FenBilgisi Özel Ders İzmit

29.01.2021
35
FenBilgisi Özel Ders İzmit

FenBilgisi Özel Ders İzmit

FenBilgisi Özel Ders İzmit Şubemizde 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri tarafından verilmektedir. Ortaokul öğrencilerinin tüm kademelerinde okuyan 5.6.7.8 Sınıf Öğrencileri İzmit ilçesinde en uygun ücretler ile Birebir Ders almaktadırlar. İzmit FenBilgisi özel ders ücretleri yaklaşık kurs fiyatınadır. Lgs Hazırlık öğrencileri için Fen Bilgisi dersleri önem arz etmektedir. Meb Müfredatına uyumlu ve sınav formatına uygun olarak en iyi yeni nesil sorular hazırlanarak eğitim merkezimizde ders vermekteyiz.

Meb ve ÖSYM Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf Kursu İzmit Merkez şubemizde İlkokul , Ortaokul , LGS , YKS , DGS , ALES , Bilsem Öğrencilerine Birebir Özel Ders Olarak Verilmektedir. Anlayarak Hızlı Soru Çözme Teknikleri İle Tüm Öğrenciler Başarılı Olmaktadırlar.

Fen Bilgisi  Hazırlık Kursu

Fen Bilgisi Hazırlık Kursu İzmit alanında en az 15 yıl deneyimli öğretmenlerimiz tarafından birebir özel ders olarak yapılmaktadır. Öğrenciler istedikleri saatler de yada okul çıkışlarında kurumumuz da Etüt Saatlerinde ödevlerini yapabilir eksik olduğu konuların telafisini öğretmenlerimiz ile destek alarak çalışabilirler.

FenBilgisi Özel Ders İzmit

İzmit de Merkez Halkevi ve Yahya Kaptan da Fen Bilgisi derslerimiz kurum da , eve özel öğretmen yada Online birebir ders şeklinde yapılmaktadır. Öğrenciler istedikleri derslerden birebir hazırlık kurslarını görebilirler. Birebir Fen Bilgisi Özel Ders ile öğrenciler sınavlarından yüksek puan almaktadırlar. Takviye dersler kişiye özel hazırlanmaktadır.

İzmit te Fen Bilgisi Özel Dersi veren öğretmenler Kurs Burda eğitim merkezinde en deneyimli öğretmenlerdir. Ortaokul öğrencilerimize matematik , İngilizce Türkçe , Tarih , Din Kültürü , Eğitim Koçluğu , Ders Koçluğu , Birebir kişiye Özel İlgi ile eğitim vermekteyiz.

LGS Fen Bilgisi Özel Ders

Fen Bilgisi Özel Dersi İzmit , LGS Fen Bilgisi soru oranı ile 8.Sınıf adaylarını en çok zorlayan derslerden biridir. LGS Fen Bilgisi 20 soruluk alanıyla LGS de ful yapanlar en iyi fen liselerini kazanmaktadırlar. İzmit de LGS Fen Bilgisi Özel Ders Paketleri öğrencinin seviye ve alt yapısına göre belirlenmektedir.

Ortaokul Fen Bilgisi İzmit Ders Paketleri

5.Sınıflar Takviye ders paketleri 20 ders , 6.Sınıflar Ders Paketi 20 Ders , 7.Sınıf 30 Ders , 8.Sınıf Lgs Fen Paketi 50 – 60 ders tavsiye ediyoruz. İstediğiniz gün ve saatte dersleriniz planlanmaktadır. Ders ücretlerinizi haftalık, Aylık yada Yıllık Peşin olarak ta yapabilirsiniz. Ödemelerinizde Taksit kolaylığı sağlanmaktadır.

Neden Kurs Burda

Kurs Burda değişen eğitim sistemine uyum sağlayan , kendini yenileyen dinamik ve deneyimli öğretmen kadrosuna sahiptir. Kurs Burda Eğitim Merkezi kişiye özel bir program ile birebir Özel Ders Alanında em iyi kurum olmaya devam ediyor. Kurum da , evde yada Online olarak Tüm sınavlar için Tüm Adaylar 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bizi arayarak dilediğiniz bilgiyi alabilirsiniz.

 

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Ders için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj