Hızlı Okuma Kursu Diyarbakır

26.07.2021
547
Hızlı Okuma Kursu Diyarbakır

Hızlı Okuma Kursu Diyarbakır

Hızlı Okuma Kursu Diyarbakır Eğitim Merkezimiz’de Online ya da Yüz Yüze olarak verilmektedir. Online Birebir Canlı Özel Derslerimiz Türkiye’nin en deneyimli Hızlı Okuma ve Anlama Öğretmenleri tarafından verilmektedir. Diyarbakır’da Hızlı Okuma Teknikleri diyince akla ilk gelen eğitim kurumu Kurs Burda Eğitim Merkezidir. Tüm Öğrenciler Okuma ve Anlama hızını 3 kat arttırabilir.Seri Okuma Teknikleri ile okuma eksikleriniz giderilir.Paragraf yorumlama ve Hızlı Paragraf Taktikleri dersini alan İlkokul , Ortaokul ,Lise , LGS ,TYT ,AYT,DGS,ALES Öğrencileri Yeni nesil uzun soluklu soruları ÖSYM ve Meb Sınavlarında en kısa sürede çözmektedirler.

Hızlı Okuma Kursunu Kimler Alabilir

İlkokul 1.Sınıf , İlkokul 2.Sınıf , İlkokul 3.Sınıf , İlkokul 4.Sınıf Öğrencilerine Seri Okuma Teknikleri , Ortaokul , Lise ve Üniversite Hazırlık Öğrencileri Hızlı Paragraf Taktikleri dersi ile Soru Çözme , anlama ve Kavrama hızlarını 3 kat arttıracaklardır. Hızlı ve Etkili Okuma hitabet ve iyi bir diksiyon da gerektirir. Etkili okuma daha az bir zamanda en çok kelimeyi anlayarak okumanızı sağlayacaktır.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir. İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır.

Hızlı Okuma İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları ,Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır.Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burada.

İrtibat numaramız : 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz Kursda ya da Online destekli birebir kişiye özel eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor.

Hızlı Okuma Seansları Hafta içi

Pazartesi – Salı : 9:00 – 21:00 arası

Perşembe – Cuma : 10:00 – 20:30 arası

Hafta Sonu Seansları

Cumartesi : 9:00 – 13:10

15:30 – 21:00

Pazar        : 12:00 – 19:30

Hızlı Okuma Kursu Diyarbakır – Kurs Burda

Hızlı Okuma Kursu,son yıllarda yaşanan afet ve salgınlardan dolayı yoğun talep görmektedir. Online Özel Derslerimiz Sınıf Kursları ve Kurum derslerinden daha verimli geçmektedir.Canlı,ses,görüntü ve profesyonel ekipman ile yüz yüze derslerden daha etkili ve verimli olmaktadır. Online Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Diyarbakır’da Hızlı Okuma Kursu Almak İsteyenler

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar,tablet,camera,tablet veya fonksiyonlu android telefon,internet vs. Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız. Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir.Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiyat ve avantajlarımız için irt no: 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Diyarbakır İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj