İzmir Özel Ders

02.11.2020
45
İzmir Özel Ders

İzmir Özel Ders

İzmir Özel Ders şubemiz de LGS , YKS ( TYT – AYT – YDT ) , DGS , KPSS , ALES , YÖS Kurslarımız deneyimli öğretmenler tarafından birebir , yüz yüze ya da online olarak  verilmektedir. İzmir Özel Ders şubelerimizden birebir online ders alan öğrencilerimiz Tüm Sınavlar da başarılı olmaktadırlar .Online eğitimlerimizin yüz yüze eğitimden hiçbir farkı yoktur.

İzmir Özel Ders de İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık Kursları , Matematik , Fizik , Kimya , Biyoloji , Türkçe , Hızlı Okuma Kursu , Paragraf Teknikleri Sınav Takviye , Birebir Özel Ders Kurs.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık , DGS , ALES Öğrencilerine Türkiye’nin en deneyimli Öğretmenleri tarafından verilmektedir. Online Seri ve Hızlı Okuma deresi Yüz yüze derslerden daha verimli olmaktadır. Öğrencilerin odaklanması ve dikkat dağınıklığı sorunu tamamen giderilmektedir. Okuma Hızınızı 3 kata kadar arttırabilirsiniz.

İzmir Özel Ders Şubeleri

İzmir Özel Ders, Kurs Burda Şubelerimiz birçok semt te eğitim faaliyetlerine devam ediyor. Bornova, Konak, Gaziemir ,Çeşme, Karşıyaka, Bergama, Buca, Bayraklı, Aliağa, Çiğli, Diklili, Foça  Tire, Torbalı, Urla, Ödemiş, Seferihisar kurs ve derslerimiz devam etmektedir.

Online Özel Ders

Online Özel Ders alanında uzman en yetkin öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Online Eğitim İçin Bilgisayar, Tablet, Akıllı telefon yeterli olmaktadır. Ses, Görüntü ve profesyonel kurulum ve tecrübeli öğretmenlerimiz ile başarılı ve verimli birebir özel derslerimiz 81 ilde aralıksız verimli bir şekilde devam etmektedir. Kurum da, evde yada online olarak özel derslerimiz İzmir’de verilmektedir.

LGS ve YKS Kursu

LGS ve YKS kurslarımızı birebir özel ders olarak tavsiye ediyoruz. LGS ve YKS dikkatli ve itina gösterilmesi gereken sınavlardır. LGS ve YKS Kursları Sınıf Ortamına göre birebir özel ders olarak alındığında 20 kat daha etkili olmaktadır. Nitelikli Okul ve Fakülteleri kazanan öğrencilerin mutlaka minik takviyeler almalarını tavsiye ediyoruz.

LGS KONULARI

MATEMATİK 20 , FEN BİLGİSİ 20 , TÜRKÇE 20 ,İNGİLİZCE 10 ,İNKILAP TARİHİ 10 DİN KÜLTÜRÜ 10 Olmak üzere 90 sorudan oluşmaktadır.

YKS Hazırlık Kursu

TYT Tüm adayların zorunlu olarak gireceği 120 sorudan oluşmaktadır.2021 yılı için konuların Genel Kapsamından tamamen sorumlu olunacağı öngörülmektedir. Fakültelerin 4 yıllık Lisans bölümlerini kazanmak isteyen adaylar 2.Oturum olan Alan Yeterlilik Testini çözmek zorundadırlar. TYT deki sürenin yetişmemesi problemine karşılık, AYT sınavı adaylar için son yıllarda daha rahat geçmektedir.

Matematik Kursu İzmir

İzmir Özel Ders, İlkokullar için matematik yıllık paketlerimiz bulunmaktadır.

4.5.6.7 Sınıflar Seviye ve eksik ünitelerini tamamlamak için Takviye dersler önerilmektedir.

8.Sınıf Lgs Adayları 60-70 Ders yıllık matematik paketi ile yeni nesil soruları en iyi şekilde

öğrenmektedirler.

YKS Öğrencilerimiz için seviyelerine göre ders saatleri belirlenmektedir. Eğitim Danışmanlarımız ve özel ders ile eğitim koçlarımız öğrencilerimizin tüm eksiklerini belirlemektedirler. Eğitim Koçluğu Sınava Girecek Tüm Adaylar İçin Önem Arz Etmektedir. Ders Takip, Döküman Takip, Eksikliklerin Tespiti, Veli Bilgilendirme Çalışmaları ile Eğitim Danışmanlarımız adayın tüm çalışmalarını sistemli bir şekilde kontrol altına almaktadır.

Kurs Burda İle 0531 521 26 01 nolu irtibat numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Kurs Burda Özel Ders & Kurs

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İzmir Özel Ders  İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj