Bursa Matematik Özel Ders

26.12.2020
149
Bursa Matematik Özel Ders

Bursa Matematik Özel Ders

Bursa Matematik Özel Ders İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , ALES , YÖS , KPSS Öğrencilerine Birebir Online Yüz yüze Özel Ders Olarak Verilmektedir. Matematik Dersi en az 15 Yıl Deneyimli Öğretmenlerimiz Tarafından Verilmektedir. Gün ve Ders Saatleri karşılıklı olarak ayarlamaktayız. Matematik Özel Ders Almak İsteyen Öğrenciler 20 Dakikalık Ücretsiz Tanıtım Dersimize katılıp karar verebilirler. Matematik Özel Ders Ücretleri Uygun ve ekonomiktir. Matematik Özel Ders Bursa Öğrencileri İçin 7/24 Danışma Hattımızdan Bilgi Alabilirsiniz.

Bursa Matematik Özel Ders Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Kestel , Keles , Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli , Orhangazi ve Yenişehir Şubelerinde verilmektedir.

Matematik Kurs Paketleri

 • LGS /50-60-70
 • TYT/40-50-60
 • AYT/40-50-70
 • TYT-AYT /100-120-150
 • DGS Temel Matematik/50-60-80-100
 • DGS Orta Düzey /30-40-50
 • DGS Üst Düzey/20-30
 • ALES/40-50
 • Kpss /20-40-50
 • YÖS Matematik /40-60-80
 • EKYS Matematik/20-30
 • İlköğretim/50-60
 • Lise Takviye/20-30-50

Lgs Matematik Özel Ders

Bursa Matematik Özel Ders, ile öğrenciler yeni nesil soru tarzlarını daha çabuk ve etkili öğrenmektedirler. Matematik sorularını sınav kaygısından uzak bir şekilde çözmektedirler. 8.Sınıf Adayların en çok zorlandığı ders olan LGS matematik yeni nesil soruların yoğunluklu olduğu ,mantık ve zihinde özgünleştirme yöntemleri gerektirmektedir. Matematik Özel Ders LGS çok dikkatli bir çalışma gerektirmektedir.

Yks Matematik Özel Ders

Mat -1 ,Mat 2 ve Geometriden oluşan 80 Soruluk testler YKS öğrencileri için hayati bir önem taşımaktadır. Birebir Matematik Özel derslerimiz 20 Yıllık Tecrübeli Uzman Öğretmenlerimiz tarafından kurumda, evde yada online olarak verilmektedir. Siz değerli YKS adayları eksiklerinizi özel ders ile tamamlayarak en iyi fakülteleri kazanabilirsiniz.

LGS ve YKS Matematik Özel Ders Paketleri

Bursa Matematik Özel Ders, adaylarına en uygun ve kaliteli paketlerini sunmaktadır Yıllık 40-50-70-100 Ders paketlerimiz Tüm Adayların ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir. Birebir Özel Ders Takviyeleri 20-30-40 dersten oluşmaktadır Sınav Takviyeleri 12.Sınıf Öğrencilerimiz İstediği kadar alabilirler. ilkokul-Ortaokul-Lise ve Üniversiteye Hazırlık dersleri en iyi Matematik Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Matematik Özel Ders tüm öğrenciler için bir ihtiyaçtır.

DGS-ALES-AÖF-YÖS Matematik Özel Ders

DGS Adayları Temel Matematik Testinden Sıfırdan seviyelerine göre 20-30-50 ders öneriyoruz. Matematik Özel Ders yetişkin adayları kazandırmaya devam ediyor. ALES Öğrencileri düzenli olarak haftada bir yada iki gün eksikleri üzerinden yıllık 40-60-80 ders paketlerini seviyelerine göre alabilirler. AÖF  sınavı için takviye kurslar verilmektedir.

Bursa Matematik Özel Ders YÖS

Bursa tüm ilçelerinde yabancı öğrenci seçme sınavına hazırlık yapan öğrenciler kursumuz alanında en profesyonel hocalarımız tarafından öğretilmektedir. YÖS kursunda uzun yıllar tecrübeli öğretmenlerimizce eğitim danışmanlarımız YÖS kursumuza katılan adayları en iyi fakültelere kazandırmaktadırlar. YÖS öğrencileri mat1-mat2 ve Q Sorularını YÖS Dalında Uzman Matematik Öğretmenlerimizden bireysel programlar hazırlanarak en iyi şekilde kazanmaları sağlanmaktadır. Online LGS – YKS -DGS -ALES – YÖS – AÖF -SAT – KPSS – DHBT – ALES Tüm Kurslar Burda.

Kurs Burda ile aradığınız tüm özel derslere ulaşabilirsiniz.

Kurs Burda İle 7/24 0531 521 26 01 nolu hattan bize ulaşabilirsiniz

Tercih Danışmanlığımız  Tüm Sınavlar için ücretsizdir. Eğitim Danışmanlarımız ,Rehberlik ve Koçluk Hizmetleri ile Özel Ders Desteğimiz aralıksız devam etmektedir.

Hızlı Paragraf Kursu

Hızlı Paragraf başta Türkçe paragraf sorularını anlama kavrama ve en kısa sürede doğru çözme tekniğidir. Hızlı Paragraf Birebir Özel Ders olarak öğretilmektedir. Kişiye Özel Bir ders olan hızlı paragraf tekniğini öğrenen öğrenciler tüm sınavlarda hız kazanarak soruları kısa sürede çözmektedirler. LGS-YKS-DGS-ALES Öğrencilerinin özellikle ihtiyacı olan profesyonel Türkçe öğretmenlerinin özenle hazırladığı ders olan hızlı paragraf özel ders 5 Haftalık bir etkinliktir.5 Hafta 10 ders sürmektedir. Tüm yaş Grupları bu dersi alabilir.

ORTAOKUL MATEMATİK Özel Ders

Hayal gücü, soyut düşünce ve oyun döneminin aynı anda yaşandığı bir evre olan  ortaokul döneminde öğrencilerin matematik konusunda başarılı olabilmeleri vazgeçilmezdir. Bu dönemde öğrencilere ritmik sayılar ve mega hafıza üzerinden matematik konularını somutlaştırarak anlatmak ilköğretim öğrencileri üzerinde verimli bir etkiye sahip olacaktır.

Yaparak – yaşayarak öğrenme çocuklar ve nesiller üzerinde denenmiş en verimli en faydalı öğrenme türüdür. O yüzden ortaokul 5.6.7.8.Sınıf Öğrencileri için kurumumuzda en iyi eğitim modelleri üzerinden matematiğin mantığını öğretmekte ve kavratmaktayız. Bursa Matematik Özel Ders, kazandırmaya devam ediyor. Matematik hafızanı keşfet.

Bursa Matematik Özel Ders

Bursa Matematik Özel Ders, adaylarımıza kurumda, evlere özel ders yada zaman ve mekan sınırlaması olmadan online eğitim hizmeti vermektedir. Online Matematik Kursumuzu birebir özel ders şeklinde tavsiye ediyoruz. Öğrencilerin bireysel düzeylerine göre hazırlanan sorular ve programlar birebir matematik özel ders için ayrı bir hava katmaktadır. İstediğiniz il ve ilçeden bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Online Matematik Özel Derslerimiz için elinizde Bilgisayar, tablet, mikrofon, vs. gibi canlı ekrana bağlanabileceğiniz aletler gerektirmektedir. Online Özel Derslerimiz yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir. Online Özel ders arayanlar için 7/24 danışmanlık hattımızdan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Tüm İlçeler için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj