İzmit YKS Kursu

03.04.2022
88
İzmit YKS Kursu

YKS Kursu İzmit

YKS Kursu İzmit Şubemizde YKS ( TYT AYT YDT ) Hazırlık Öğrencilerine Birebir Yüz yüze Kursumda Özel Ders Almalarını Tavsiye Ediyoruz. YKS Kursu İzmit Şubemizde Alanında 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri tarafından Birebir Ders Verilmektedir.

YKS Hızlı Okuma Kursu İzmit

YKS Öğrenciler Hızlı Okuma ve Paragraf Kursumuza Katılarak Soru Çözme Hızlarını en az İki kat arttırmaktadırlar. İlkokul , Ortaokul , Lise , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , ALES Öğrencileri Birebir Okuma Teknikleri İle Hızlı ve Seri Bir şekilde soruları çözmektedirler.

YKS Matematik Özel Ders İzmit

LGS-YKS-DGS-ALES-AÖF-ÖABT-Sınav Takviye Tüm Sınavlar için Matematik Özel Ders birebir yada ikili-üçlü gruplar halinde programlanmıştır. Kursta, Evde özel derslerimiz verimli bir şekilde işlenmektedir. Takviye Kurslarımız ortaokul – Lise adayları için yazılı öncesi önem arz etmektedir.

ÖZEL DERS PAKETLERİ

İlkokul : Yıllık 30-40-50 Ders

Ortaokul  : Yıllık 40-50-60 Ders

LGS Tüm Dersler : 150 – 180 – 200 – 220 Ders

YKS Tüm Dersler : 200-250-300-450 Ders

DGS Özel Ders  : 40-60-70 Ders

Takviye Paketler : 10-15-20 Ders şeklinde Önerilmektedir.

YKS Hızlı Paragraf

YKS Kursu İzmit TYT de süreyi yetiştiremeyen öğrencilerimiz Hızlı Paragraf Dersi ile 30 sn de bir soruyu doğru çözerek ve diğer tüm derslerde pratik soru çözme yöntemlerini öğrenerek Yks de rakiplerine fark atmaktadırlar. Hızlı Paragraf Dersi Birebir olarak yapılmaktadır.5 Hafta 10 Ders süren bir özel ders programıdır.

İzmit YKS Eğitim Koçu

Eğitim Koçu sınava hazırlanan öğrencileri hedefe ulaştıran yetkin öğretmenlerdir. Düzenli Döküman takipleri, motivasyon, doğru tercih , veli, okul ve ders öğretmenleri ile öğrenci arasındaki iletişimi sağlayan eğitim koçları öğrencilerin eksiklerinin tespiti ve telafisi için en iyi ölçme ve değerlendirme uzmanlarıdır. Kişisel gelişim, stres yönetimi, Odaklanma gibi çalışmalar ile eğitim koçları özellikle öğrencileri YKS sürecinde verimli ve etkili ders çalışmaları ile adayların en yüksek fakülteleri kazanmalarında etkiye sahiptirler.

KURS GÜNLERİ

HAFTA İÇİ : 9:00 – 21:00

HAFTA SONU : 9.00 – 21:00

YKS Kursu İzmit YDT Kursu

YDT Kursu başta İngilizce olmak üzere Almanca, İspanyolca, Rusça, Arapça Kore Dili, Çince , Japonca dersleri verilmektedir. Derslerimiz kursta birebir olarak da alabilirsiniz.

Birebir İzmit YKS Özel Ders

YKS Kursu İzmit Eğitim Merkezimizde Tüm YKS Öğrencileri İstedikleri Dersten İstedikleri Gün ve Saatte Birebir Ders Alabilirler. YKS Dersleri Mat 1 , Mat 2 , Geometri , Türkçe , Sosyal Bilimler , Fen Bilimleri , Edebiyat Aradığınız Tüm Dersler Şimdi Kurs Burda İzmit Şubemizde.

 

YKS Kursu TYT- AYT -YDT Dersleri

Matematik , Fizik , Kimya , Biyoloji , Türkçe , Tarih , Coğrafya , Felsefe , Din kültürü , Edebiyat YKS SAYISAL – EŞİT AĞIRLIK – SÖZEL Dallarında sınava girecek tüm adayların dersleri branşında yetkin uzun yıllar tecrübeli, kişiye özel döküman ve program hazırlayan en profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

 

YKS Ders Paketleri

MAT 1 50 – MAT2 50 – GEO 30 – FİZİK 50 – TÜRKÇE 20 – TARİH 16 – COĞRAFYA 12 – FELSEFE 10 – Edebiyat 10 – KİMYA 40 – BİYOLOJİ 40 – DERS paketlerinden

Konu Anlatım ve Soru çözümü birebir özel ders olarak yapılmaktadır.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yks Kursu İzmit İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj