LGS Kursu İzmit

30.12.2020
39
LGS Kursu İzmit

LGS Kursu İzmit

LGS Kursu İzmit Şubemizde LGS (Liselere Giriş Sınavı)Hazırlık kursumuz merkez şubemizde Lgs Matematik ,Fen Bilgisi, Türkçe, İngilizce, İnkılap Tarihi, Din kültürü dersi LGS Kursu İzmit te tecrübeli, alanında yetkin en profesyonel kurs özel ders öğretmenleri tarafından öğretilmektedir. LGS Derslerinde başarı sağlamak ciddi bir ders takip sistemini gerekli kılmaktadır. Matematik lgs öğrencilerinin en çok zorlandığı derstir. Matematik birebir destek olarak uygulandığında çok verimli olmaktadır. İzmit te Lgs kursu arayanlar , Lgs Özel Ders veren kurumlar izmit’te en uygun fiyatlarla Kurs Burda eğitim merkezinde en iyi öğretmenleri bulabilirsiniz.

LGS Kursu Ders Paketleri

LGS Yıl Boyu Paketi – 200 ders

LGS Matematik Birebir – 50,60,70 Ders

LGS Fen Bilgisi – 30,40,50 ders

LGS Türkçe – 30,35 ders

LGS Hızlı Paragraf-10 ders

LGS İnkılap Tarihi – 10 ders

LGS Dinkültürü-12 Ders

LGS İngilizce-35 ders

Hızlı Paragraf

LGS Kursu İzmit  lgs ye hazırlık yapan 8.sınıf öğrencileri deneme sınavlarında uzun paragraflı soruların zorluğu sınav süresini etkilemektedir. Sınav süresi öğrenciler için hayati bir önem taşımaktadır. Son iki yıl içerisinde salgın hastalıklar ,pandemi dolayısıyla öğrencilerin iyice motivasyonları ve okuma hızları düşmüştür. Hızlı Paragraf dersi ile Türkçe başta olmak üzere tüm derslere etki eden bir teknik paragraf dersi ile süre probleminizi ortadan kaldırın Hızlı Paragraf 5 Hafta 10 Ders süren bir programdır. Kurumda birebir özel ders yada canlı online zoom üzerinden bu dersi alabilirsiniz. Birebir eğitim öğrenciyi geliştiren, ufkunu açan geleceğe yön vermesini sağlayan verimli bir sistemdir. Her öğrenci kendine has başarısı vardır. Bireysel farklılığı görerek eğitim yapmak öğrenciyi başarıya ulaştıracaktır.

8.Sınıf Eğitimi

Matematik, artık 8.sınıf hazırlık öğrencilerinin korkulu rüyası olmaktan çıkıyor. LGS Hazırlık Kursu öğrencilerine birebir matematik özel ders tavsiye ediyoruz. Lgs de nitelikli okulları kazanan öğrencilerin büyük bir kısmı özel ders aldığı bilinmektedir. Birebir eğitim kişiyi en üst başarılara çıkarmak için tasarlanmış en özel eğitimdir.

 

LGS Kursu İzmit Eğitim Koçluğu

Eğitim Koçluğu, Liselere Giriş Sınavı öğrencilerine bir rehber, bir yol gösteren, hedef belirleyen, bu hedefler doğrultusunda öğrencilere düzenli ders programları yaptıran hazırlanan ders koçluğu programlarını aylık düzenli olarak aile, öğretmen ve öğrenci ile beraber analiz ederek değerlendiren önemli bir eğitim modelidir. Öğrenciler Tüm derslerinde başarılı olması için en iyi eğitim koçu ile çalışmalıdırlar. Türkiye de eğitim sistemini, sınav formatlarını tam anlamıyla kavrayıp uygulayan çok az eğitim koçları vardır bu eğitim koçlarını sizinle buluşturuyoruz. Hedefinize yüksek motivasyon ile ulaşabilmeniz için ücretsiz danışmanlık hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

LGS Kursu İzmit için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj