İzmit Özel Ders

29.10.2020
35
İzmit Özel Ders

İzmit Özel Ders

İzmit Özel Ders şubemizde Birebir Yüz yüze eğitimler 15 yıl deneyimli Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. İzmit merkezde tramvay yolu üzerinde bulunan eğitim merkezimize ulaşım oldukça kolaydır. Kurs Merkezimiz de İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS , DGS , ALES , KPSS , İngilizce ,Bilsem Kursları eğitimi Birebir özel ders olarak yapılmaktadır.

İzmit Özel Ders Merkezi olarak Tüm yaş grupları matematik , fizik , kimya , biyoloji , hızlı okuma , seri okuma teknikleri derslerini yaklaşık kurs fiyatına birebir özel ders olarak alabilirler. Gün ve saatlerinizi sabitleyebilirsiniz. Ücretlerinizi haftalık ya da aylık olarak ödeyebilirsiniz. İkili ve üçlü gruplar da fiyatlar daha uyguna gelmektedir.

Hızlı Okuma Kursu İzmit

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi Seri Okuma Tekniği olarak İlkokul gruplarına Sınıf Öğretmenlerimiz tarafından öğretilmektedir. İlköğretim Öğrencileri ve Ortaokul 5.6.7.8.Sınıflar Paragraf yorumlama kısmında oldukça zorlanmaktadırlar. Odaklanma problemi bir çok öğrenciyi etkilemektedir. Hızlı ve Etkili Paragraf Taktikleri dersi ile Ortaokul ve İlkokul Öğrencileri Yeni nesil soruları en kısa sürede çözmektedirler.

İzmit Matematik Özel Ders

İlkokul Matematik Ders 50-60 saat

Ortaokul Matematik Özel Ders 70 – 80 saat

Lise Takviye Matematik 9.10.Sınıf 40-50 saat

TYT – AYT Matematik için 140 Saat

DGS – ALES -KPSS Adaylarına 20-30-50 Ders yeterli gelmektedir.

İlkokul Matematik Kursu

İlkokul 1.Sınıf Öğrencileri , İlkokul 2.Sınıf Öğrencileri , İlkokul 3.Sınıf Öğrencileri , İlkokul 4.Sınıf Öğrencileri Matematik eksiklerini kurs merkezimizde okul sonrası birebir özel ders alarak tamamlayabilirler.

İzmit Özel Ders Takviye

Takviye Özel Derslerimiz ilkokul takviye dersleri, Ortaokul sınav takviyeler, Lise 9. 10. 11. 12. sınıf ders takviyeler istediğiniz kadar yada ders paketlerini toplu olarak alabilirsiniz.

İzmit Özel Ders İngilizce

İzmit şubemizde İngilizce özel derslerimiz birebir, ikili yada üçlü gruplar şeklinde tavsiye edilmektedir. Öğrencilerimizin öncelikle yabancı dil algıları ve seviyeleri tespit edilerek kolaydan zora doğru giden bir yöntemle, eksik noktalar haftalık koçluk programı üzerinden de tespit edilerek adaylarımızın İngilizce sınavlarında en yüksek başarıyı göstermeleri için kurs verilmektedir. Genel İngilizce, Sınav Dersleri, Mesleki İngilizce olmak üzere tüm gruplara için İngilizce kurslarımız vardır.

Okul Takviye ETÜT

Okul Sonrası Öğrenciler Eğitim Merkezimize gelerek her türlü imkandan faydalanabilirler. Ödev desteği birebir ders öğretimi olarak verilmektedir. Bir ders 40 dakika olup her öğrenci üst üste 2 ders alabilir. Sınav haftası ise İzmit İlkokul , Ortaokul , Lise Öğrencileri Takviye Derslerini Sınav Üniteleri üzerinden alabilirler.

İZMİT LGS KURSU

LGS kursumuz birebir özel ders ve sınıf kursları olarak verilmektedir. Sınıf kurslarımız 5 kişiyi geçmemektedir. Özel Derslerimiz birebir özel ders olarak verilmektedir. Özel derslerimiz de bulaş riskini en aza indirmek için tüm sosyal mesafe kuralları itina ile uygulanmaktadır. LGS Derslerimiz Hafta için-Hafta sonu istediğiniz gün ve saatlerde verilmektedir. LGS Kurs Öğretmenlerimiz Alanında en az 10 yıllık tecrübeli öğretmenlerdir.

İZMİT YKS KURSU

YKS Hazırlık Kurslarımız Birebir , İkili , Üçlü ya da Sınıf Grubu olarak verilmektedir. Her Adayın düzeyine göre ders programı hazırlanmaktadır. YKS Öğrencileri kurs merkezimiz de ücretsiz eğitim koçluğu hizmetlerinden faydalanmaktadırlar. Haftalık soru çözüm etütleri , düzenli deneme sınavları ve vaktinde ölçme değerlendirme, veli takip sistemi , Kaliteli Doküman Takviyeler , Deneyimli Öğretmenlerimiz ile YKS Öğrencileri başarılı olarak en iyi fakülteleri kazanmaktadırlar.

LGS ÖZEL DERS İZMİT

Matematik , Fen Bilgisi ve Türkçe yaz kampı ile bitirilmektedir. Ön Hazırlık yaz kurslarına katılan öğrencilerimiz rakiplerine fark atmaktadırlar. LGS Hızlı Paragraf yorumlama özellikle öğrencilerin deneme motivasyonu , odaklanma ve soru çözme hızlarına olumlu etki etmektedir. Birebir LGS Kursu Sınıf ortamına göre daha verimli geçmektedir. Bazen minik takviyeler almak gerekir.

Kurs Burda İletişim

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İzmit Özel Ders  için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj