İstanbul Fizik Özel Ders

14.12.2020
170
İstanbul Fizik Özel Ders

İstanbul Fizik Özel Ders

İstanbul Fizik Özel Ders Şubemizde Online Birebir Yüz yüze Ders Olarak Verilmektedir. Fizik Dersleri lise öğrencileri ve Sayısal Dalından YKS(TYT-AYT) ye girecek öğrencilerin en çok zorlandıkları ders olarak bilinmektedir. Fizik Kursu Kişiye Özel bir program gerektirmektedir. Fizik Dersleri Alanında özel ders tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından kursta yada online olarak verilmektedir. Fizik Dersinin Matematik ve Geometri ile bağlantılı bir ders olduğunu da düşünürsek öncelikli olarak adaylarımızın matematik alt yapısı ölçülmektedir. İstanbul Fizik Özel Ders Öğrencilerine en iyi test ve teknik, en özel doküman ve ders yöntemlerini öğreterek Fizik te en zoru başarmaktadır. Gelin Sizde İstanbul Fizik Özel Ders ile başarıyı yakalayın.

İstanbul Fizik Özel Ders Avcılar , Bakırköy , Ümraniye , Başakşehir , Beykoz , Kadıköy , Kartal, Pendik , Beşiktaş , Halkalı , Mecidiyeköy , Esenler , Esenyurt , Şirinevler , Beyoğlu , Arnavutköy , Silivri , Kağıthane , Bayrampaşa , Ataşehir , Bağcılar Şubelerinde Verilmektedir.

Birebir İstanbul Fizik Dersi

  • 9.10.11.12.Sınıf yada mezun adaylarımız fizik birebir özel ders paketlerimizden istedikleri kadar yararlanabilirler. Ara Sınıf 9 ve 10 öğrencileri için Sınav Takviye şeklinde 10-12-20 Ders Önermekteyiz.
  • 11.Sınıf TYT Sayısal Öğrencileri Seviyelerine göre 20-30-35 Ders paketi Sayısal ve Sözel Adayları ise istedikleri ünitelerden puan artışlarını sağlamak için belli konulardan fizik dersi alabilirler.

YKS Sayısal Fizik Dersi Yıl Boyu Paketlerimiz 40-50-60 ders şeklinde kişiye özel olarak anlatılmaktadır. İstanbul Fizik Özel Dersi kazandırmaya devam ediyor.

Fizik Özel Ders Paketleri

9.Sınıf Paketi /20-30 Ders

10.Sınıf Paketi/20-30-40 Ders

11.Sınıf Paketi/30-40 Ders

12.Sınıf Paketi/40 Ders

TYT Fizik Paketi/30 Ders

AYT Fizik Paketi/30 Ders

YKS Fizik Paketi Yıl Boyu/50-60

Lise Sınav Takviye/6-8-10 Ders

KURS GÜNLERİ HAFTA İÇİ

PAZARTESİ : 9:00 – 21:00

SALI              :  9:00 21:00

ÇARŞAMBA : 9:00 – 21:00

PARŞEMBE:  9:00 – 21:00

CUMA          :  9:00 – 21:00 arasında herhangi bir seansı size özel talep edebilirsiniz.

HAFTA SONU

CUMARTESİ : 9:30 – 20:30

PAZAR            : 9:30 – 20:00 arasında dilediğiniz bir ders aralığında özel dersinizi alabilirsiniz. İstanbul Fizik Özel Ders Kurs Saatlerimiz ve Özel Derslerimiz sistemli ve en iyi dökümanlar ile desteklenmektedir. Lise fizik, lise okul takviye, TYT Fizik, Ayt Fizik Tüm Grup ve sınavlar için birebir fizik özel ders alabilirsiniz.

İstanbul Fizik Özel Dersi Avantajları

Bir çok adayın zorlandığı ders olan fizik birebir online yada kursta verilmektedir. Özellikle lise yıllarında alınan takviye dersler ile lise öğrencileri okulda öğrendikleri konuları çok iyi bir şekilde pekiştirmektedirler. YKS sürecine doğru eksikleri kalmayan adaylar sınavda en zor fizik sorularını çözerek rakiplerine fark atmaktadırlar. Özel ders her açıdan adayın başarısını yükseltecek bir eğitim modelidir. Fizik Özel Ders öğretmenleri ders koçluğunu da yaparak öğrencileri başarıya doğru zirvelere taşımaktadırlar.

Neden Kurs Burda

Kurs Burda Değişen Eğitim Modellerini çok yakından takip ederek dinamik ve branşında uzman en iyi öğretmenler ile ders vermektedir. Kurs Burda Eğitim modeli yeni nesil soru yeni nesil programlar üzerinde profesyonel ve köklü bir eğitim hizmeti vermektedir. Şubelerimizde LGS – YKS – DGS – KPSS – AÖF – YDS – TOEFL – ÖABT Bütün branşlarda özel ders verilmektedir. Kurs Burda En Çok öğrenci kazandırmaya devam ediyor.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Fizik Özel Ders Tüm İlçeler için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj