Konya Matematik Özel Ders

09.01.2021
97
Konya Matematik Özel Ders

Konya Matematik Özel Ders

Konya Matematik Özel Ders Şubemizde Birebir Online Yüz yüze Ders Olarak Verilmektedir. Konya’da Matematik Özel Ders Arayanlar İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık , LGS, YKS , ALES Öğrencilerine Canlı Online Özel Derslerimiz 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi

Öğretmenleri Tarafından Verilmektedir. Online Özel Ders Saatleri İstediğiniz Gün ve Saate ayarlanmaktadır. Matematik Özel Ders Fiyatları Herkesin Bütçesine Uygun ve Ekonomiktir.

Konya Matematik Özel Ders Selçuklu , Meram , Akaşehir , Karatay , Bosna-Hersek , Ereğli , Beyşehir , Cihanbeyli , Kulu , Seydişehir , Doğanhisar , Çumra , Bozkır , Hadim , Selçuklu Şubelerinde Online Canlı Birebir Matematik Özel Ders Verilmektedir.

Matematik Kurs Paketleri

 • LGS /50-60-70
 • TYT/40-50-60
 • AYT/40-50-70
 • TYT-AYT /100-120-150
 • DGS Temel Matematik/50-60-80-100
 • DGS Orta Düzey /30-40-50
 • DGS Üst Düzey/20-30
 • ALES/40-50
 • Kpss /20-40-50
 • YÖS Matematik /40-60-80
 • EKYS Matematik/20-30
 • İlköğretim/50-60
 • Lise Takviye/20-30-50

Lgs Matematik Özel Ders

Konya Matematik Özel Ders, ile öğrenciler yeni nesil soru tarzlarını daha çabuk ve etkili öğrenmektedirler. Matematik sorularını sınav kaygısından uzak bir şekilde çözmektedirler. 8.Sınıf Adayların en çok zorlandığı ders olan LGS matematik yeni nesil soruların yoğunluklu olduğu ,mantık ve zihinde özgünleştirme yöntemleri gerektirmektedir. Matematik Özel Ders LGS çok dikkatli bir çalışma gerektirmektedir.

Yks Matematik Özel Ders

Mat -1 ,Mat 2 ve Geometriden oluşan 80 Soruluk testler YKS öğrencileri için hayati bir önem taşımaktadır. Birebir Matematik Özel derslerimiz 20 Yıllık Tecrübeli Uzman Öğretmenlerimiz tarafından kurumda, evde yada online olarak verilmektedir. Siz değerli YKS adayları eksiklerinizi özel ders ile tamamlayarak en iyi fakülteleri kazanabilirsiniz

LGS ve YKS Matematik Özel Ders Paketleri

Konya Matematik Özel Ders, adaylarına en uygun ve kaliteli paketlerini sunmaktadır Yıllık 40-50-70-100 Ders paketlerimiz Tüm Adayların ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir. Birebir Özel Ders Takviyeleri 20-30-40 dersten oluşmaktadır Sınav Takviyeleri 12.Sınıf Öğrencilerimiz İstediği kadar alabilirler.

ilkokul-Ortaokul-Lise ve Üniversiteye Hazırlık dersleri en iyi Matematik Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Matematik Özel Ders tüm öğrenciler için bir ihtiyaçtır.

DGS-ALES-AÖF-YÖS Matematik Özel Ders

Dgs Adayları Temel Matematik Testinden Sıfırdan seviyelerine göre 20-30-50 ders öneriyoruz. Matematik Özel Ders yetişkin adayları kazandırmaya devam ediyor. ALES Öğrencileri düzenli olarak haftada bir yada iki gün eksikleri üzerinden yıllık 40-60-80 ders paketlerini seviyelerine göre alabilirler. AÖF sınavı için takviye kurslar verilmektedir.

Konya Matematik Özel Ders

Konya da matematik tüm ilçelerinde yabancı öğrenci seçme sınavına hazırlık yapan öğrenciler kursumuz alanında en profesyonel hocalarımız tarafından öğretilmektedir. YÖS kursunda uzun yıllar tecrübeli öğretmenlerimiz ce eğitim danışmanlarımız YÖS kursumuza katılan adayları en iyi fakültelere kazandırmaktadırlar. YÖS öğrencileri mat1-mat2 ve Q Sorularını Yös Dalında Uzman Matematik Öğretmenlerimizden bireysel programlar hazırlanarak en iyi şekilde kazanmaları sağlanmaktadır.

Online LGS – YKS -DGS -ALES – YÖS – AÖF -SAT – KPSS – DHBT – ALES Tüm Kurslar Burda.

Kurs Burda ile aradığınız tüm özel derslere ulaşabilirsiniz. Kurs Burda İle 7/24 0531 521 26 01 nolu hattan bize ulaşabilirsiniz Tercih Danışmanlığımız  Tüm Sınavlar için ücretsizdir. Eğitim Danışmanlarımız ,Rehberlik ve Koçluk Hizmetleri ile Özel Ders Desteğimiz aralıksız devam etmektedir.

Hızlı Okuma ve Paragraf Kursu

Hızlı Paragraf başta Türkçe paragraf sorularını anlama kavrama ve en kısa sürede doğru çözme tekniğidir. Hızlı Paragraf Birebir Özel Ders olarak öğretilmektedir. Kişiye Özel Bir ders olan hızlı paragraf tekniğini öğrenen öğrenciler tüm sınavlarda hız kazanarak soruları kısa sürede çözmektedirler. LGS-YKS-DGS-ALES Öğrencilerinin özellikle ihtiyacı olan profesyonel Türkçe öğretmenlerinin özenle hazırladığı ders olan hızlı paragraf özel ders 5 Haftalık bir etkinliktir.5 Hafta 10 ders sürmektedir. Tüm yaş Grupları bu dersi alabilir.

ORTAOKUL MATEMATİK Özel Ders

Hayal gücü, soyut düşünce ve oyun döneminin aynı anda yaşandığı bir evre olan  ortaokul döneminde öğrencilerin matematik konusunda başarılı olabilmeleri vazgeçilmezdir. Bu dönemde öğrencilere ritmik sayılar ve mega hafıza üzerinden matematik konularını somutlaştırarak anlatmak ilköğretim öğrencileri üzerinde verimli bir etkiye sahip olacaktır. Yaparak – yaşayarak öğrenme çocuklar ve nesiller üzerinde denenmiş en verimli en faydalı öğrenme türüdür. O yüzden ortaokul 5.6.7.8.Sınıf Öğrencileri için kurumumuzda en iyi eğitim modelleri üzerinden matematiğin mantığını öğretmekte ve kavratmaktayız. Matematik Özel Ders, kazandırmaya devam ediyor. Matematik hafızanı keşfet.

Konya Matematik Özel Ders Arayanlar

Konya Matematik Özel Ders Arayanlar , adaylarımıza kurumda, evlere özel ders yada zaman ve mekan sınırlaması olmadan online eğitim hizmeti vermektedir.

Online Matematik Kursumuzu birebir özel ders şeklinde tavsiye ediyoruz. Öğrencilerin bireysel düzeylerine göre hazırlanan sorular ve programlar birebir matematik özel ders için ayrı bir hava katmaktadır. İstediğiniz il ve ilçeden bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Konya Matematik Özel Derslerimiz için elinizde Bilgisayar, tablet, mikrofon, vs. gibi canlı ekrana bağlanabileceğiniz aletler gerektirmektedir. Online Özel Derslerimiz yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir. Matematik Özel Ders arayanlar Konya da Konya Matematik Özel ders ile irtibat kurabilirler.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Tüm İlçeler için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj