Tekirdağ İlkokul Özel Ders

22.02.2022
35
Tekirdağ İlkokul Özel Ders

Tekirdağ Özel Ders

Tekirdağ Özel Ders şubemizde İlkokul , Ortaokul , Lise , Üniversite Hazırlık , ALES , YÖKdil , Bilsem Öğrencilerine Birebir Online Yüz yüze ders verilmektedir. Tekirdağ Özel Ders Merkezimizde Matematik , İngilizce , Çocuklar ve Yetişkinler İçin Hızlı Okuma Kursları 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri Tarafından verilmektedir. Tekirdağ Özel Ders Eğitim Merkezimizde Yaklaşık Kurs Fiyatınadır.

Hızlı Okuma Kursu Tekirdağ

Anlayarak Akıcı Doğru Hızlı Okuma Eğitimi Seri Okuma Tekniği olarak İlkokul gruplarına Sınıf Öğretmenlerimiz tarafından öğretilmektedir. İlköğretim Öğrencileri ve Ortaokul 5.6.7.8.Sınıflar Paragraf yorumlama kısmında oldukça zorlanmaktadırlar. Odaklanma problemi bir çok öğrenciyi etkilemektedir. Hızlı ve Etkili Paragraf Taktikleri dersi ile Ortaokul ve İlkokul Öğrencileri Yeni nesil soruları en kısa sürede çözmektedirler.

Tekirdağ Matematik Özel Ders

İlkokul Matematik Ders 50-60 saat

Ortaokul Matematik Özel Ders 70 – 80 saat

Lise Takviye Matematik 9.10.Sınıf 40-50 saat

TYT – AYT Matematik için 140 Saat

DGS – ALES -KPSS Adaylarına 20-30-50 Ders yeterli gelmektedir.

Tekirdağ Matematik Kursu

İlkokul 1.Sınıf Öğrencileri , İlkokul 2.Sınıf Öğrencileri , İlkokul 3.Sınıf Öğrencileri , İlkokul 4.Sınıf Öğrencileri Matematik eksiklerini kurs merkezimizde okul sonrası birebir özel ders alarak tamamlayabilirler.

Tekirdağ Özel Ders Okul Takviye

Takviye Özel Derslerimiz ilkokul takviye dersleri, ortaokul sınav takviyeler, lise 9.10.11.12. sınıf ders takviyeler istediğiniz kadar yada ders paketlerini toplu olarak alabilirsiniz.

Tekirdağ Özel Ders İngilizce

Tekirdağ şubemizde ingilizce özel derslerimiz birebir, ikili yada üçlü gruplar şeklinde tavsiye edilmektedir. Öğrencilerimizin öncelikle yabancı dil algıları ve seviyeleri tespit edilerek kolaydan zora doğru giden bir yöntemle, eksik noktalar haftalık koçluk programı üzerinden de tespit edilerek adaylarımızın ingilizce sınavlarında en yüksek başarıyı göstermeleri için kurs verilmektedir. Genel ingilizce, Sınav Dersleri, Mesleki İngilizce ,Yökdil , olmak üzere tüm gruplara için ingilizce kurslarımız vardır.

Tekirdağ Okul Takviye ETÜT

Okul Sonrası Öğrenciler Eğitim Merkezimize gelerek her türlü imkandan faydalanabilirler. Ödev desteği birebir ders öğretimi olarak verilmektedir. Bir ders 40 dakika olup her öğrenci üst üste 2 ders alabilir. Sınav haftası ise İlkokul , Ortaokul , Lise Öğrencileri Takviye Derslerini Sınav Üniteleri üzerinden alabilirler.

Tekirdağ LGS Kursu

LGS kursumuz birebir özel ders ve sınıf kursları olarak verilmektedir. Sınıf kurslarımız 5 kişiyi geçmemektedir. Özel Derslerimiz birebir özel ders olarak verilmektedir. Özel derslerimiz de bulaş riskini en aza indirmek için tüm sosyal mesafe kuralları itina ile uygulanmaktadır. LGS Derslerimiz Hafta içi ya da Hafta sonu istediğiniz gün ve saatlerde verilmektedir. LGS Kurs Öğretmenlerimiz Alanında en az 15 yıllık tecrübeli öğretmenlerdir.

Tekirdağ YKS Kursu

YKS Hazırlık Kurslarımız Birebir , İkili , Üçlü ya da Sınıf Grubu olarak verilmektedir. Her Adayın düzeyine göre ders programı hazırlanmaktadır. YKS Öğrencileri kurs merkezimiz de ücretsiz eğitim koçluğu hizmetlerinden faydalanmaktadırlar. Haftalık soru çözüm etütleri , düzenli deneme sınavları ve vaktinde ölçme değerlendirme, veli takip sistemi , Kaliteli Doküman Takviyeler , Deneyimli Öğretmenlerimiz ile Yks Öğrencileri başarılı olarak en iyi fakülteleri kazanmaktadırlar.

LGS Özel Ders Tekirdağ

Matematik , Fen Bilgisi ve Türkçe yaz kampı ile bitirilmektedir. Ön Hazırlık yaz kurslarına katılan öğrencilerimiz rakiplerine fark atmaktadırlar. LGS Hızlı Paragraf yorumlama özellikle öğrencilerin deneme motivasyonu , odaklanma ve soru çözme hızlarına olumlu etki etmektedir. Birebir Lgs Kursu Sınıf ortamına göre daha verimli geçmektedir. Bazen minik takviyeler almak gerekir.

Özel Ders Almak İçin ne Yapmalıyım ?

Özel ders almak için Eğitim Merkezimizi arayarak özel ders randevusu oluşturmalısınız. Özel ders randevusu, öğretmenlerin müsait olduğu gün ve saatlerle öğrencilerin müsait olduğu gün ve saatleri eşleştirerek oluşturulmaktadır. Sizlere uygun gün ve saatler için özel ders randevunuzu oluşturduktan sonra Eğitim Merkezimize gelerek özel ders eğitiminizi en iyi öğretmenlerden alabilirsiniz.

Tekirdağ’da Özel Ders Fiyatları

Tekirdağ’da özel ders fiyatları olarak en uygun özel ders ücretlerini Tekirdağ Özel Ders Merkezi’nde bulabilirsiniz. Hem en az 15 yıl deneyimli ve branş öğretmenleri özel ders vermekte hem de özel ders bedeli görüp görebileceğiniz en minimum ücretlere tekabül etmektedir. Bu avantaj tüm aileleri Eğitim Merkezimizi tanımasına yönelik olarak sağlanmaktadır. Eğitim Ücretleri sene içerisinde herhangi bir nedenle değişiklik göstermemektedir.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Özel Ders  İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj