İzmir Etüt Merkezleri

12.04.2021
12
İzmir Etüt Merkezleri

İZMİR ETÜT MERKEZLERİ

İzmir etüt merkezleri arayışında bulunan tüm velilere İzmir de bulunan İzmir Etüt Merkezi’ne ulaşım da son derece kolaydır.İzmir Eğitim Merkezi’nde öğrencilerinizin ödevleri eksiksiz bir şekilde yaptırılarak eve ödev kalmaması sağlanır. Bu tüm ödevler için geçerlidir.

İzmir etüt eğitim merkezleri yıllar önce kuruldu. Kuruluşundaki genel amaç; çalışan anne ve babaların okuldan sonra çocuklarını güvenle bıraktığı, ödevlerinin, Milli Eğitim bakanlığından onaylı öğretmenler eşliğinde yapıldığı yerdir. Buralar açılırken, bakanlığa bağlı müfettişler tarafından dikkatlice kontrol edilmekte, eğitime uygun bir ortam varsa onay verilmektedir. Etütlerin iç dizaynları Milli Eğitim Bakanlığına bağlı teknik şartnameye göre dizayn edilir ve sonrasında onay verilir. Örneğin; en küçük etüt merkezinde bile en az 4 tuvalet bulunmaktadır. Kız, Erkek öğrencilerin ve bayan, erkek öğretmenlerin tuvaletleri ayrı ayrıdır. Sınıflar havadar ve yeterli ışıklandırmaya sahip olmalıdır. Yangın Merdiveni bulunmalıdır. Acil çıkış kapıları ve burayı gösteren yön levhaları konulmalıdır. Bina depreme dayanıklı olmalı, gerekli deprem raporları alınmalıdır. Sağlık Bakanlığından gelen farklı bir komisyon ortamı incelemekte, tam sağlık koşullarını oluşmasını sağlamakta, bir problem yoksa onay verilmektedir.

Kurumumuz İzmir Etüt Merkezi bu şartlar altında kurulmuş ve tüm onayları almıştır. Kurumumuzda ayrıca kamera ve klima sistemi de bulunmaktadır. Kurumumuz son derece güvenli ve tertemiz bir ortama sahiptir.

İzmir etüt merkezleri çok fazla olmasına rağmen bunların birçoğu gayri resmi çalışan kurumlardır. Bu kurumlarda Milli Eğitim bakanlığı tarafından atanmış öğretmenler bulunmaz. Etüt yapılacak yerler standartlar yönetmeliğine uygun olması gerekir. Aksi takdirde etüt açma onayı alamazlar. Eğitime başlayamazlar.

İzmir etüt merkezleri açılırken standartlar yönetmeliğinde belirtilen kurallar uygulanır. Örneğin: kız, erkek öğrenciler ve bayan, erkek öğrenciler için en az 4 tuvalet gerekir. Tuvaletlerin havalandırılması uygun olmalı. Yeler ve duvarlar tavana kadar fayanslı olmalı. Her tuvalette ayrı ayrı lavabo ve musluk bulunmalı. Bu tuvaletler sağlık bakanlığı tarafından kontrol edilir ve onay verilir. Tuvaletlerin biri özürlüler için özel olarak hazırlanır.

İzmir etüt merkezleri sınıfları için de bazı kurallar vardır. Sınıflarda yeterli havalandırma, aydınlatma sağlanmalı. Tavanların minimum yükseklikleri standartlar yönergesinde belirtilen miktardan az olmamalı. Bina asansörleri özürlülerin de kullanabileceği standartlara uymalı ve mühendisler odasından bu asansör kullanıma uygundur ifadesinin yazıldığı yeşil etiket bulunmalıdır. Bina merdiven koridorlarının sağ ve solunda merdiven boyunca tutamak bulunmalı ve merdivenlere kaydırmaz bant yapıştırılmalı.

İZMİR ETÜT MERKEZLERİ EĞİTİM KURUMU

İzmir etüt merkezi dahilinde eğitim veren İzmir Etüt Eğitim Merkezi  başarılı bir kurumdur.

İzmir etüt merkezleri dahilinde eğitim veren  merkezimiz 7/24 özel kameralarla izlenmektedir.

İzmir etüt merkezi dahilinde eğitim veren etüt eğitim merkezimize gelen öğrencilerinizi internet üzerinden 7/24 izleyebilirsiniz.

İzmir etüt merkezi kapsamında yer alan İzmir Etüt Eğitim Merkezi Tüm İlçelerde Online hizmet vermektedir. İzmirin 1 numaralı olan etüt eğitim merkezimizle irtibata geçerek siz de uygun fiyatlara etüt, Lise Giriş Sınavı kursu, özel ders ve diğer kurs hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İzmir etüt merkezi araştırıldığında İzmir Etüt Eğitim Merkeziyle karşılaşırsınız. İzmir Etüt Eğitim Merkezi Tüm İlçeler de büyümekte olan bir etüt eğitim merkezidir. Eğitim alanındaki her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek bir yönetim kadrosu ve başarılı öğretmenleriyle yoluna devam etmektedir.

İZMİR ETÜT MERKEZLERİ FİYATLARI

Etüt merkezleri izmir şubelerimiz de gün boyu eğitim desteği verilmektedir.Tüm velilerimizin bütçesine

uygun şekilde ücretlendirme yapılmıştır.Taksit imkanları uygun ve kaliteli hizmet ile velilerimize ödeme

kolaylığı sağlanmaktadır.

İZMİR ETÜT MERKEZLERİ ŞUBELERİ

İzmir Etüt Merkezleri Şubeleri , Bornova , Karşıyaka , Çeşme , Gaziemir , Çiğli , Aliağa , Ödemiş , Bayraklı

ve Tüm İlçeler de bulunmaktadır.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir Etüt Merkezleri şubemiz için  İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!
×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Mesaj