Kayseri Talas Hızlı Okuma Kursu

02.10.2021
177
Kayseri Talas Hızlı Okuma Kursu

Kayseri Talas Hızlı Okuma Kursu

Kayseri Talas Hızlı Okuma Kursu, İlkokul – Ortaokul – Lise – Lgs – TYT – AYT Tüm Yaş Grupları için okumanızı en üst seviyeye çıkartacak hızlı okuma teknikleri dakikada en üst düzey okuma seviyesini ulaşmanızı sağlar.

Kayseri Talas Hızlı Okuma Kursu, teknikleri ile en kısa sürede istediğiniz kitap ve kaynakları daha iyi anlayıp hızlı ve etkili bir şekilde okuyabilirsiniz.Talas Kayseri’nin nadide bir şehri olmaya devam ediyor Matematik , İngilizce , Kimya , Biyoloji , Türkçe , Fen Bilgisi,Tarih , Coğrafya , Almanca , Bilsem Kursu Muhasebe , Bilgisayar kursları da verilmektedir.

Hızlı Okumayı Kimler Alabilir

Kayseri Talas Hızlı Okuma Kursu İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS  DGS , ALES , KPSS , YÖS , YÖKDİL Öğrencilerine Birebir Özel Ders Olarak Verilmektedir.

Hızlı ve Etkili Okuma hitabet ve iyi bir diksiyon da gerektirir.Etkili okuma daha az bir zamanda en çok kelimeyi anlayarak okumanızı sağlayacaktır.

Hızlı Okuma ve Öneriler

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir.İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır.

Hızlı Okuma İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları ,Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır. Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burda.

Tel no: 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz Kurs da yada Online destekli birebir kişiye özel eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor.

Hızlı Okuma Seansları Hafta içi

Pazartesi – Salı : 9:00 – 21:00 arası

Perşembe – Cuma : 10:00 – 20:30 arası

Hafta Sonu Seansları

Cumartesi : 9:00 – 13:10

15:30 – 21:00

Pazar        : 12:00 – 19:30

Hızlı Okuma Ücretleri

Adaylarımızın göreceği saat ve paket programlara göre değişmektedir.Birebir ders paketlerimiz 10-20-30 ders şeklinde olmaktadır. Bir ders saatimiz en uygun ücretlerden başlamaktadır. Ders koçluğu eğitim programımızın içerisindedir.Yıllık Ders Paketleri avantajlarından faydalanın.Taksit imkanı sunulmaktadır.Paket fiyatlarında yıllık indirim yapılmaktadır.

Kayseri Talas Hızlı Okuma Kursu-Kurs Burda

Hızlı Okuma Kursu,son yıllarda yaşanan afet ve salgınlardan dolayı yoğun talep görmektedir. Online Özel Derslerimiz Sınıf Kursları ve Kurum derslerinden daha verimli geçmektedir. Canlı,ses,görüntü ve profesyonel ekipman ile yüz yüze derslerden daha etkili ve verimli olmaktadır. Online Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Kayseri Talas’da Hızlı Okuma Kursu

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar,tablet,camera,tablet veya fonksiyonlu android telefon,internet vs.Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız. Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir. Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiat ve avantajlarımız için

Tel No: 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kayseri Talas Hızlı Okuma Kursu İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj