Tuzla Hızlı Okuma Kursu

26.07.2021
429
Tuzla Hızlı Okuma Kursu

Tuzla Hızlı Okuma Kursu

Tuzla Hızlı Okuma Kursu Şubemizde Türkiye’nin en deneyimli Öğretmenleri tarafından verilmektedir. Anlayarak Hızlı Okuma Kursu İlkokul 1.Sınıf , İlkokul 2.Sınıf , İlkokul 3.Sınıf , İlkokul 4.Sınıf Öğrencilerine Sınıf Öğretmenlerimiz tarafından Birebir Özel Ders olarak öğretilmektedir. Tuzla Hızlı Okuma tavsiye ve ücretler konusunda Kurs Merkezimiz önerilmektedir.Etkili Hızlı Okuma ile zamanı verimli kullanırsınız.Erken yaşta okuma alışkanlığı kazanmak , Hafıza Tekniklerini kullanmak ve Meb ve Ösym Sınavlarında performans arttırarak soru çözmek isteyenler Tuzla Hızlı Okuma ve Anlama Kursumuza katılabilirler.

Seri ve Hızlı Okuma Kursu Tuzla

İlkokul 1.2.3.4.Sınıf Öğrencileri için 5 Hafta 20 Ders olarak vermekteyiz.Okuma Eksiklerinin giderilmesi ve Akıcı okuma ve anlamayı sağlamak ana hedeftir.Ön Okuma , Metin Okuma çalışmaları , Göz egzersizleri , zihinle okuma akıcı ve doğru okumanızı sağlayacaktır. Çocuklar için Anlayarak Hızlı Okuma Kursu Tuzla’da Türkiye’nin en deneyimli Türkçe Öğretmenleri tarafından verilmektedir.

MEB ve ÖSYM Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

5.Sınıf itibariyle Tüm Ortaokul ,Lise , Üniversite Hazırlık , DGS , ALES Öğrencilerine öneriyoruz. Hızlı Paragraf Kursu 5 Hafta 10 ders olarak verilmektedir.Soru çözme hızınızı 3 kat arttırabilirsiniz.

Anlayarak Hızlı Okuma Kursu Tuzla

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz.Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir.İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır.

Hızlı Okuma İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları ,Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır. Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burda.

irt numaramız 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz Kursda ya da Online destekli birebir kişiye özel eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor.

Hızlı Okuma Seansları Hafta içi

Pazartesi – Salı : 9:00 – 21:00 arası

Perşembe – Cuma : 10:00 – 20:30 arası

Hafta Sonu Seansları

Cumartesi : 9:00 – 13:10

15:30 – 21:00

Pazar        : 12:00 – 19:30

Tuzla Hızlı Okuma Kursu-Kurs Burda

Hızlı Okuma Kursu,son yıllarda yaşanan afet ve salgınlardan dolayı yoğun talep görmektedir. Online Özel Derslerimiz Sınıf Kursları ve Kurum derslerinden daha verimli geçmektedir. Canlı,ses,görüntü ve profesyonel ekipman ile yüz yüze derslerden daha etkili ve verimli olmaktadır. Online Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Tuzla Hızlı Okuma Kursu Almak İsteyenler

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar,tablet,camera,tablet veya fonksiyonlu android telefon,internet vs. Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız. Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir.Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiyat ve avantajlarımız için irt no: 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Tuzla Hızlı Okuma Kursu İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj