Mental Aritmetik Kursu Fethiye

19.04.2024
7
Mental Aritmetik Kursu Fethiye

Mental Aritmetik Kursu Fethiye

Mental Aritmetik Kursu Fethiye Şubemizde 5 – 13 Yaş Grubu Öğrencilere Birebir Özel Ders Olarak Verilmektedir. Mental Aritmetik Dersinin İlk Olarak Mevcut Öğrencinin Hazırbulunuşluk Düzeyine Uygun olup olmadığı test edilir. Hesap Makinası Kullanmadan Yapılacak Olan Zihinsel İşlemlerde Öğrenci En Zor İşlemleri dahi hafızadan çözmektedir. Mental Matematik Eğitimi kişiye özel çalışma ile verildiğinde gerçek sonuçlar elde edilmektedir. Zihinsel Matematik, Görsel Hafıza Temelli Eğitimi Alan Öğrenciler İleriki Yaşlarda ve Okul Hayatlarında Yüksek Başarı Göstermektedirler. Mental aritmetik, sayıları zihinsel olarak saklama ve hatırlama becerilerini geliştirir. Bu, çocukların genel hafıza kapasitelerini artırabilir.

Mental Aritmetik Kursu Fethiye Eğitim Merkezimizde 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri Tarafından İlkokul ,Ortaokul ,Lise ve Yetişkinler İçin Her Dönem Verilmektedir.

Mental Aritmetik Eğitimi

Mental Aritmetik Dersi, İlkokul Öğrencileri Çarpma, bölme, kesirler ve basit problem çözme yetenekleri bu dönemde daha fazla vurgulanabilir. Bu yaş grubundaki çocuklar, daha sistemli bir mental aritmetik eğitimi alabilirler. 7-10 Yaş Grubu Mental Aritmetik İçin En İdeal Öğrenci Profilini Oluşturmaktadır. İlkokul Çağlarında Matematik ve Zihinden İşlemler Yeteneğinin Ortalama Düzeyde Geliştirilmesi ile İleriki yaşlarda Öğrenciler Okul , İş ,Toplumsal Alanda Başarılı Olmaktadırlar. İlkokul Mental Aritmetik Dersi İlkokul 1.Sınıf Mental Aritmetik Kursu ,İlkokul 2.Sınıf Mental Aritmetik Kursu ,İlkokul 3.Sınıf Mental Aritmetik Kursu , İlkokul 4.Sınıf Mental Aritmetik Kursu En Deneyimli Öğretmenlerimiz Tarafından Birebir Özel Ders Olarak Öğretilmektedir. İstediğiniz gün ve saatleri karşılıklı olarak ayarlıyoruz. Sistemimiz birebir özel derse dayalıdır.

Mental Aritmetik Kursu Fiyatları

İlkokul ,Ortaokul ,Lise , Üniversite Hazırlık Mental Aritmetik Kursu Ücretleri Her Ailenin Bütçesine Uygundur. Mental aritmetik özel ders ücretlerine baktığımızda fiyat aralıkları bölge bölge değişmektedir. Bu geniş fiyat aralığı her bütçeye uygun özel derslerin olduğu anlamına gelir. Mental Aritmetik özel ders talebinde bulunmak için 7 / 24 Bizimle İletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz demo talep edebilirsiniz. Mental Aritmetik Kursu Tavsiyesi İçin Ücretsiz Tanışma Dersimize Katılabilir yada Yorumlar İçin Sayfamızı Ziyaret edebilirsiniz.

Mental Aritmetik Kursu Almak İsteyenler

Mental Aritmetik Kursu Almak İsteyenler İçin Birebir Özel Ders Desteği Öneriyoruz. Birebir Kişiye Özel Hazırlanmış Bireysel Çalışma Eğitim Modelimiz Her Düzeyde Öğrenciyi Hedefine Ulaştırmaktadır. Bu Sayede Zihinsel Matematik Eğitimi İle dört işlem becerisini ve hızını geliştirdiği, anlama ve kavrama becerisini artırdığı, dikkat ve odaklanmayı geliştirdiği, matematik ders başarısını artırdığı, hafızayı geliştirdiği ve diğer derslere de katkısının olduğu yönünde sonuçlara ulaşılmıştır. Mental Aritmetik Kursu Fethiye Kurs Merkezimizde Online yada Gerçek Mekanda Birebir Özel Çalışma İle Verilmektedir. Çoğu Zaman Nitelikli Hocalarımızın Yaptığı Canlı Birebir Online Özel Dersler Daha Verimli Olmaktadır.

Mental Aritmetik Kursu Yaş Grupları

İlkokul Öğrencileri : ( 7 – 10 yaş ) : Hafızanın en dinamik olduğu kritik dönemdir. Karmaşık işlemler ve çarpım tablosu becerileri kolaylıkla en üst düzeyde öğretilebilir.

Ortaokul ve Lise (13-17 yaş): Bu yaş grubundaki öğrenciler, mental aritmetik becerilerini daha da ileri düzeye taşıyabilirler. Karmaşık matematik işlemleri, kökler, yüzde hesaplama ve hatta cebirsel problemler üzerine odaklanılabilir. Bu dönemde mental aritmetik, matematik dersleri için ek bir destek olarak da kullanılabilir.

Yetişkinler: Mental aritmetik eğitimi sadece çocuklar için değil, aynı zamanda yetişkinler için de faydalıdır. Yetişkinler, zihinsel keskinliklerini artırmak, hafızalarını güçlendirmek ve matematiksel yeteneklerini geliştirmek için mental aritmetik kurslarına katılabilirler.

Mental Aritmetik Kurs Programı

 • Bir Ders 40 dakikadır 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde devam edilir.
 • Online yada gerçek mekanda birebir özel ders alabilirsiniz.
 • Tanışma Dersi 15-20 dakikadır ve ücretsizdir.
 • Tüm Öğretmenlerimiz Branşında Uzman ve 15 yıl deneyimlidir.
 • Gün ve ders saatlerini size göre ayarlayabiliyoruz.
 • Kurs ve Özel Ders Ücretleri Uygun ve Ekonomiktir.
 • Ödemelerinizi Haftalık yada Aylık yapabilirsiniz.

 Mental Aritmetik Özel Ders

 1. En az 15 Yıl Deneyimli Öğretmenden
 2. Gün ve Saatleri karşılıklı ayarlıyoruz
 3. Online yada yüz yüze matematik dersi
 4. Bir Ders 40 dakika dır. Her seansta 2 ders yapılmaktır.
 5. 15-20 dakikalık ücretsiz tanışma dersi
 6. Haftalık yada Aylık Ödeme Seçeneği
 7. 5 – 18 yaş Öğrenci grubu

Mental Aritmetik Kursunun Faydaları Nelerdir ?

 1. Matematiksel Becerinin Artması
 2. Problem Çözme Yeteneğinin Gelişimi
 3. Odaklanmanın Sağlanması
 4. Zihinsel Yetkinlik
 5. Motivasyon
 6. Analitik Zeka Gelişimi
 7. Soru Çözmede Hızının Artması
 8. Günlük Yaşamda Hesap Yapma
 9. Zamanı Verimli Kullanma
 10. Görsel Hafızanın Güçlenmesi
 11. Kariyer Basamaklarını Süratle Çıkmak
 12. İş ve Meslek Hayatında Kolaylık
 13. Okul Başarısının Artışı
  Diğer Kurs ve Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
 • Mental Aritmetik Kurs merkezimize 0531 521 26 01 numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarımızdan kursumuzla irtibata geçebilirsiniz.
Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj