Gölbaşı Özel Ders

11.08.2021
91
Gölbaşı Özel Ders

Gölbaşı Özel Ders

Gölbaşı Özel Ders , Gölbaşı’de Özel Ders Arayanlar , Özel Ders veren kurumlar , özel ders veren öğretmenler ile tüm öğrenciler Ankara Gölbaşı şubemizde alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden ders alarak kazanmaktadırlar.

Gölbaşı Özel Dersi , lgs , yks , dgs ,ales  , birebir matematik özel ders , Tüm dersler öğrencilerin seviyelerine göre en iyi dokümanlar ve en yeni sorular ile hazırlanarak öğretilmektedir. Günümüzde değişen eğitim sistemi, yeni nesil soruların zorluğu, okul sınıflarının kalabalık olması, nitelikli okullar için yapılan zorlu sınav çalışmaları, üniversite hazırlık sınavlarının yorucu ve zaman alması ile beraber öğrenciler moral ve motivasyon kaybına uğrayarak birçok dersten geri kalmaktadırlar.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu ile Okuma hızınızı 3 kata kadar arttırın. Hızlı Okuma , Seri Okuma Paragraf Teknikleri Kursumuz birebir ders olarak öğretilmektedir. 5 Hafta 10 Ders Kurs Süresidir. En iyi Öğretmenler tarafından öğretilmektedir. Anlayarak Hızlı Soru Çözme , Dikkat Dağınıklığını düzeltme , Odaklanmayı sağlama ve Tüm Dersleri daha iyi Anlamak için geliştirdiğimiz Tüm Dersler tekniği ile öğrenciler başarılı olmaktadır.

Özel Ders Eğitim

Özel Derslerimizi görmeniz için demo dersimize katılıp sonra karar verin. İstediğiniz gün ve saatte özel ders alabilirsiniz. Bilgisayar , tablet , Lap Top , Akıllı fonksiyonlu telefon ile zoom üzerinden birebir özel dersimiz yapılmaktadır. Birebir Özel Ders sağlıklı ve güvenlidir.

Gölbaşı Özel Kurslar

Tüm Öğrencilerin Öğrenme hızı farklılık göstermektedir. Öğrenme ve soru çözme hızınızı en maksimum seviyeye hızlı paragraf dersi ile çıkarabilirsiniz. Hızlı Paragraf dikkat dağınıklığı odaklanamama, motivasyon düşüklüğü , özgüven eksikliği konularında da adaylara cesaret vermektedir. Hızlı Paragraf dersi ile Türkçe sorularını 1 soruyu 20 sn de çözebilirsiniz aynı zamanda tüm soruları anlama ve kavrama gücünüz desteklenmekte ve lgs – yks – dgs – ales gibi sınavlarda adaylarımız vakit kazanmaktadırlar. Hızlı Paragraf 5 hafta 10 Ders sürmektedir. Gölbaşı Özel Ders şubemizde ister kursta ister olarak bu dersi alabilirsiniz.

Gölbaşı Özel Ders Veren Öğretmenler

Özel Derslerimiz öğrencinin başarısı ve mutluluğu için adayın seviyesi ve adayı özel kılan bir süreçtir. Özel Ders Bu alanda uzun yıllar tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından titizlikle adaylara öğretilmektedir. Eğitim Sürecinde adayın her seviyesi göz önünde bulundurulur. öğretmenlerimiz özel ders öğrencileri için en kaliteli test ve soruları hazırlarlar başlayan çalışma süreci içerisinde kademeli olarak mesafe alınır ve öğrencinin tüm eksik noktaları konuları, üniteleri tespit edilir. tespit edilen üniteler üzerinde haftalık düzenli olarak çalışmalar yapılır ve özel ders öğrencisi başarıyı tatma keyfini çıkartmış olur.

Özel Dersler Nelerdir Hangisini Almalıyız

Matematik – Fizik – Kimya – Biyoloji – Türkçe – İngilizce – Fen Bilgisi – İnkılap Tarihi Din Kültürü – Edebiyat – Felsefe – Felsefe Grubu ( Mantık-Psikoloji-Sosyoloji ) Sınav Takviye – İlkokul – Bilsem Kursu – Ortaokul – Lise -Bursluluk Sınavları için Özel Ders Takviye Derslerimiz Bulunmaktadır. En İyi Öğretmenlerden Birebir Özel Ders almanın keyfini çıkarın. Pendik Özel Ders Kursumuzda öğrencilerimiz istediği kursu alabilmektedir.

Gölbaşı Özel Ders Paketleri

 • Hazırlık Grupları Yıl Boyu Paketleri 50-100-150-200-220 ders
 • Ara Sınıf Takviye  /20-30-40-60 ders
 • İstediğiniz Dersten/  4-8-10-12-16-20 Ders
 • Yabancı Dil için yıl boyu/ 50 Ders
 • Matematik 9.10.11 Sınıf / 30-40-50

Gölbaşı Özel Ders Fiyatları

 • Saatler Adayın müsait vakitlerinde ayarlanmaktadır.
 • Dersler 40 + 40 dk olarak yapılmaktadır.
 • Dersleri birebir, ikili yada üç kişilik grupla da alabilirsiniz.
 • Ders Sat ücretleri Haftalık yada Aylık olarak ödenmektedir.
 • İstediğiniz vakitte dersi dondurabilirsiniz.
 • Gördüğünüz Ders Saat Ücretleri alınır. Aday Ekstra ücret Ödemez
 • Ders Öğretmenlerimiz özel doküman vermektedir.
 • Ders Koçlarımız Öğrencileri birebir takip ederek ders programı verir.
 • Aday düzenli olarak ücret vermeden deneme sınavlarına ve soru çözümlerine katılabilir.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Gölbaşı Özel Ders İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj