Hızlı Okuma Kursu Şahinbey

30.03.2024
3
Hızlı Okuma Kursu Şahinbey

Hızlı Okuma Kursu Şahinbey

Hızlı Okuma Kursu Şahinbey Şubemizde Tüm Adaylar ve Öğrenciler İçin Birebir Özel Ders Olarak verilmektedir. Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri ile Meb ve ÖSYM’nin yapacağı Sınavlarda soru çözerken zamanı iyi kullanırsınız. Okuma Hızınızı Tüm Hayatınız Boyunca Her Alanda Kullanabilirsiniz. Türkiye’nin En Deneyimli Hızlı Okuma Eğitmenlerinden Ders Alarak Okuma Anlama Kavrama Hızınızı En Az Üç Kat Artırabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Şahinbey Eğitim Merkezimizde İlkokul , Ortaokul , Lise ,LGS , YKS (TYT AYT YDT ), DGS ,ALES Öğrencilerine en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerimiz tarafından birebir ders verilmektedir. Erken yaşta okuma alışkanlığı ya da Okuma ve Anlama hızınızı 2 katına çıkarmak istiyorsanız ücretsiz danışma hattımızdan detaylı bilgi alınız.

Hızlı Okuma Kursu fiyatları Tüm Velilerin bütçesine uygun ve ekonomiktir.

Şahinbey Hızlı Okuma Tavsiyesi İçin Demo Ders Talep Edebilirsiniz. Hızlı Okuma Kursu almak İçin önceden randevunuzu oluşturmuş olmanız gerekmektedir. Randevu alabileceğiniz telefon numaramız 0531 521 26 01 ‘dir.

Hızlı Okuma Kursu Şahinbey Toplam 20 Ders olarak verilmektedir .Bazı Adaylarda Seviyelerine göre süreç azalıp yada uzamaktadır. Sınav Odaklı Düşünen adaylara Hızlı Paragraf Tekniğini Öneriyoruz. Hızlı Paragraf Taktikleri ile Soru Çözme Hızınızı 3 kat arttırabilirsiniz. Anlayarak Hızlı Okuma Kursuna Katılmak isteyen adaylar istedikleri gün ve saatlerde randevu oluşturabilirler.

Hızlı Okuma Kursu Tavsiyesi İçin En İyi Kurs Merkezi Ünvanını Korumaktayız. Okuma Yazma ve Odaklanarak Anlama Derslerimiz Tüm Adaylar İçin Bireysel Özel Ders Olarak Verilmektedir. Okuma Eğitimi Adaya Özel Çalışma İle Yapıldığında Gerçek Sonuçlar Elde Edilmektedir. Hızlı Okuma Yorumları ve En İyi Hızlı Okuma Tavsiyesi İçin Tanışma Dersimize Katılıp Karar Verebilirsiniz.

Hızlı Okuma Anlama Kursu

Hızlı Okuma ve Anlama Kursu Almak İsteyenlere İlkokul 1.Sınıf Hızlı Okuma, İlkokul 2.Sınıf Hızlı Okuma ,İlkokul 3.Sınıf Hızlı Okuma , İlkokul 4.Sınıf Hızlı ve Seri Okuma Teknikleri Dersleri En İyi Sınıf Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. İlkokul 4.Sınıfa kadar 5 hafta 20 ders sürecek Seri Okuma Teknikleri dersini öneriyoruz. Anlayarak Hızlı Okuma Kursunun amacı ;Göz Koordinasyonu üzerinden öğrencinin odaklanarak keyifli bir şekilde akıcı ve doğru okumasını sağlamaktır. Hafıza Teknikleri Kursu Bireysel bir eğitimdir.

Anlayarak Hızlı Okuma Kursu 

5.Sınıf Hızlı Okuma Teknikleri 10 – 20

6.Sınıf Okuduğunu Yorumlama 10 – 20 ders

7.Sınıf Seri ve Hızlı Okuma 10  – 20 ders

8.Sınıf LGS Öğrencileri için 10 – 20 Hızlı ve Etkin Paragraf Taktikleri yeterli olacaktır.

MEB ve ÖSYM Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

Meb ve Ösym Sınavları son yıllarda Tüm Öğrencileri Yeni Nesil Sorular ile zorlamaktadır. Sınav Süresini yetiştiremeyen öğrenciler sıkıntı ve stres yapmaktadır. LGS ve YKS Öğrencileri için 5 Hafta 10 ders olarak Hızlı Paragraf Taktikleri Kursumuzu öneriyoruz. Hızlı Paragraf Kursu Sonucunda Tüm Öğrenciler Sınav süresini yetiştirmekte ve ösym sorularını en kısa sürede çözmektedirler.

Hızlı Okuma Kurs Programımız

 • İstediğiniz Gün ve Saatlerde Ders Alabilirsiniz.
 • Bir Ders Saatimiz 40 dakikadır , ders aralarında mola yapılabilmektedir.
 • Ücretsiz Örnek Ders Alıp başlama kararı verebilirsiniz.
 • Hızlı Okuma Kurslarımız haftada 2 yada 4 ders olarak kişiye özel yapılmaktadır.
 • Sınav Hazırlık Adayları İçin 5 Hafta 10 Derslik Hızlı Paragraf Dersi Öneriyoruz
 • İlk Hafta İtibariyle Verimlik Başlamaktadır
 • Ödemelerinizi Haftalık ve Aylık Olarak Yapabilirsiniz.

EĞİTİM KOÇLUĞU

 

Diğer Kurs ve Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 • Şahinbey Kurs merkezimize 0531 521 26 01 numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan yada diğer iletişim kanallarımızdan danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj