Gölcük Hızlı Okuma Kursu

26.12.2020
421
Gölcük Hızlı Okuma Kursu

Gölcük Hızlı Okuma Kursu

Gölcük Hızlı Okuma Kursu şubemizde 15 yıl deneyimli Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından birebir özel ders olarak verilmektedir. Gölcük’de Anlayarak Hızlı Okuma Kursu Arayan velilerin ilk tavsiye edeceği yer Kurs Burda Eğitim merkezidir. Gölcük’de Çocuklar için Hızlı Okuma Kursu Arıyorsanız hemen ücretsiz danışma hattımızdan bilgi alabilirsiniz. İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Öğrenciler Etkili Seri ve Hızlı Okuma Teknikleri ile Meb ve Ösym Sınavlarında Soru çözerken üstün performans göstereceklerdir. Birebir Hızlı Okuma Eğitimi ile zamanınızı etkili ve verimli kullanın.

Hızlı Okumayı Kimler Alabilir

İlkokul Öğrencileri için 10 – 20 ders

Ortaokul Öğrencileri için 10 ders

Lise ve YKS Öğrencileri için 10-20 ders

Tüm Yetişkin Adaylar için 20-30 ders yeterli olmaktadır.

Hızlı Okuma ve Öneriler

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir.İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır.

Hızlı Okuma İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları ,Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır. Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burada.

irt numaramız 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz Kursta yada Online destekli birebir kişiye özel eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor.

Hızlı Okuma Seansları Hafta içi

Pazartesi – Salı : 9:00 – 21:00 arası

Perşembe – Cuma : 10:00 – 20:30 arası

Hafta Sonu Seansları

Cumartesi : 9:00 – 13:10

15:30 – 21:00

Pazar        : 12:00 – 19:30

Gölcük Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu,son yıllarda yaşanan afet ve salgınlardan dolayı yoğun talep görmektedir. Online Özel Derslerimiz Sınıf Kursları ve Kurum derslerinden daha verimli geçmektedir. Canlı,ses,görüntü ve profesyonel ekipman ile yüz yüze derslerden daha etkili ve verimli olmaktadır. Online Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Gölcük Hızlı Anlama ve Yorumlama Kursu

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar,tablet,camera,tablet veya fonksiyonlu android telefon,internet vs. Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız. Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir. Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiyat ve avantajlarımız için irt no:0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Gölcük İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj