Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ankara

12.03.2021
358
Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ankara

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ankara

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ankara LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , KPSS , ALES , Öğrencilerine 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Eğitim Koçları İle Çalışmaktadırlar. Eğitim koçu stres yönetimi, Kariyer planlama, Fakülteler, Motivasyon, Güncellenen eğitim sistemi ve soruları, Meslekler, Doğru Tercih konularında yıl boyu öğrencilerimiz ile çalışmalar yapmaktadırlar. Haftalık Düzenli olarak yapılan canlı görüşmeler ile öğrencilere ders programı yapılır, yapılan ders programı günlük takip edilir ve adaylar zaman zaman deneme sınavları olur ve eksik noktalar tespit edilerek tamamlanması için yapılması gereken yeni programlar verilir ve aday başarıya giden yolda kontrollü bir şekilde hedefine ulaşır. Özellikle YKS Koçlarımız öğrencileri en iyi fakültelere hazırlamaktadırlar.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ankara Kızılay , Yenimahalle , Etimesgut , Mamak , Pursaklar , Batıkent , Çayyolu , İncek , Eryaman , Çukurambar , Altındağ , Gölbaşı , Polatlı , Beypazarı , Kızılcahamam , Şereflikoçhisar , Bala , Akyurt , Güdül Şubelerinde Verilmektedir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ankara Arayanlar

Her Öğrencinin kendine göre değişen bireysel farklılığı vardır bu farkındalığı sağlamak kişiyi yakından anlamak, empati kurmak, düzenli bir program oluşturmak, birebir takip ederek öğrenci – veli – okul – kurs denkleminde öğrencinin en rahat ve verimli bir şekilde ders çalışmasını sağlayan eğitim koçudur.

En İyi Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ankara

Haftada en az bir gün 40 veya 50 dk seanslar şeklinde öncelikli olarak doküman üzerinden bir sistem oluşturulur. YKS Adayının Tüm Üniteleri sisteme ayrıntılı olarak işlenir. Uzman Koç Fakülteleri , değişen eğitim sistemini ,dünyayı ,genel kültür, güncel konular ve yeni nesil soru tarzı döküman ve kitapları çok iyi analiz edebilen uzman kişidir.

Öğretmen – Öğrenci Diyaloğu

Karşılıklı Motivasyon ,boş zaman yönetimi ve stresten uzak bir anlayış ile programlar oluşturulur. Bir dahaki haftanın çözülmesi gereken soruları çözülerek öğrencinin eksik yanları belirlenir.

Koçluk Seansları

Her Grup Her Yaştan hazırlık grupları için koçluk yapılabilir. Öğrencilerimizin müsait vakitlerinde saatler ayarlanmaktadır. Seanslar adaya özel hazırlanmaktadır. Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ankara YKS adaylarını kazandırmaya devam ediyor.

Matematik Özel Ders

LGS Eğitim Koçluğu

8.Sınıf LGS Adayları bir çok rakibinden önde olmak ister o yüzden düzenli bir şekilde LGS adayının ders ve doküman takibi yapılır. Haftalık belli aralıklarla yıl sonuna kadar çok farklı kaynaklardan yapılan bu takip sisteminde büyük bir oranda net artışları sağlanacaktır. LGS Koçluk ile bir çok öğrenci en iyi fen liselerini kazanmıştır.

YKS Eğitim Koçluğu

Üniversite Hazırlık her Öğrencinin hayalinde olan bir durumdur. Öğrenciler bu zorlu maratondan en iyi fakülteleri kazanmak isterler. Öncelikli olarak her adayın neye nasıl ve ne şekilde çalışmasını bilmesidir. YKS koçluk seansları haftada bir gün 40 dk lık oturum halinde birebir yapılmaktadır. Koçluk Hizmetlerimiz Tüm İl ve İlçelerde Bağlı Şubelerimizde Olarak verilmektedir.

DGS ALES YÖS KPSS DERS KOÇLUĞU

Tüm Kurslarda koçluk eğitimlerimiz LGS – YKS – LİSE düzeyinde olduğu gibi yetişkin adaylarımız DGS ALES YÖS ve KPSS adaylarımız ders koçluğu ile en iyi dokümanlar üzerinden takip sistemi kurularak, günlük soru girişleri, ünite girişleri, motivasyon seansları ile en iyi mesleklere ulaşmak için itina ile eğitim danışmanlarımız, eğitim ve ders koçlarımız en profesyonel materyaller ile kurumda, evde olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

DİL ve KOÇLUK

İNGİLİZCE, ALMANCA, RUSÇA, İSPANYOLCA, FRANSIZCA, ARAPÇA, FARSÇA, KORE DİLİ, JAPONCA, ÇİNCE, DOĞU DİLLERİ, BATI DİLLERİ, ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİNDE birebir özel ders hocalarımız aynı zamanda yaptıkları eğitim çalışmalarını ders koçluğu olarak desteklemektedirler. Kurumumuzda Tüm Dünya Dilleri üzerine özel ders öğretmenleri ile çalışmaktayız. Dil Kurslarımız, okuma, yazma, konuşma, Grammer üzerine yapılmaktadır. İş, meslek ve çocuklar içinde dil çalışmalarımız vardır. Dil ve Koçluk birbirini tamamlayan iki öğedir.

Sınavlarda Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 • Soruları çok hızlı okumak: Soruyu yanlış anlamanıza neden olacak hızda okumak, soruları yanlış yapmanıza sebep olur. Beyin, olumsuz kelimeleri olumlu algılamaya meyillidir. O yüzden dikkatli anlayabileceğiniz hızda ve “değildir, en doğru cevap” gibi kelimelerin altını çizerek soruyu doğru anlamaya çalışmanız yararlı olacaktır.
 • “ben bunu biliyorum.” diyerek çeldirici seçeneği işaretlemek: Soru kökünü iyi okumadan ya da tüm cevapları okumadan işaretleme yapmaktan kaynaklanır. Bazı sorulardan “En doğru cevap” istendiği için dikkatlice her sorunun şıkkı okunmalıdır. Mutlaka tüm şıkları okuyun.
 • Sınav anında sınavdaki performansını değerlendirip kaygılanmak: zor bir soruyu cevaplayamadığınızda sınavda Başarısız olacağınızı düşünerek endişeye kapılıp motivasyonunuzu düşürmeyin. Sınav anında önemli olanın elinizden gelenin en iyisini ortaya koymanız olduğunu unutmayın. Her öğrencinin zorlandığı sorular olacağını aklınıza getirin. Kendinize güvenin ve emin olun.
 • İki seçenek arasında kararsız kalmak”: bu tarz soruya fazla takılmadan diğer sorulara geçmek zaman yönetimi açısından önemlidir. Daha sonra tekrar soruya dönerek ara vermiş olarak çözmek doğruyu bulmanızı kolaylaştırır.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ankara için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Kurslarımız Hakkında TIKLAYIN

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj