Online Koçluk

13.02.2021
83
Online Koçluk

Online Koçluk

Online Koçluk , LGS , YKS ( TYT – AYT – YDT ) , DGS , KPSS , ALES Hazırlık Öğrencileri Türkiye’nin En Deneyimli Eğitim Koçları İle Çalışarak Başarılı Olmaktadırlar. Online eğitim koçu arayan öğrenciler Eğitim Merkezimiz de birebir Tüm dersler ve YKS LGS , KPSS İ DGS , ALES dalında uzman koçlarımız ile program yapabilirler. Hedefi olan öğrencilerin sınav yönetimi konusunda destek almaları gereklidir.

Online koçluk Türkiye de , stres yönetimi, Kariyer planlama, Fakülteler, Güncellenen eğitim sistemi ve soruları, Meslekler , Doğru Tercih konularında yıl boyu öğrencilerimiz ile çalışmalar yapmaktadırlar. Haftalık Düzenli olarak yapılan canlı görüşmeler ile öğrencilere ders programı yapılır, yapılan ders programı günlük takip edilir ve adaylar zaman zaman deneme sınavları olur ve eksik noktalar tespit edilerek tamamlanması için yapılması gereken yeni programlar verilir ve aday başarıya giden yolda kontrollü bir şekilde hedefine ulaşır. Özellikle YKS Koçlarımız öğrencileri en iyi fakültelere hazırlamaktadırlar. Online Koçluk ,Öğrencilerin En İyi Fakülteleri kazanmaları için bu mesleği severek yapan uzman öğretmenlerdir.

MOTİVASYON & SEMİNER

 Online Koçluk sürecinde öğrencilerin derslere motivasyonunu sağlayan eğitim danışmanları, öğrencilerin taleplerine göre ders gün ve saatlerinde, ders içeriğinde vb her talebe göre değişikler yapabilmektedir. Bu değişikliklerin yapılabilmesi için öğrencilerin toplu olarak hareket edip eğitim danışmanları ile iletişim kurmaları gerekir. Öğrenciler bazı dönemlerde dersleri takip etmekte zorluk çekmekte ve soru çözümlerini, verilen ödevleri gerçekleştirmemekte, bir buhrana girmektedir. Bu gibi dönemlerde öğrencileri derslere motive edici konuşmalar, başarabileceklerine dair inançlarını tazelemeye yönelik soru çözümleri, öğretmenleri tarafından öğrencilerin iyi durumda olduklarının, başarmak için önlerinde hiç bir engel olmadığının belirtilmesi etkili olmaktadır. Öğrenciler yapabildikleri dersleri sever, öğretmenlerle iyi iletişim kurdukları dersleri benimser, bu dersin sorularını isteyerek çözer. Bu kapsamda en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından öğrenciler derse motive edilir. Öğrencilerin aslında dersin zor olmadığını görmesi, düzenli çalışma ile her dersin sorularının çözülebileceğine dair inançlarının oluşması öğretmenlerin elindedir. Kurs Burda Eğitim Merkezinde öğretmenler uzmanı oldukları branşlarda öğrencileri derse motive edici bir eğitim sistemine göre hareket eder. Öğrencilerin ders motivasyonu başarılarının anahtarı niteliğindedir.

Eğitim Koçluğu Ücretleri

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ücretleri LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , KPSS , ALES , YÖS , YÖKdil Öğrencilerinin Programları ve Süresine göre değişmektedir. Eğitim Koçluğu Ücretleri seans başına fiyatlar yada aylık toplu ödeme şeklinde de yapılmaktadır. Birebir Eğitim ve Ders Koçları Alanında Uzman en iyi Rehber öğretmenleridir. Koçluk ücretleri uygun ve ekonomiktir. Minik Bütçeler ile en deneyimli eğitim koçlarından birebir ders alabilirsiniz.

ÖZEL DERSLER

Online Özel Ders Koçluğu

Eğitim Koçluğu Merkezimizde Birebir Online Yüz yüze Özel Ders Olarak Koçluk yapılmaktadır. Tüm Sınav Hazırlık Öğrencilerine Haftada Bir Gün Canlı Bağlantı ile ders programı yapılmaktadır. Ders Programları Öğrenci Bilgi Sistemimize İşlenerek veri takibi yapılır , biten üniteler düzenli olarak sisteme kayıt girilir , seminer , motivasyon , pedagojik yöntemler ile öğrencinin algısı sürekli aktif tutulur, veli bilgilendirme sistemimiz aylık raporları düzenli olarak veliye iletilir. Online Canlı Özel Ders Koçluğu ile ÖSYM ve Meb Sınavlarında Rakiplerinize fark atacaksınız.

MEB ve ÖSYM Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , KPSS , ALES Hazırlık Öğrencileri Sınav esnasında zamanı yetiştirememektedir. Hızlı Paragraf Taktikleri dersi ile Soru çözme hızınızı en az iki kat arttırıyoruz. Okuma , Anlama , Yorumlama , uzun paragraf sorularını en kısa sürede çözerek MEB ve ÖSYM sınavlarında başarı sıralamalarınızı yükseltebilirsiniz.

EĞİTİM KOÇ’U ve BAŞARI

Her Öğrencinin kendine göre değişen bireysel farklılığı vardır bu farkındalığı sağlamak kişiyi yakından anlamak, empati kurmak , düzenli bir program oluşturmak , birebir takip ederek öğrenci-veli-okul-kurs denkleminde öğrencinin en rahat ve verimli bir şekilde ders çalışmasını sağlayan eğitim koçudur.

Online  Koçluk Süresi

Haftada en az bir gün  50 dk seanslar şeklinde öncelikli olarak doküman üzerinden bir sistem oluşturulur. YKS Adayının Tüm Üniteleri sisteme ayrıntılı olarak işlenir. Uzman Koç Fakülteleri , değişen eğitim sistemini ,dünyayı ,genel kültür, güncel konular ve yeni nesil soru tarzı doküman ve kitapları çok iyi analiz edebilen uzman kişidir.

Öğretmen – Öğrenci Diyaloğu

Karşılıklı Motivasyon ,boş zaman yönetimi ve stresten uzak bir anlayış ile programlar oluşturulur. Bir daha ki haftanın çözülmesi gereken soruları çözülerek öğrencinin eksik yanları belirlenir. Koçluk Seansları Her Grup Her Yaştan hazırlık grupları için koçluk yapılabilir. Öğrencilerimizin müsait vakitlerinde saatler ayarlanmaktadır. Seanslar adaya özel hazırlanmaktadır.

LGS Online Koçluk

8.Sınıf LGS Adayları bir çok rakibinden önde olmak ister o yüzden düzenli bir şekilde lgs adayının ders ve döküman takibi yapılır. Haftalık belli aralıklarla yıl sonuna kadar çok farklı kaynaklardan yapılan bu takip sisteminde büyük bir oranda net artışları sağlanacaktır. LGS Koçluk ile bir çok öğrenci en iyi fen liselerini kazanmıştır.

YKS Online Koçluk

Üniversite Hazırlık her Öğrencinin hayalinde olan bir durumdur.Öğrenciler bu zorlu maratondan en iyi fakülteleri kazanmak isterler.Öncelikli olarak her adayın neye nasıl ve ne şekilde çalışmasını bilmesidir.YKS koçluk seansları haftada bir gün 40 dk lık oturum halinde birebir yapılmaktadır. Koçluk Hizmetlerimiz Tüm İl ve İlçelerde Bağlı Şubelerimizde yada Online Olarak verilmektedir.

DGS ALES YÖS KPSS DERS KOÇLUĞU

Tüm Kurslarda koçluk eğitimlerimiz LGS -YKS – LİSE düzeyinde olduğu gibi yetişkin adaylarımız DGS ALES YÖS ve KPSS adaylarımız ders koçluğu ile en iyi dokümanlar üzerinden takip sistemi kurularak, günlük soru girişleri, ünite girişleri, motivasyon seansları ile en iyi mesleklere ulaşmak için itina ile eğitim danışmanlarımız, eğitim ve ders koçlarımız en profesyonel materyaller ile kurumda, evde ve online olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Sınavlarda Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

  • Soruları çok hızlı okumak: Soruyu yanlış anlamanıza neden olacak hızda okumak, soruları yanlış yapmanıza sebep olur. Beyin, olumsuz kelimeleri olumlu algılamaya meyillidir. O yüzden dikkatli anlayabileceğiniz hızda ve “değildir, en doğru cevap” gibi kelimelerin altını çizerek soruyu doğru anlamaya çalışmanız yararlı olacaktır.
  • “ben bunu biliyorum.” diyerek çeldirici seçeneği işaretlemek: Soru kökünü iyi okumadan ya da tüm cevapları okumadan işaretleme yapmaktan kaynaklanır. Bazı sorulardan “En doğru cevap” istendiği için dikkatlice her sorunun şıkkı okunmalıdır.Mutlaka tüm şıkları okuyun.
  • Sınav anında sınavdaki performansını değerlendirip kaygılanmak: zor bir soruyu cevaplayamadığınızda sınavda Başarısız olacağınızı düşünerek endişeye kapılıp motivasyonunuzu düşürmeyin. Sınav anında önemli olanın elinizden gelenin en iyisini ortaya koymanız olduğunu unutmayın. Her öğrencinin zorlandığı sorular olacağını aklınıza getirin.Kendinize güvenin ve emin olun.
  • İki seçenek arasında kararsız kalmak”: bu tarz soruya fazla takılmadan diğer sorulara geçmek zaman yönetimi açısından önemlidir. Daha sonra tekrar soruya dönerek ara vermiş olarak çözmek doğruyu bulmanızı kolaylaştırır.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Online Koçluk İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj