Paragraf Taktikleri Kursu

19.06.2022
675
Paragraf Taktikleri Kursu

Paragraf Taktikleri Kursu

Paragraf Taktikleri Kursu İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , ALES , KPSS Öğrencilerine En Az 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenler Tarafından Birebir Ders ve Eğitim modeli uygulanmaktadır.Hızlı Paragraf Öğrencilerin Kendilerini Keşfetmesini MEB ve ÖSYM Sınavlarında Tüm Soruları Odaklanarak En Kısa Sürede Çözmeleri İçin yapılan bir eğitim modelidir.Odaklanarak Paragraf Soru Çözme Tekniği ile Başarınızı Arttırabilirsiniz.

Birebir Hızlı Paragraf Eğitimi

Hızlı Paragraf Kursu ile ÖSYM ve MEB Müfredatı Dikkate alınarak her Öğrencinin bireysel farklılığı üzerinden birebir çalışma yapılmaktadır.Paragraf Dersini uzun yıllar bu meslekte tecrübeli eğitmenler vermektedir.Öğrenciler Kursa başlamadan önce Öğretmen ile tanışır , hedefler belirlenir, karşılıklı gün ve seanslar oluşturularak en yüksek hedefler doğrultusunda düzenli görüşmeler halinde ders içerikleri hazırlanır süreç içerisinde eksikler tespit edilir ve Haftalık düzenli ders takibi ile deneme sınavlarında , Test sorularını çözerken aşama aşama hız kazanırsınız.

LGS ( Liselere Giriş Sınavı ) Paragraf Taktikleri Kursu

LGS Hazırlık Öğrenciler Nitelikli Okulları Kazanmak İçin Hızlı Paragraf Taktikleri Kursu ile Verim Alarak rakiplerine fark atmaktadırlar.Soruları Anlayarak Hızlı ve Doğru Çözen Öğrenciler En Kısa Sürede toparlanarak etkili ders tekniklerini tüm derslere uygulayabilirler.

MEB ve ÖSYM Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , KPSS , ALES Hazırlık Öğrencileri Sınav esnasında zamanı yetiştirememektedir. Hızlı Paragraf Taktikleri dersi ile Soru çözme hızınızı en az iki kat arttırıyoruz. Okuma , Anlama , Yorumlama , uzun paragraf sorularını en kısa sürede çözerek meb ve ösym sınavlarında başarı sıralamalarınızı yükseltebilirsiniz.

YKS ( TYT AYT YDT ) Ders Koçluğu

Eğitim Koçluğu Şubemizde YKS ( TYT AYT YDT ) Öğrencilerine Üniversite Hazırlık Sürecinde Türkiye’nin En Deneyimli Eğitim Koçları ile çalışma yapmaktadırlar.Birebir YKS Koçluk Öğrencileri hedeften haberdar eder , Günlük üniteler programa dahil edilir , Verimli Ders çalışma yöntemleri belirlenir. Motivasyon , kaygı ve stresten uzak durulması yapılan seminerler ile giderilir. Günlük soru çözme oranlarında artış sağlanacaktır.Yapılan Tüm YKS Koçluk Çalışmaları rapor edilir.

DGS KPSS ALES HIZLI OKUMA KURSU

Hızlı Okuma ve Paragraf Kursu Arayan DGS KPSS ALES YÖS Öğrencileri İçin Bireysel Eğitim ve özel ders olarak öğretilmektedir.Her Adayın Ünite ve Ders Farklılığından dolayı çalışma zaman ve stilleri farklı olacaktır.

DGS Öğrenci Koçluğu İçin 60 dakika Eğitim Semineri ve Taktikler + Ders Programı ile DGS Adayının İhtiyacı olan bütün şartlar adaya en iyi şekilde öğretilir.

KPSS Ders Koçluğu Düzenli Olarak Günlük Ders Çalışma Programı yada Seminer + Genel Program

ALES Online Koçluk Ders Programı + Özel Ders Takviyesi

ONLİNE YÖS Koçluk Fakülte ve Danışmanlık Semineri şeklinde yapılmaktadır.

Eğitim Koçluğu Ücretleri

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ücretleri LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , KPSS , ALES , YÖS , YÖKdil Öğrencilerinin Programları ve Süresine göre değişmektedir.Eğitim Koçluğu Ücretleri seans başına fiyatlar yada aylık toplu ödeme şeklinde de yapılmaktadır.Birebir Eğitim ve Ders Koçları Alanında Uzman en iyi Rehber öğretmenleridir.Koçluk ücretleri uygun ve ekonomiktir.Minik Bütçeler ile en deneyimli eğitim koçlarından birebir ders alabilirsiniz.

Online Özel Ders Koçluğu

Eğitim Koçluğu Merkezimizde Birebir Online Yüzyüze Özel Ders Olarak Koçluk yapılmaktadır. Tüm Sınav Hazırlık Öğrencilerine Haftada Bir Gün Canlı Bağlantı ile ders programı yapılmaktadır. Ders Programları Öğrenci Bilgi Sistemimize İşlenerek veri takibi yapılır , biten üniteler düzenli olarak sisteme kayıt girilir , seminer , motivasyon , pedegojik yöntemler ile öğrencinin algısı sürekli aktif tutulur, veli bilgilendirme sistemimiz aylık raporları düzenli olarak veliye iletilir.Online Canlı Özel Ders Koçluğu ile ÖSYM ve Meb Sınavlarında Rakiplerinize fark atacaksınız.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Paragraf Taktikleri Kursu İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Kurslarımız Hakkında TIKLAYIN

  Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. esra kaya dedi ki:

   ders işleyişiniz hakkında bilgi almak istiyorum.

   1. admin dedi ki:

    0531 521 2601 numaralı hattımızı arayarak eğitim danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz ve ücretsiz demo dersimize katılabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj