Beylikdüzü Matematik Özel Ders

24.04.2021
143
Beylikdüzü Matematik Özel Ders

Beylikdüzü Matematik Özel Ders

Beylikdüzü Matematik Özel ders şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS ( TYT AYT YDT )  Özel Dersi 15 yıl tecrübeli matematik özel ders öğretmenleri tarafından öğretilmektedir. Matematik Özel Ders Beylikdüzü semtinde birebir Matematik Özel Ders şeklinde verilmektedir. Öğrenciler lgs matematik , yks matematik yeni nesil soruları pratik yöntemler ile öğrenerek verimli olarak çözmektedir. Yaklaşık Sınıf Kursu Fiyatına Birebir Matematik Özel Ders Alabilirsiniz.

Beylikdüzü Matematik Özel Ders Arayanlar

Özel Derslerimiz Kurumda , Evde yada online olarak verilmektedir. Adaylar isterlerse kurumumuz tarafından görevlendirilen öğretmenlerimiz ev derslerine gidebilmektedir. Online Birebir Özel Derslerimiz Kurum ve Ev dersleri kadar verimli geçmektedir. Online Birebir Özel Ders için size önceden 20 dakika demo ders önerip ondan sonra karar vermeniz için vakit tanıyoruz. Online Derslerde ekran , görüntü ve ses kalitesine itina ile dikkat ediyoruz. Ekrana yansıtılan dokümanlar seviyenize göre hazırlanmaktadır.

İlkokul Matematik Özel Ders

İlkokul 1.2.3.4. Sınıf Öğrencilerimize istedikleri saatlerde yada okul çıkışı ders seansları hazırlanmaktadır. İlkokul Özel Ders her öğrenciye ileriki yaşlarda öğretilmesi gereken alt yapı derslerinden oluşmaktadır. Mantık , Dil , Matematik, Hitabet , Zihin Aktiviteleri , Çeşitli Hafıza Teknikleri ve oyunlardan oluşan ilkokul özel derslerimiz öğrenci seviyesi ve bireysel farklılığı dikkate alınarak öğretilmektedir. İlkokul Hassas bir dönem olması itibarıyla ve Salgın tehlikesini de göz önüne alaraktan derslerinizin Birebir özel ders olmasını tavsiye ediyoruz.

Ortaokul Matematik Özel Ders

Beylikdüzü Ortaokul özel derslerimiz 5.6.7 ve 8.Sınıflardan oluşmaktadır. Derslerimiz birebir yada minik ikili üçlü gruplar şeklinde de verilmektedir. Ortaokulun ilk yıllarında özel ders alan adaylar 8.Sınıf Lgs Hazırlık döneminde avantajlı durumda olmaktadırlar. Özellikle öğrencilerimiz eksik konuları tamamlanmalı ve Hızlı Paragraf Teknikleri ile Tüm Derslerine etki edecek Türkçeyi daha iyi anlama ve kavrama algısına sahip olmalılar. Özel Ders fiyatlarımız Yıllık Paketler yada düzenli haftalık ödemeler şeklinde olup tüm velilerin bütçesine uygundur. Taksit ve ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Beylikdüzü  Özel Ders

Beylikdüzü Liseler 9.10.11 ve 12 Sınıf adaylarına Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Coğrafya, Felsefe vs. Tüm Dersleri Kapsayan bir eğitim verilmektedir.9 ve 10 sınıflara eksikleri üzerinden takviye özel derslerimiz vardır.11 Sınıf Tyt Adaylarımız grup derslerine yada Tyt Birebir Özel Ders Alarak Yks Döneminde rakiplerine fark atabilirler.

Beylikdüzü Matematik Kursu

TYT – AYT – YDT den oluşan yks kurslarımızda birebir matematik özel derslerimiz haftanın yedi günü en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir. Sayısal , Eşit Ağırlık , Sözel ve Dil Öğrencilerine Sistemli bir eğitim verilmekte olup yks adayları düzenli olarak eğitim koçlarımızdan ders programı almaktadırlar.

Beylikdüzü Hızlı Matematik Kursu

İlkokuldan Ortaokul 7.Sınıfa Kadar Mental Aritmetik Eğitimi Yüzde yüz Faydalı Olmaktadır. LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , ALES Öğrencileri İçin ise Hızlı Matematik Kursu , Matematik Dersini En Pratik yollardan Öğretmektedir. Hızlı Matematik Kursu Birebir Özel Ders şeklinde verilmektedir. Yaklaşık Kurs Fiyatına Birebir Matematik Özel Ders Alabilirsiniz.

Matematik Özel Ders fiyatları Herkesin Bütçesine Göre Düzenlenmiştir. Sanıldığı gibi Pahalı Değildir. Minik Bütçeler İle Her Öğrenci Özel Ders Alabilmektedir. Ödemelerinizi Haftalık Yada Aylık Olarak Yapabilirsiniz.İlkokul ,Ortaokul,Lise,LGS,YKS Matematik Özel Ders Fiyatları İçin danışmanlarımızı arayabilir ücretsiz örnek ders talep edebilirsiniz.

Beylikdüzü Matematik Etüt Merkezleri ,Beylikdüzü Matematik özel ders ücretleri ve Beylikdüzü Matematik Özel Ders Arayanlar İçin Birebir Özel Ders tavsiye ediyoruz.

HIZLI OKUMA KURSU

 

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 • Beylikdüzü Kurs merkezimize 0531 521 26 01 numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarımızdan kursumuzla irtibata geçebilirsiniz.
 • Beylikdüzü Matematik Öğretmeni İş İlanları İçin web sayfamızdan öğretmen başvuru formunu doldurabilirsiniz.
 • Beylikdüzü’de Matematik Özel Ders Almak İsteyenler

Matematik Özel Ders Tüm Adaylara Yönelik Bireysel Özel Ders Vermektedir.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj