma Kursları ile başarılı bir kurumdur. Derslerinizi istediğiniz günlere sabitleyebilirsiniz.Ödemelerinizi haftalık ya da aylık olarak yapabilirsiniz.

Anlayarak Etkili Hızlı Okuma Kursu

İlkokul Hızlı Okuma Kursu için 20 – 30 ders Ortaokul Hızlı Okuma ve Paragraf Yorumlama için 10-20 Lise , YKS , DGS ,ALES , KPSS Öğrencileri için 10 ders yeterli olmaktadır.

Seri ve Hızlı Okuma Kursunu Kimler Almalıdır ?

İlkokul 1.Sınıf Öğrencileri , İlkokul 2.Sınıf Öğrencileri , İlkokul 3.Sınıf , İlkokul 4.Sınıf Öğrencilerinin Okuma , Anlama ve Yazma Eksiklerini Deneyimli Sınıf Öğretmenlerimiz tarafından 5 Hafta 20 ders verilmektedir. Ortaokul 5.Sınıf , 6.Sınıf , 7.Sınıf Öğrencilerine Etkili Paragraf Taktikleri LGS , YKS , DGS , ALES Öğrencileri Meb ve ÖSYM Sınavlarında Hız kazanmaları için Hızlı Paragraf Kursumuz En Tecrübeli Türkçe Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Seri Okuma Kursu Beykoz Derslerimiz İçin Şubemizden Detaylı Bilgi alabilirsiniz.

Beykoz Hızlı Okuma ve Öneriler

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir. İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır.

Hızlı Okuma İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları ,Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır. Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burada.

irt numaramız 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz Kursta ya da Online destekli birebir kişiye özel eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor.

Beykoz Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu,son yıllarda yaşanan afet ve salgınlardan dolayı yoğun talep görmektedir. Online Özel Derslerimiz Sınıf Kursları ve Kurum derslerinden daha verimli geçmektedir. Canlı,ses,görüntü ve profesyonel ekipman ile yüz yüze derslerden daha etkili ve verimli olmaktadır. Online Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Beykoz Hızlı Okuma Kursu

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar,tablet,camera,tablet veya fonksiyonlu android telefon,internet vs. Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız. Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir.Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiyat ve avantajlarımız için irt no:0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Beykoz Hızlı Okuma Kursu İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj