İzmit Ales Kursu

25.12.2020
13
İzmit Ales Kursu

 İzmit Ales Kursu

İzmit Ales Kursu Şubemizde Birebir Yüz yüze Özel Ders Olarak Verilmektedir. Ales Öğrencilerinin Kazanmalarını sağlamak İçin Özel Ders Tavsiye Edilmektedir. Ales’ten Yüksek puan alan adaylar istedikleri fakültelere girme imkanı bulmaktadırlar. Ales’e Hazırlık düzenli ve sistemli bir program ile çalışıldığında öğrenciler için daha verimli geçmektedir. İzmit Ales Kursu, mantığını kavramak ve sınavda zaman problemini aşmak için eğitim danışmanlarımız adaylara profesyonel destek vermektedirler. İzmit ales kursu arayan öğrenciler alanında en az 10 yıl deneyimli hocalarımızdan ders almaktadırlar.

ALES HIZLI PARAGRAF VE OKUMA TAKTİKLERİ

MEB ve ÖSYM Sınavlarında Soru Çözme Hızınızı En Az İki Kat Arttırabilirsiniz. Ales Öğrencilerine Özel Hızlı Okuma Teknikleri İzmit Şubemizde Birebir Eğitim Olarak Öğretilmektedir. Bir Ders Saati 40 dakikadır. Ödemelerinizi Haftalık Yada Aylık Olarak da Yapabilirsiniz.

Kurs Burda İzmit Ales Kursu

İzmit Merkez şubemiz de her yıl düzenli olarak adaylarımız aldığı dersler ile istedikleri akademik bölüm ve branşlarından fakültelere yerleşmektedirler. Kurs Burda eğitim modeli daima en yeni en özelini hedefleyen adayların bireysel farklılığını dikkate alarak kendini yenileyen bir eğitim modelini öğretmektedir. Adayların zorlandıkları konulardan ihtiyaçları kadar özel ders yardımı alabilirler. Ales adayları yoğun paragraf sorularında zaman kazanmaları gerekmektedir. Adayların bireysel hızlarını en üst düzeye çıkaracak Hızlı Paragraf dersini önermekteyiz. Hızlı Paragraf kursumuz Birebir kişiye özel hazırlanmaktadır.5 Hafta 10 Ders sürecek olan programımızda Ales adayları Türkçe Sorularını Anlayarak ve Doğru olarak çözmeklerdir. Okuma ve Anlama hızınızı üç katına çıkararak fark yaratın. Ales Hızlı Paragraf Alanında Uzman 15 Yıllık tecrübeli Türkçe Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

İzmit ALES Kurs Paketleri

 • ALES Matematik 50-60-70 /Yıl Boyu Paketi
 • ALES Takviye 20-30-40 /İstediğiniz Ünitelerden
 • ALES Eko Paket /20-25-30 /Deneme ve soru çözümü Tüm Dersler
 • ALES Türkçe /20-30 /Tüm Üniteler
 • ALES Hızlı Paragraf /Sadece Paragraf 10 Ders
 • Sözel Mantık /10 Ders
 • Türkçe Eko Paket /20 Ders Tüm Üniteler Soru ve Deneme Çözümü

Adayların Alt Yapı ve Seviyelerine göre 20-30-40-50 saat ders alabilir ve düzenli olarak deneme sınavlarına katılabilirler. Ales yıl boyu ciddi çalışılması gereken bir sınav türüdür. Adaylar sistemli ve düzenli olarak hedefledikleri başarı sıralaması ve puanlarını Kurs Burda Eğitim ve Özel Ders desteği ile başarı ile tamamlamaktadırlar. Kurs Burda Farkı Tüm Adaylara en iyi özel ders desteğini sağlamaktadır.

Sınav Kaç Bölümden Oluşmaktadır

Sayısal ve Sözel Olmak Üzere İki Bölümden Oluşur

Sayısal 50

Sözel 50 Soru Sayısı olup Sınav Süresi 150 dk dır.

ALES Geçerlilik Süresi 5 yıldır

İzmit ALES Kurs avantajları

Adayların Hedef Puanlarına Ulaşmaları için sınıf yada birebir özel ders öneriyoruz. Adaylar Haftada 4 gün kurs merkezimizden istedikleri saat ve günlerde sınıf derslerine yada istedikleri gün ve saatte birebir özel ders alabilirler.Ales adaylarına eğitim koçluğu ve ders koçluğunda destek olmaktayız. İzmit Ales Kursu adaylarımız istedikleri gün ve saatte ders alabilmektedir.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İzmit Ales Kursu İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

 

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj