Online DGS Kursu

06.02.2021
70
Online DGS Kursu

Online DGS Kursu

Online DGS Hazırlık Kursu şubemiz de Türkiye’nin en deneyimli hocalarından kurs fiyatına özel ders alın. Online DGS Kursu  , Kursumuzda öğrencilerimiz, dalında yetkin profesyonel öğretmenlerimiz tarafından ders almaktadırlar. Ön lisans adaylarının bu süreçte sıkı bir çalışma yapmaları gerekmektedir. Online Şubemizde DGS Sınıf veya birebir, ikili yada üçlü gruplar halinde verilmektedir.

Online DGS Kursu Arayanlar , Özel Ders ücretleri yaklaşık kurs fiyatına birebir özel ders alabilirsiniz. Siz de ücretsiz DGS Kursu imkanlarından faydalanmak için deneme derslerimize katılın. DGS’de Türkiye’nin en başarılı ekibi ile tüm öğrenciler en iyi fakülteleri kazanmaya devam ediyor.

Online DGS Hazırlık

Sıfır adaylar ve daha önce hiç matematik çalışamayanlara birebir 50-60-70 ders paketi Orta Düzeyde Adaylar 40-50 – 60 yada hedeflerine göre 30-35 -40 ders İyi düzeyde adaylara 20-30 -40 ders arası eksik ünitelerini birebir alabilirler. Sınıf Kurslarımız 8 Kişilik Olup pandemi dolayısıyla Online yada minik gruplara dönüştürülerek öğrencilerimize en kaliteli ve aksamadan hizmet vermekteyiz. Ara vermeden derse devam ediyoruz.  Türkiye’de Online DGS  Kursu arayanlar alanında en az 15 yıllık tecrübeli öğretmenlerden ders almaktadırlar. DGS kurs ve özel ders ücretleri yaklaşık kurs fiyatınadır.

Online DGS

HAFTA İçi Gündüz 9:30 – 17:30

HAFTA İçi Akşam   18:00- 21:00

HAFTA Sonu 9:00 – 20:00

Denemeler : Cumartesi 14:30 – 17:00 , 18:00 – 20:30

Pazar   12:30- 15:00 , 15:30 – 18:00

Soru Çözüm Günleri : Salı – Perşembe – İstediğiniz saatte

Online DGS Kursu

 Dgs Kursu birebir özel ders yada ikili ,üçlü gruplar halinde zoom programı üzerinden verilmektedir. Derslerimiz istediğiniz gün ve saatte zaman ve mekan kısıtlaması olmadan en uzman hocalarımız tarafından verilmektedir. Online canlı eğitimler kurum derslerinden daha verimli geçmektedir. Adaylarımız ile ilk ders demo olup ücretsizdir. Bilgisayar, laptop, tablet gibi online eğitimi göreceğiniz aletlerin ve internetin olması yeterlidir. Tüm İl ve ilçelerde binlerce DGS Kurs öğrencimiz büyük mutluluk ve verimlilikle ders işlemekte ve memnun kalmaktadırlar.

DGS Hazırlık Kursu Kurum Derslerimiz

  • Derslerimiz 40 + 40 dk şeklinde işlenmektedir.
  • Kurumuza gelen adaylarımız sosyal mesafe kurallarına harfiyen uymalıdır. MEB Öncülüğünde verilen tarihlerde derslerimiz yapılmaktadır.
  • DGS adayları etüt ve soru çözümleri için verilen saatlerde kursumuzda bulunmakta ve program bittiğinde birebir hazırlanan ders çalışma odalarını kullanmaktadırlar.
  • DGS Derslerimiz  Şubelerimizde Haftalık düzenli olarak işlenmekte ve deneme sınavları yapılmaktadır. Deneme sınavları ücretsiz olup dışarıdan gelen öğrencilere de deneme günleri açıktır. Tüm Adayların mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir ortamda ders çalışması sizleri hedefinize görürecektir.

DGS Kursu  Şubelerimiz

DGS Kursu Kurs Burda Eğitim Kuruluşu güvencesiyledir. Kurs Burda Türkiye’nin 81 ili ve yüzlerce ilçesi ile iletişim halinde olup sizlere sosyal medya ve kazanan adaylarımızdan gelen büyük başarılar ile kendimizi tanıtmış olduk, Öğrencilerimiz 12 yıldır en iyi öğretmenler ile fakülteleri kazanarak kendilerini mutlu ettiler. Her Aday en iyi fakülteyi kazanmak ister bunun için Kurs Burda Öğretmenleri Türkiye’nin Öncü kadrosu ile profesyonel bir şekilde çalışmaya ve kazandırmaya devam ediyor.Birlikte Başaracağız.

 

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Online DGS  Kursu  için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj