LGS Kursu Ankara

01.11.2020
29
LGS Kursu Ankara

LGS Kursu Ankara

Lgs Kursu Ankara, Matematik, Fen Bilgisi, Türkçe, İngilizce Kurslarımız başta kızılay ilçesi, Keçiören ,Kahraman Kazan ,Polatlı, Gölbaşı, Pursaklar, Yenimahalle, Sincan, Altındağ, Akyurt ilçelerinde kurs ve özel derslerimiz verilmektedir. Kızılay ve Gölbaşı şubelerimizde ayrıca Fakülte Öğrencilerine Kurslarımız bulunmaktadır.

 Matematik Özel Ders

LGS Kursu Ankara, Ankara’nın Tüm İl ve İlçelerinde en dinamik, dalında profesyonel, özel ders tecrübesi olan öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Matematikte başarılı olan adaylar Tüm Sınavları kolaylıkla geçebilmektedir. Dilediğiniz kurs ve dersten özel ders alabilirsiniz. LGS-YKS-DGS-KPSS-ALES-YÖS-AÖF MATEMATİK Özel Derslerimiz en profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Kurs Burda Öğrencileri en iyi derecelere girerek istedikleri başarıyı yakalamaktadırlar. Her Aday Kurs Burda Eğitim kalitesi ile hedefine ulaşabilir.

Online LGS Kursu Ankara

LGS Adayları nitelikli okullara girebilmek için büyük bir çaba sarf etmektedirler. LGS Özel Ders adayların en çok zorlandığı ders olmakla beraber aynı zamanda LGS Sınavı 8.Sınıf Öğrencileri için zaman ile yarıştıkları bir sınav olmuştur.

HIZLI PARAGRAF ve LGS

Tüm Derslere Etki Eden Hızlı Paragraf ,Birebir Özel Ders Olarak Verilmektedir. Bir çok Lgs adayı zaman ve heyecan yaşayarak sınav günü sorulara  odaklanamamaktadır. Hızlı Paragraf Tekniği ile daha hızlı,daha iyi anlayarak stresten uzak bir sınav günü geçirmeniz için sizi hazırlıyoruz. Lgs Kursu Ankara Kazandırmaya devam ediyor.

LGS KONULARI

MATEMATİK = 20 SORU

TÜRKÇE = 20 SORU

FEN BİLGİSİ= 20 SORU

İNGİLİZCE = 10

İNKILAP TARİHİ= 10

DİN KÜLTÜRÜ= 10 üzere 90 soru çıkmaktadır.

Sayısal Dersler Matematik ve Fen Bilgisi

Sözel Dersler Türkçe, İngilizce , İnkılap Tarihi ,Din kültürü Derslerinden oluşmaktadır.

Ankara Özel Ders

LGS Kursu Ankara, Alanında yetkin en iyi Öğretmenler tarafından verilmektedir. Lgs Online Dersler Yüz Yüze Dersler ile aynı verimlilikte geçmektedir. Online derslerimizin verimliliğini görmeniz için ilk dersi ücretsiz yapıyoruz. istediğiniz gün ve saatte özel derslerinizi ayarlayabilirsiniz. Online Özel derslerimiz 40 + 40 dk olup 10 dk mola dahil toplamda bir ders paketi 90 dk bir süredir. Online Özel Dersler kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Online Özel Ders Öğrencilerimize eğitim koçluğu döküman desteği, online deneme sınavları desteği sağlamaktayız. Düzenli olarak öğrencilerimiz takip edilmekte, gereken motivasyon ve teknik destek sağlanmaktadır.

LGS  Ders Paketleri

MATEMATİK  70 – 80

TÜRKÇE 30 – 40

FEN BİLGİSİ 40-50

İNGİLİZCE 25-30

İNKILAP TARİHİ 20

DİNKÜLTÜRÜ 20 Ders tavsiye ediyoruz

Hızlı Paragraf 10 Ders

Lgs Adaylarının seviyelerine göre ders paketleri değişmektedir.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Muğla Özel Ders Tüm İlçeler için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj