Konya Fizik Özel Ders

17.10.2020
55
Konya Fizik Özel Ders

Konya Fizik Özel Ders

Konya Fizik Özel Ders, YKS-TYT-AYT Sayısal grubu YKS(TYT-AYT) ye girecek öğrencilerin en çok zorlandıkları ders olarak bilinmektedir. Fizik Özel Ders, kişiye özel hazırlanmaktadır. Fizik Dersleri Alanında tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından kursta yada online olarak öğretilmektedir. Fizik, Tüm Sayısal Dersler ile bağlantılı bir ders olduğunu da düşünürsek öncelikli olarak adaylarımızın Sayısal ders alt yapısı ölçülmektedir. Fizik özel ders arayanlar , dalında uzman fizik özel ders vermek isteyen öğretmenlerFizik Özel Dersi vermek isteyen kurumlar şimdi kurs burda eğitim merkezi ile fizikte en iyi öğretmenleri bulabilirsiniz.

Konya Fizik Özel Ders-KursBurda

Kurs Burda eğitim kuruluşu tüm öğrencilere tüm adaylara , tüm derslerden kurs hizmeti sunmaktadır. Kurs Burda ile öğrenciler mutlu ve huzurlu bir sınav hazırlık süreci yaşamaktadırlar. Uygun ders ücretleri ile herkes ders alabilmektedir. Velilerimiz bütçesine uygun olan her kurs imkanından faydalanmakta ve en kaliteli öğretmenler tarafından öğrencilerimiz ders almaktadır. Lise ara sınıf takviye , yazılı sınavlarına hazırlık , okul ödevleri ve Tyt , Ayt sınavına girecek olan üniversite hazırlık öğrencileri eğitim koçlarımız rehberliğinde en profesyonel imkanlardan faydalanmaktadır.

  • 9.10.11.12.Sınıf yada mezun adaylarımız birebir özel ders paketlerimizden istedikleri kadar yararlanabilirler. Ara Sınıf 9 ve 10 öğrencileri için Sınav Takviye şeklinde 10-12-20 Ders Önermekteyiz.
  • 11.Sınıf TYT Sayısal Öğrencileri Seviyelerine göre 20-30-35 Ders paketi Sayısal ve Sözel Adayları ise istedikleri ünitelerden puan artışlarını sağlamak için belli konulardan fizik özel dersi alabilirler.

Yks Yıl Boyu Paketlerimiz 40-50-60 ders şeklinde kişiye özel olarak anlatılmaktadır.

KURS GÜNLERİ HAFTA İÇİ

PAZARTESİ : 9:00 – 21:00

SALI              :  9:00 21:00

ÇARŞAMBA : 9:00 – 21:00

PARŞEMBE:  9:00 – 21:00

CUMA          :  9:00 – 21:00 arasında herhangi bir seansı size özel talep edebilirsiniz.

HAFTA SONU

CUMARTESİ : 9:30 – 20:30

PAZAR            : 9:30 – 20:00 arasında dilediğiniz bir ders aralığında özel dersinizi alabilirsiniz. Kurs Saatlerimiz ve Özel Derslerimiz sistemli ve en iyi dokümanlar ile desteklenmektedir. lise fizik, lise okul takviye, Tüm Grup ve sınavlar için birebir kurs alabilirsiniz.

Konya Fizik Özel Ders Fiyatları

Bir çok adayın zorlandığı ders olan fizik, online yada kursta verilmektedir. Özellikle lise yıllarında alınan takviye dersler ile lise öğrencileri okulda öğrendikleri konuları çok iyi bir şekilde pekiştirmektedirler. YKS sürecine doğru eksikleri kalmayan adaylar sınavda en zor fizik sorularını çözerek rakiplerine fark atmaktadırlar. Kurs Burda her açıdan adayın başarısını yükseltecek bir eğitim modelidir. Özel Ders öğretmenleri ders koçluğunu da yaparak öğrencileri başarıya doğru zirvelere taşımaktadırlar.

Kurs Burda Eğitim Modeli

Kurs Burda, Değişen Eğitim Modellerini çok yakından takip ederek dinamik ve branşında uzman en iyi öğretmenler ile ders vermektedir. Kurs Burda Eğitim modeli yeni nesil soru yeni nesil programlar üzerinde profesyonel ve köklü bir eğitim hizmeti vermektedir.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Konya Fizik Özel Ders İlanları için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj