Matematik Kursu Konya

02.10.2021
26
Matematik Kursu Konya

MATEMATİK KURSU KONYA

Matematik Kursu Konya Şubemizde LGS , YKS ( TYT – AYT – YDT ) DGS , ALES , KPSS , YÖS Sınavlarına Hazırlık yapan öğrenciler en az 15 yıl deneyimli Öğretmenlerden birebir özel ders alarak başarılı olmaktadırlar.Birebir Matematik Kursu Arayan velilere en yetkin uzun yıllar tecrübeli rekor netler ile sonuçlar aldığımız öğretmenlerimizi tavsiye ediyoruz.Matematik Kursu arayanlar Kurs Burda Eğitim Merkezimize gelerek şubemizi görebilir uygun fiyatlar ile Tüm Derslerden istediği gün ve saatte özel ders alabilirler.Siz de KursBurda Eğitim Merkezimizi arayarak yaklaşık Kurs Fiyatına Matematik Özel Ders alabilirsiniz.

HIZLI OKUMA KURSU KONYA

Hızlı Okuma Kursu ile Tüm Sınavlarda Okuma ve soru çözme hızınızı 3 kat arttırabilir rakiplerinize fark atabililirsiniz.Okuma ve Soru çözme hızını arttıran bir ders olan hızlı okuma teknikleri ile Matematik sorularını daha kısa sürede kavrayabilir soru çözme pratikliğinizi artırabilirsiniz.İlkokul , Ortaokul , Lise, Üniversite Hazırlık ve Yetişkinler için Okuma hızını arttıracak en profesyonel öğretmenler ile başarıya ulaşabilirsiniz. Matematik Kursu Konya Eğitim Merkezimiz de Tüm Sınav Hazırlık Öğrencilerinin özellikle ÖSYM ‘nin son yıllarda uzun paragraflı sorularını erken ve doğru olarak çözmelerini sağlamak , anlayarak soru çözmek , seri okuma teknikleri , hızlı paragraf taktikleri ile her seviyede öğrencilerimiz girecekleri sınavlarda en kısa sürede kolaylıkla tüm soruları çözmektedirler.

İLKOKUL ÖZEL DERS 

İlkokul Öğrencileri için ilk olarak Seri Okuma Derslerini almalarını tavsiye ediyoruz.Okuma ve Anlama problemini çözen 1.Sınıf İlkokul , 2.Sınıf İlkokul , 3.Sınıf İlkokul , 4.Sınıf İlkokul Öğrencileri Haftalık düzenli olarak matematik dersi alamalılar En iyi Sınıf öğretmenleri tarafından ders vermekteyiz.İlkokul Öğrencileri Okul Ödevleri için destek aramaktadır.Okul Sınavları için İlkokul Matematik , İlkokul Hızlı Okuma Teknikleri , İlkokul İngilizce ve Tüm Okul Dersleri için Birebir Sınav Takviyeleri öğretilmektedir.

ORTAOKUL MATEMATİK KURSU

Birebir Matematik Kursu Konya özellikle Lgs Hazırlık yolunda olan ortaokul öğrencileri için önem arz etmektedir. Matematik alt yapısı iyi olan öğrencilere bakıldığında mutlaka özel ders aldıkları bilinir.Birebir matematik Kursu alan ortaokul öğrencileri ilerleyen eğitim yıllarındaki Meb ve  ÖSYM tarafından yapılan Tüm Sınavlarda üstün başarı göstermektedirler.

KONYA’DA MATEMATİK KURSU VEREN ÖĞRETMENLER

Matematik Kursu veren Öğretmenler Eğitim Merkezimizde en az 10 yıl deneyimi olan özel ders öğretmenleridir. Branşında uzman en iyi fakültelerden mezun ve pedagojik eğitimini başarıyla tamamlayan öğretmenlerimiz uzun yıllar tecrübe kazandıktan sonra kurumumuzda yüz yüze ,eve özel ders ya da online birebir derslerimizde öğrenciler ile en iyi matematik öğretmenleri olarak başarıyı sağlamaktadırlar.Matematik öğretmenlerini seven öğrenciler matematiği daha kolay öğrenmektedirler.Bir zorluğu başarmak için önce onu sevmeliyiz.

KONYA MATEMATİK ÜCRETLERİ

Matematik Kursu Konya Ücretleri birebir özel ders üzerinden hesaplanmaktadır.Öğrenciler grup dersleri alabildiği gibi matematiği sınırsız birebir özel ders olarak da alabilir.Matematik özel ders ücretlerimiz yaklaşık kurs fiyatına denk gelmektedir.Grup derslerinde matematik özel ders ücretleri ikili , üçlü gruplarda bölünür bir şekilde yarı yarıya düşmektedir.Online Birebir ders almak isteyen öğrenciler ilk olarak 20 dakika sürecek olan ücretsiz örnek dersimize katılıp daha sonra karar verebilirler.Türkiye’nin en iyi matematik öğretmenlerinden birebir ders alan öğrenciler başarı kazanmaktadırlar.

TYT – AYT MATEMATİK KURSU

YKS Hazırlık Öğrencilerinin en çok zorlandığı ders olan matematik son yıllarda bir hayli zorlaşmaktadır. MEB Müfredatına dayalı her yıl ÖSYM ( Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi ) tarafından hazırlanan bu soruları çözmenin en kolay yolu birebir matematik kursu almaktan geçmektedir.Birebir Matematik Kursu Özel Ders olarak alan öğrencilerin başarı sıralamalarının arttığı ve çok iyi fakülteleri kazandıkları bilinmektedir.İster yüz yüze , ister online de aynı verimlilik sağlanmaktadır.

LGS MATEMATİK ÖZEL DERS

Matematik Kursu Konya şubemizde LGS Hazırlık Öğrencileri en iyi ilköğretim Matematik Öğretmenlerinden birebir ders alarak en zor yeni nesil soruları en kısa sürede çözerek en iyi Liseleri kazanmaktadırlar.

LGS Matematik Birebir Özel Ders en özgün hali ile en iyi öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

LGS Matematik Son Yıllarda adayların en çok zorlandığı ders olarak bilinmektedir.Bunun İçin adayın yapması gerekenler bir hayli zorlaşmaktadır.Matematik Özel Ders uzman öğretmenler tarafından verilmesi ve öğretilmesi gereken bir daldır.Lgs Matematik strateji,yöntem ve teknik bilgi gerektiren ciddi bir ders programıdır.Bunun için Lgs ye Hazırlık yapan 8.Sınıf Adayları nitelikli Okulları kazan- maları için özel ders almaları tavsiye edilmektedir.

LGS BİREBİR MATEMATİK

LGS Matematik Özel Ders, Adayın bireysel farklılığı dikkate alınmaktadır. Aday Matematik kalıplarını ezberden uzak, mantığa ve hayal gücüne dayalı zihninde özgünleştirerek yeni soru kalıplarına uyumunu sağlamakta ve öğretmekteyiz.Her Aday Kendine özeldir.Lgs Öğrencilerimize en doğru yol haritasını öğreterek en kısa zamanda ve verimli bir şekilde tüm dersler ile alakalı teknik desteğide alarak lgs sınavında maximum başarı göstermektedirler.

LGS MATEMATİK ÖZEL DERS PAKETLERİ

LGS Matematik Özel Ders, Yıl Boyu Ders Paketimiz her adayın seviyesine göre değişmektedir. 5.6.7. sınıfta alt yapı eksikliği olan adaylarımıza 70-80 Ders önermekteyiz. Alt yapı sorunu olmayan adaylarımız ise 40-50 ders saati birebir matematik özel ders yeterli olacaktır. Tüm Şubelerimize 0531 521 26 01 nolu çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilir watsapp iletişim hattımıza dilediğiniz vakit yazabilirsiniz.

Kurs Burda LGS Ders Programı

LGS Adaylarımız 3 – 5 – 6 kişilik sınıf gruplarımıza yada birebir özel derslerimize katılabilir.Adaylara yıl boyu ücretsiz döküman ve rehberlik desteği sunmaktayız.Şubelerimizde online eğitim desteği de sunmaktayız.

Birebir Matematik Kursu

Birebir Online Özel Ders Hizmetleri verimli ve sağlıklı bir eğitim ortamı sağlamaktadır.Birebir Online Özel Derslerimiz Tüm il ve ilçelere ulaşmakta ve binlerce öğrenci evinde birebir ilgi görmektedir. Online Lgs Kursu İçin Adayda Bulunması Gerekenler Bilgisayar , tablet ,fonksiyonlı geniş ekran telefon, internet ile mekan sınırı olmaksızın keyifle ders işleyebilirsiniz.

LGS Sınavı Ne Zaman Yapılacaktır

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)  sınav takviminde LGS sınav tarihini ilk olarak Haziran ayı içerisinde belirlemişti.Sağlık Tedbirleri Gereği bu Her yıl  Haziran daYapılan LGS Sınavı herhangi bir değişiklik olmadığı taktirde yaz dönemi başlangıcında yapılması öngörülmektedir.

Tüm Şubelerimizde matematik özel ders verilmektedir. Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz. Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj