Selçuklu Özel Ders

27.01.2021
19
Selçuklu Özel Ders

Selçuklu Özel Ders

Selçuklu Özel Ders ,Konya’nın Selçuklu ilçesin de  LGS , TYT , AYT , DGS , ALES , KPSS kursları Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Selçuklu’da Özel Ders veren öğretmenler en az 15 yıllık tecrübeli öğretmenlerdir. Selçuklu da Özel Ders arayanlar hizmetleri ile en profesyonel eğitim kadrosu ile en çok başarı gösteren kurum olmaya devam ediyor.

SELÇUKLU ÖZEL Ders Arayanlar

 Selçuklu özel ders ücretleri yaklaşık kurs Fiyatınadır. İstediğiniz derslerden özel ders alabilirsiniz. İlkokul ,Ortaokul ,Lise ,Okul Takviye-YKS , DGS , ALES Tüm Özel Kurslar Selçuklu Şubemizde verilmektedir. Derslerimiz birebir özel ders yada Vip gruplar şeklinde işlenmektedir.

Selçuklu Özel Ders Almak İsteyenler

Matematik Tüm adayların en çok zorlandığı ders olarak bilinmektedir. Matematik özel ders dalında 20 yıllık tecrübeli profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Matematik yeni nesil soruları bir mantık ve ezberden uzak pratik yöntemler ile anlatarak öğrencilerimizin tüm matematik eksiklerini tamamlıyoruz. Unutmayın başarı tesadüf değildir.

Selçuklu Özel Ders Okul Sınavlarına Hazırlık

Takviye Özel Derslerimiz ilkokul takviye dersleri, ortaokul sınav takviyeler, lise 9.10.11.12. sınıf ders takviyeler istediğiniz kadar yada ders paketlerini toplu olarak alabilirsiniz. Selçuklu Hazırlık Kursları Selçuklu şubemizde İngilizce özel derslerimiz birebir, ikili yada üçlü gruplar şeklinde tavsiye edilmektedir. Öğrencilerimizin öncelikle yabancı dil algıları ve seviyeleri tespit edilerek kolaydan zora doğru giden bir yöntemle, eksik noktalar haftalık koçluk programı üzerinden de tespit edilerek adaylarımızın İngilizce sınavlarında en yüksek başarıyı göstermeleri için kurs verilmektedir. Genel İngilizce, Sınav Dersleri, Mesleki İngilizce olmak üzere tüm gruplara için İngilizce kurslarımız vardır.

Kurs Burda İle İletişim

İstanbul-Ankara-İzmir-Kocaeli-İzmit-Gebze-Sakarya-Bursa-Mersin-Konya Selçuklu-Denizli 81 il ve ilçelerimiz ile 0531 521 26 01 nolu hattımızdan irtibat kurabilirsiniz.

Kurs Burda Okul Takviye

Sınav Haftasından önce hazırlık yapan öğrenciler bir çok derste zorlanmaktadır. Bunun için Matematik, Fen Bilgisi, Türkçe, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya, Felsefe gibi okul derslerinden ihtiyaçları kadar takviye özel ders alabilirler. Takviye Özel Dersler her sınav dönemi için 2-4-6-8 özel ders olarak konu ve ünite yoğunluğuna göre tavsiye edilmektedir.

Kurs Burda Avantajları

LGS kursumuz birebir özel ders ve sınıf kursları olarak verilmektedir. Sınıf kurslarımız 5 kişiyi geçmemektedir. Özel Derslerimiz birebir özel ders olarak verilmektedir. Özel derslerimiz de bulaş riskini en aza indirmek için tüm sosyal mesafe kuralları itina ile uygulanmaktadır. LGS Derslerimiz Hafta için-Hafta sonu istediğiniz gün ve saatlerde verilmektedir. LGS Kurs Öğretmenlerimiz Alanında en az 10 yıllık tecrübeli öğretmenlerdir.

LGS DERSLERİ

MATEMATİK-TÜRKÇE-FEN BİLGİSİ-İNGİLİZCE-İNKILAP TARİHİ-DİN KÜLTÜRÜ Derslerinden oluşmaktadır. Lgs Tüm Dersler yada istediğiniz dersten birebir özel ders alabilirsiniz. Nitelikli Okullar arasına girmek için en iyi öğretmenlerden yardım almak size en yüksek başarıyı getirecektir. Şubelerimiz de istediğiniz kurs ve özel dersler profesyonel öğretmen tarafından verilmektedir. Eğitim Koçlarımız Birebir takip programları ile tüm eksiklerinizi tespit ederek bireysel farklılığınız ve seviyenize göre size özel ders programları yapılmaktadır. Kurs Burda Kızılay aradığınız Tüm Kurslar Tüm Özel Dersler Selçukluda

YKS KURSU SELÇUKLU

Mat 1 , mat 2 , Geometri , Fizik , Kimya Biyoloji, Türkçe , Edebiyat , Tarih , Coğrafya YKS ( TYT – AYT – YDT ) Alanında en az 15 yıllık tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından öğretilmektedir.

Kurs Burda İletişim

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Selçuklu Özel Ders  İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj