İlkokul Türkçe Özel Ders

09.01.2021
22
İlkokul Türkçe Özel Ders

İlkokul Türkçe Özel Ders

İlkokul Türkçe Özel ders , İlkokul 1.2.3.4.Sınıf öğrencileri için Türkçeyi güzel kullanma , konuşma okuma yazma, Türkçeyi anlayarak etkin okuma dersleri iyi öğrenildiğinde çocuklar ileriki yaşların da ve ortaokul , lise ve fakülte yıllarında derslerinde daha başarılı olmaktadırlar. İlkokul Türkçe Dersleri , Birebir Türkçe Özel ders olarak alındığında öğrenciye en iyi şekilde Türk Dilinin kullanım alanlarını , paragraf bilgisi , Kitapları daha etkin okuma , hızlı ve anlayarak okuma , tekniklerini ilkokul öğrencileri rahatlıkla öğrenmektedirler.

Türkçe Dersi , Özel Ders her ilkokul öğrencisinin gereksinim duyduğu 1.2.3.4.Sınıf öğrencilerinin eksik konularının sınıfta kavranamadığı ve zorlanan öğrenciler birebir özel ders ile başarıyı yakalayabilirler. İlkokul Türkçe Dersi , Türkçe anadil olmakla beraber eğitim dili Türkçe derslerinde sözel mantık ve görsel öğe ağırlıklı bir yeni nesil format kalıplar gelmiştir. Yeni nesil Türkçe eğitim sorularını ilkokul öğrencilerinin daha iyi anlamaları ve kavramaları için kitap okuma seanslarının yanında Türkçenin temel yapısını , Türk Dilinin inceliklerini , Hitabet , Güzel Konuşma ,Kendini ifade etme , hızlı soru çözme ve anlama gibi bölümleri birebir özel ders ile çok iyi öğrenirler.

Hızlı Paragraf Yorumlama

İlkokul Türkçe Dersi, 15 yıllık deneyimli Türkçe Öğretmenleri ile hem okul derslerini hem öğrencinin çevre , akran , aile  ile iletişim becerilerini geliştirmede tecrübeli bir kurumdur.Hızlı Paragraf dersi birebir özel ders olarak öğretilmektedir. İlkokul Öğrencileri Hızlı Paragraf dersi ile tüm soruları daha iyi anlamakta ve yanlış yapmadan çözmektedirler. Hızlı Paragraf dersi ile küçük yaşta başlayan dikkat dağınıklığı , odaklanamama , motivasyon gibi olumsuz etkenler ortadan kaldırılmakta öğrenciler en zor Türkçe sorularını dahi en kısa sürede yanlış yapmadan çözmektedirler.İlkokul Öğrencileri Eksik Okuma ,heceleme ,harf karıştırma,kelime yutma,odaklanamama gibi durumlarda seri okumanın sağlanması odaklanarak anlama kavrama ve yorumlama tekniği ile ilk hafta itibariyle verimlilik başlar.

Kurs Burda İlkokul Ders Paketleri

1.Sınıf Türkçe: Hızlı Okuma 10 / Hızlı Paragraf 10 / Hitabet 10

2.Sınıf Türkçe: Hızlı Okuma 10 / Hızlı Paragraf 10 / Hitabet 10 / İletişim Becerileri 6

3.Sınıf Türkçe :Hızlı Paragraf 10 / Drama ile Türkçe 10 / Dilbilgisi 10

4.Sınıf Türkçe : Hızlı Okuma 10 / Hızlı Paragraf 10 / Dilbilgisi 10

İlkokul öğrencilerimiz Türkçe haricinde istediği derslerden matematik , sosyal

fen bilgisi , İngilizce den takviye veya birebir özel ders alabilirler.

Bir Ders Saati 40 dakikadır , her hafta 2 yada 4 ders alınabilir , ders gün ve saatlerini müsait olduğunuz vakitlere alabilirsiniz.Ödemelerinizi dersten sonra haftalık olaral yapabilirsiniz.İlk Hafta İtibariyle gözle görülür olumlu  sonuçlar almaya başlarsınız.Birebir derslerimiz ev dersi yada online birebir ders şeklinde yapılmaktadır.İlk Olarak Ücretsiz tanışma ve seviye tespit dersimize katılabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Tüm İlçeler için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj