Bursa Özel Ders

03.11.2020
42
Bursa Özel Ders

BURSA ÖZEL DERS

Bursa Özel Ders Şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS ALES , YÖS , YÖKdil , Bilsem Öğrencilerine Online Yüz yüze Birebir Özel Ders Olarak Verilmektedir. Bursa Özel Ders Merkezimizde 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenlerinden En Uygun Fiyatlar İle Ders alabilirsiniz. Hızlı Okuma Kursları Eğitim Merkezimizde verilmektedir.

HIZLI OKUMA KURSU BURSA

Hızlı Okuma Kursu İlkokul Yıllarında Başlamasını Tavsiye Ediyoruz. Ortaokul , Lise , YKS Öğrencileri ÖSYM ve MEB Sınavlarında vakit kazanmaları İçin Birebir Hızlı okuma ve Paragraf Taktikleri Kursunu alarak Soru Çözüm Hızlarını 2 kat arttırmaktadırlar.

ÖZEL DERSİ KİMLER ALMALIDIR

Bursa özel ders hizmetlerini Tüm Adaylar Alabilir.LGS-YKS-YDT-DGS-KPSS-YDS-ALES-SAT TOEFL-İNGİLİZCE-ALMANCA-ARAPÇA-RUSÇA vb. kursları göremek isteyen adaylar özel ders alabilieler.

BURSA ŞUBELERİMİZ

Merkez,Osmangazi,Yıldırım,Gemlik,Orhangazi,İznik,Nilüfer,İnegöl, Karacabey, Yenişehir, Kestel, Keles Gürsu, Harmancık, Mudanya ilçelerinde şubelerimiz bulunmaktadır. İster Kurumda, ister evde yada online olarak ders alabilirsiniz.

BURSA LGS KURSU

Bursa LGS Kursu en profesyonel öğretmenler tarafından verilmektedir. Birebir Online LGS Özel derslerimiz verimli bir şekilde devam etmektedir. Matematik yeni nesil sorular da en iyi netleri yakalayan öğrenciler nitelikli liseleri kazanmaları için avantaj sağlamaktadır. LGS Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi İnkılap Tarihi, İngilizce, Din kültürü derslerinden istediğiniz özel dersi alabilirsiniz.

BURSA YKS KURSU

Bursa ve ilçelerinde birebir özel derslerimiz bulunmaktadır. YKS( TYT -AYT – YDT ) Sınavı milyonlarca adayın en iyi fakülteleri kazanmaları için yarıştığı önemli bir sınavdır. Birebir Online YKS kursumuz kurum derslerinden hiçbir farkı yoktur, Online Birebir YKS Özel Ders ile Adaylarımız zaman ve mekan sınırlaması olmadan, ses, görüntü ve canlı olarak verimli bir şekilde özel ders işlemektedirler.

DGS – ALES – KPSS Kursu BURSA

Fakülte ve Mezun aday öğrenci gruplarına özel birebir özel ders paketlerimiz bulunmaktadır. DGS ÖZEL DERS için adayların seviyesine göre 20-30-50-70 Ders paketi + 10 Ders Hızlı Paragraf önermekteyiz.Aradığınız En Özel Ders burda. Ales Adaylarına özel 10 Sözel Mantık yada Sayısal Mantık ,30-40-60 Ders Yıllık paketlerimizi  tavsiye ediyoruz. Kpss ye Hazırlanan adaylar ise ihtiyaçları doğrultusunda Özel ders alabilirler

KPSS Matematik Takviye şeklinde de alınabilir.20-30-50 ders paketi eksiklerinizi tamamlayacaktır. Bursa ili ve ilçelerinde 0531 521 26 01 nolu Hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu

Bir çok öğrenci ve yetişkin okuma hızını arttırmak için farklı yöntemler denerler. 10 Ders 5 hafta sürecek olan Hızlı Okuma Kursumuz Birebir Özel Ders Şeklinde  verilmektedir.Hızlı Okuma Teknikleri Özel bir çalışma gerektirmektedir. Hızlı Paragraf LGS-YKS-DGS-ALES-KPSS-TOEFL tüm sınav grupları için özel bir teknikle geliştirilmiş bir çalışma olan hızlı paragraf dersini en profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. 5 hafta 10 derslik bir çalışma olan hızlı paragraf tekniği ile daha iyi anlam ve tüm soruları daha fazla net yaparak çözebilirsiniz.

Bursa Eğitim Koçluğu

Tüm öğrencilerin ,Özellikle sınav süresindeki YKS adaylarının en çok ihtiyaç duydukları eğitim koçluğu dur. Ders Takip, en iyi dökümanların hazırlanması, motivasyon, net artışı haftalık düzenli takip, tüm eksiklerin belirlenmesi ve hedefe doğru giden başarı en yetkin eğitim koçu tarafından sağlanmaktadır. Unutmayın Başarı tesadüf değildir.

Kurs Burda İletişim

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bursa Özel Ders  için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj