TYT Yaz Kursu Bolu

27.06.2022
60
TYT Yaz Kursu Bolu

TYT Yaz Kursu Bolu

TYT ( Temel Yeterlilik Testi )  Yaz Kursu Bolu Şubelerimizde Birebir Yüz yüze Özel Ders Olarak Verilmektedir.

YKS Sınavına Ön Hazırlık Yapan Öğrenciler Birebir Özel Ders İle Tüm TYT Konularını Yaz Kursumuzda En İyi Öğretmenlerden alarak hedefledikleri Fakülteleri kazanma yolunda Rakiplerine Fark atmaktadırlar. TYT Yaz Kursu 11.Sınıf Öğrencilerine 9 ve 10.Sınıf Üniteleri Eksiksiz Olarak Bitirilmektedir. YKS ( TYT AYT YDT ) Öğrencileri İstedikleri Gün ve Saatte Ders Alabilirler. Birebir Özel Ders Öğrencileri 20 dakika Sürecek olan Tanıtım dersimize katılıp devam etme kararı alabilirler. En Az 15 Yıl Deneyimli Öğretmenlerden Birebir Özel Ders Alan Öğrenciler İstedikleri Fakülteleri Kazanma Avantajını yakalamaktadırlar. TYT Kurs Ücretlerimiz Uygun ve Ekonomiktir.

Bolu TYT Yaz Kursu Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrıscık, Mengen, Mudurnu, Seben, Yeniçağa şubelerinde verilmektedir.

 

TYT Yaz Kursunda Hangi Dersler Verilmektedir ?

TYT ( Temel Yeterlilik Testi ) Hazırlık Kursumuzda TYT Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Dinkültürü Tüm TYT Hazırlık Öğrencilerine İster Minik VİP Gruplar İster Birebir Özel Ders Olarak Yüz yüze Öğretilmektedir. Ders İçerikleri Her Öğrencinin Alt Yapısı Göz Önüne Alınarak Hazırlanmaktadır. TYT Konuları En Pratik Yollardan Öğretildiğinde Her Öğrenci En Zor Konuları Rahatlıkla En Kısa Sürede Çözmektedir. Yeni Nesil YKS Sorularını Öğrenmek İçin En Deneyimli Öğretmenlerimizden Birebir Özel Ders Alabilirsiniz.

TYT Matematik Kursu

TYT Yaz Kampında En Önemli Derslerden Biri Matematiktir, Matematik TYT Sınavında Öğrencilerin En Çok Zaman Harcadıkları Derslerden Biri Olmaktadır. Deneyimli Matematik Öğretmenlerimizin Tecrübe ve Taktikleri İle Matematik Sorularını Keyifli Bir Şekilde Çözebilirsiniz. TYT Matematik Kursumuzu Birebir Özel Ders Olarak Almanızı Tavsiye Ediyoruz. Yaz Kursu Matematik Özel Ders Paketlerimiz 50 – 60 Ders Civarında Olup En Uygun Ücretler İle Verilmektedir. TYT Kimya , Fizik , Biyoloji , Tarih , Coğrafya , Felsefe En Deneyimli Öğretmenlerimiz Tarafından Verilmektedir.

MEB ve ÖSYM Soruları İçin Hızlı Paragraf Kursu

Tüm TYT Sorularını Hızlı Çözmek İsteyen Öğrencilere 5 Hafta 10 Ders Birebir Özel Ders Olarak Verilen Hızlı Paragraf Dersini Öneriyoruz. Soru Çözme Hızınızı 3 Katına Çıkarın Tüm YKS Sorularını Anlayarak Hızlı ve Doğru Çözün. Hızlı Paragraf Taktikleri Kursu En Deneyimli Öğretmenlerimiz Tarafından Kişiye Özel Olarak Hazırlanmaktadır. Kademeli Olarak Deneme Sınavlarında Netleriniz Yükselmektedir.

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu

TYT Öğrencilerinin Ders Çalışma Süresi , Hata Oranlarının Ünite Ünite Tespitleri , Deneme Sınavlarında Net Artışlarının Sağlanması, Eksik Ünitelerin Tespit Edilerek Doküman Hazırlığının Yapılması, Eğitim ve Öğrenci Koçu Stres Yönetimi , Motivasyon , Meslek ve Fakültelerin Avantajlarının Koçluk Öğrencisine aktarılması ve Hedeften Haberdar Etme Konularında Yapılan Önemli Bir Eğitim Modeli Çalışmasıdır.

Türkiye’nin En Deneyimli Eğitim Koçları İle Tanışmak İstiyorsanız 7/ 24 Ücretsiz İletişim Numaramızdan Danışmanlarımızı Arayarak Bilgi Alabilirsiniz.

Eğitim Koçluğu Ücretleri

Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Ücretleri LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), DGS, KPSS, ALES, YÖS, YÖKdil Öğrencilerinin Programları ve Süresine göre değişmektedir. Eğitim Koçluğu Ücretleri seans başına fiyatlar yada aylık toplu ödeme şeklinde de yapılmaktadır. Birebir Eğitim ve Ders Koçları Alanında Uzman en iyi Rehber öğretmenleridir. Koçluk ücretleri uygun ve ekonomiktir. Minik Bütçeler ile en deneyimli eğitim koçlarından birebir ders alabilirsiniz.

 

TYT Yaz Kursu Bolu Şubemiz Tüm Öğrenciler İçin Ulaşım Kolaylığına Sahiptir.

Bulunan Lokasyonumuz Otopark ve Tüm İlçelerin Kesiştiği Uygun Bir Konumdadır.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

TYT Yaz Kursu Bolu İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  ×

  Hello!

  Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

  × Whatsapp Mesaj