Büyükçekmece Matematik Özel Ders

24.04.2021
28
Büyükçekmece Matematik Özel Ders

Büyükçekmece Matematik Özel Ders

Büyükçekmece Matematik Özel Ders Şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , YKS ( TYT AYT ) , DGS , ALES , YÖS Öğrencilerine Birebir Online Yüz yüze Özel Ders Olarak Verilmektedir. Matematik Özel Ders Büyükçekmece semtinde birebir Matematik Özel Ders şeklinde verilmektedir. Öğrenciler lgs matematik , yks matematik yeni nesil soruları pratik yöntemler ile öğrenerek verimli olarak çözmektedir. Yaklaşık Sınıf Kursu Fiyatına Birebir Matematik Özel Ders alabilir İstediğiniz Gün ve Saatleri sabitleyebilirsiniz. Ücretsiz Tanıtım Dersimiz 15 dakikadır.

Büyükçekmece Matematik Özel Ders Veren Öğretmenler

Özel Derslerimiz Kurumda , Evde yada online olarak verilmektedir. Adaylar isterlerse kurumumuz tarafından görevlendirilen öğretmenlerimiz ev derslerine gidebilmektedir. Online Birebir Özel Derslerimiz Kurum ve Ev dersleri kadar verimli geçmektedir. Online Birebir Özel Ders için size önceden 20 dakika demo ders önerip ondan sonra karar vermeniz için vakit tanıyoruz. Online Derslerde ekran , görüntü ve ses kalitesine itina ile dikkat ediyoruz. Ekrana yansıtılan dokümanlar seviyenize göre hazırlanmaktadır.

Büyükçekmece Matematik Özel Ders İlkokul

İlkokul 1.2.3.4. Sınıf Öğrencilerimize istedikleri saatlerde yada okul çıkışı ders seansları hazırlanmaktadır. İlkokul Özel Ders her öğrenciye ileriki yaşlarda öğretilmesi gereken alt yapı derslerin den oluşmaktadır. Mantık , Dil , Matematik, Hitabet , Zihin Aktiviteleri ,Çeşitli Hafıza Teknikleri ve oyunlardan oluşan ilkokul özel derslerimiz öğrenci seviyesi ve bireysel farklılığı dikkate alınarak öğretilmektedir. İlkokul Hassas bir dönem olması itibarıyla ve Salgın tehlikesini de göz önüne alaraktan derslerinizin Birebir özel ders olmasını tavsiye ediyoruz.

Büyükçekmece Matematik Özel Dersi Ortaokul

Büyükçekmece Ortaokul özel derslerimiz 5.6.7 ve 8.Sınıflardan oluşmaktadır. Derslerimiz birebir yada minik ikili üçlü gruplar şeklinde de verilmektedir. Ortaokulun ilk yıllarında özel ders alan adaylar 8.Sınıf Lgs Hazırlık döneminde avantajlı durumda olmaktadırlar. Özellikle öğrencilerimiz eksik konuları tamamlanmalı ve Hızlı Paragraf Teknikleri ile Tüm Derslerine etki edecek Türkçeyi daha iyi anlama ve kavrama algısına sahip olmalılar. Özel Ders fiyatlarımız Yıllık Paketler yada düzenli haftalık ödemeler şeklinde olup tüm velilerin bütçesine uygundur. Taksit ve ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Büyükçekmece Özel Ders

Büyükçekmece Liseler 9.10.11 ve 12 Sınıf adaylarına Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Coğrafya, Felsefe vs. Tüm Dersleri Kapsayan bir eğitim verilmektedir.9 ve 10 sınıflara eksikleri üzerinden takviye özel derslerimiz vardır.11 Sınıf Tyt Adaylarımız grup derslerine yada Tyt Birebir Özel Ders Alarak Yks Döneminde rakiplerine fark atabilirler.

Büyükçekmece Matematik Kursu

TYT – AYT – YDT den oluşan yks kurslarımızda birebir matematik özel derslerimiz haftanın yedi günü en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir. Sayısal , Eşit Ağırlık , Sözel ve Dil Öğrencilerine Sistemli bir eğitim verilmekte olup yks adayları düzenli olarak eğitim koçlarımızdan ders programı almaktadırlar.

Büyükçekmece’de Matematik Özel Ders yaklaşık Kurs fiyatınadır.

Kurs Günleri

İstediğiniz Gün ve Saatlerde ders alabilirsiniz.

Hafta İçi :9:00 – 21:00

Hafta Sonu : 9:30 – 20:30 Seanslarında istediğiniz özel dersi alabilirsiniz.

Büyükçekmece’de En İyi Matematik Özel Ders

Zayıf Adaylar : 60 – 80 – 150 – 200 Ders

Orta Düzey : 50 – 60-100 Ders

İleri Düzey : 30 – 50 – 80 Ders

Tüm Dersler İçin : Yıllık 200 Ders ve üzeri Paketlerimizi öneriyoruz.

Büyükçekmece Matematik İlanlar irt no :0531 521 26 01 hattımızdan bizi arayarak istediğiniz

gün ve saatte özel dersleriniz için yerinizi ayırtabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece Matematik Özel Ders iş İlanları Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj