DGS Matematik Özel Ders

01.10.2020
26
DGS Matematik Özel Ders

DGS Matematik Özel Ders

Dgs Matematik Özel Ders , 15 yıl deneyimli Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından birebir yada sınıf kursu olarak verilmektedir. Sizde bizi arayarak uygun ve ekonomik fiyatlar ile birebir ders alabilirsiniz. Önlisans DGS hazırlık öğrencilerini kazandırmaya devam ediyor. DGS Sınavı 60 Matematik 60 Türkçe sorusundan oluşmaktadır. DGS Sınavının birçok avantajları vardır. Aday sayısı üniversiteye hazırlık grupları kadar çok değildir.4 yıllık fakülteler için hazırlık yapan dgs öğrencilerine birebir matematik özel ders almalarını tavsiye ediyoruz. DGS Matematik Hazırlık kurslarımız, Dgs Matematik te yıllardır tecrübeli öğretmenler tarafından düzenli ve sistemli bir program dahilinde öğretilmektedir.

DGS Matematik Özel Ders Almak İsteyenler

Dgs matematik öğrencileri, Dgs Matematik Özel Derslerini eksiklikleri oranında alabilirler. Zayıf adaylar için Sıfırdan matematiği ayrıntılı olarak öğretiyoruz. Orta düzey dikey geçiş sınavı öğrencileri ise 30-40 ders arası birebir özel ders görerek tüm eksiklerini tamamlayabilirler. Üst düzey 35-40 net ile başlayan dgs kursu öğrencileri ise 20 derslik paketler yeterli olamktadır.Dgs Sözel mantık ve Türkçe derslerinden de 10 ar derslik özel ders peketlerimiz bulunmaktadır. Adaylar demo ders talep edebilirler.

En İyi Dgs Matematik Özel Ders – Kurs Burda

DGS de tüm ön lisans öğrencileri matematik konularında zorlanmaktadır. Son yıllarda dikey geçiş sınavında değişen soru formatları öğrencileri yormaktadır. Daha pratik ve daha kestirme yollardan matematiği öğrenmek istemektedirler. Dgs Matematik Özel Ders öğretmenlerimiz 20 yıllık dgs üzerinde çalışan ve kazandıran öğretmenlerdir. Dgs Hazırlık öğrencileri 60 Matematik sorusundan 45-50 net arası bir başarı elde ederek en iyi lisans bölümlerini kazanmaktadırlar. Sınav hazırlık sürecinde dgs kursu kurs öğretmenleri öğrencilere bireysel soru çözümleri, sınav taktikleri, pratik ve hızlı zeka sorularını da öğretmektedirler. Kurs Burda dgs hazırlık kursu öğrencileri kurs merkezimizde istediği gün ve saatte ders alabilirler.

Dgs Matematik Özel Dersi Paketleri

DGS Matematik / 20-30-50

DGS Matematik Eko Paket /60

DGS Türkçe /30-40

DGS Sözel Mantık /10

DGS Tüm Dersler /80-90-100

DGS MATEMATİK

Önlisans Dgs Hazırlık öğrencileri 60 Matematik sorusu onlar için ayrı bir zaman gerektirir. Sözel Adayları 0,5 Kuralı gereği yarım net en az matematik yapmak zorundadırlar 0,5 kuralına uymayan adayların puanları oluşmamaktadır. Danışmanlık ve bilgi için irtibat 0531 521 26 01 nolu numaramızdan bilgi alabilirsiniz. Dgs Hazırlık kursu öğrencilerimize gereken teknik desteği vermekteyiz. Her öğrenci kendine özeldir.4 yıllık fakültelerin

 

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

DGS Matematik Özel Ders İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj