Yahya Kaptan İlkokul Özel Ders

21.02.2022
16
Yahya Kaptan İlkokul Özel Ders

Yahya Kaptan İlkokul Özel Ders

Yahya Kaptan İlkokul Özel Ders şubemizde En az 10 Yıl Deneyimli Türkiye’nin en iyi Öğretmenleri tarafından birebir Yüz yüze Özel Ders olarak verilmektedir.

Yahya Kaptan İlkokul Özel Ders, Yahya Kaptan’da İlkokul Özel Ders arayanlar , 1.2.3.4.Sınıf İlkokul Öğrencilerine Matematik , Türkçe , Temel Matematik , Ritmik Sayma İngilizce , Zeka Oyunları , Hızlı Okuma Kursu , Robotik Kodlama , Satranç , Zeka Küpü , Güzel Konuşma ve beceri geliştirme sanatları alanlarında eğitim merkezimizde ders görmektedirler. İlkokul etüt merkezimiz 7/24 açıktır.

Matematik, Türkçe, Hızlı Okuma ve Anlama Derslerinin en etkili Kullanıldığı yaş çağı olan ilkokul yıllarında öğrenciler yaparak ve Yaşayarak öğrenmeliler. Zeka geliştirmek, etkinlikler ve matematik Antrenmanları çocukların ileri ki yaş dönemlerinde yüzde yüz Fayda sağlayacakları dersler olarak ele alınabilir. Kurs Burda son Yıllarda Türkiye’nin bir çok il ve ilçesinde ilkokul 1.2.3.4.Sınıf öğrencilerine ulaşarak onlara gelecek nesillere hazırlamaktadır.

İlkokul Hızlı Okuma Kursu

Yahya Kaptan İlkokul Öğrencilerine 1.Sınıftan itibaren Okuma ve Yazma Eğitimi Deneyimli Sınıf Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Seri Okuma Kursuna İlkokul 1.Sınıf Öğrencileri , 2.Sınıf Öğrencileri , 3.Sınıf ve İlkokul 4.Sınıf Öğrencileri Katılabilirler. Gebze İlkokul Seri Okuma Kursu 5 Hafta 20 Ders olarak verilmektedir.

Çocuklar İçin Seri ve Hızlı Okuma Kursu Yahya Kaptan

Çocuklar İçin Seri Okuma ve Anlama Kursu Almak İsteyenlere İlkokul 1.Sınıf Hızlı Okuma, İlkokul 2.Sınıf Hızlı Okuma ,İlkokul 3.Sınıf Hızlı Okuma , İlkokul 4.Sınıf Hızlı ve Seri Okuma Teknikleri Dersleri En İyi Sınıf Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. İlkokul 4.Sınıfa kadar 5 hafta 20 ders sürecek Seri Okuma Teknikleri dersini öneriyoruz. Anlayarak Hızlı Okuma Kursunun amacı ;Göz Koordinasyonu üzerinden öğrencinin odaklanarak keyifli bir şekilde akıcı ve doğru okumasını sağlamaktır. Hafıza Teknikleri Kursu Bireysel bir eğitimdir.

Ritmik Matematik

Hafıza gücü çocukların ilkokul çağlarında geliştirilmesi gereken Önemli bir beyin gücü bölümüdür. Matematikte ritmik sayma Sayılar, Mega Matematik, Mental Matematik gibi dersler ilkokul Öğrencilerinin matematik alt yapısını oluşturmaktadır. İlkokul Yıllarında edinilen alt yapı dersleri ile öğrenciler ortaokul , lise ve yks sınavların da Türkiye derecesi çıkarmaktadırlar.

İlkokul Türkçe Özel Ders

Türk Dilini halk dilinden ayıran en önemli nokta eğitimdir. İlkokul Çağı dilimizi doğru konuşma, doğru anlama, yazma ve aktarma Dönemidir. Türkçeyi öğrenen, güzel konuşan bir nesil bir ülkeyi Temsil eden ve güçlendiren gençlerdir. İlkokul yıllarında dilimizi Doğru öğrenmek diğer tüm dersleri de anlama ve kavramayı Kolaylaştıracaktır.

BİLSEM KURSU YAHYA KAPTAN

1.2.3.4.Sınıf Özel Yetenekli Öğrencilerin Akademik başarıları için Bilsem Sınavları Hazırlık Kursumuz Birebir , Yüz Yüze Özel Ders olarak verilmektedir. Zeka , Hafıza Geliştirme, Görsel ve Kinestetik Beceriler , Sanatsal Öğeler Öğrenci başarısında ana etkendir. Alanında uzman öğretmenlerimizden birebir ders alarak eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

MEB ve ÖSYM SINAVLARI İÇİN HIZLI PARAGRAF KURSU

Hızlı Paragraf dersi ile ortaokul ve tüm yaş Grupların alabileceği bir ders türüdür. Tüm Soruları daha iyi anlayabilir ve sınavlarda zaman kazanabilirsiniz.

Yahya Kaptan İlkokul Özel Ders Arayanlar

Özellikle matematiğin temeli sayılan mantık dersleri ilkokul Öğrencileri hafıza ve beyin gücünü şekillendirmektedir. Beynimizde Bir çok koordinat vardır ancak biz bu koordinatları tam anlamıyla Birleştirmekte zorlanırız. Bunu hayal gücü ve mantık dersleri üzeri denediğimizde başarılı olacağımız şüphesizdir. MANTIK tüm öğrencilerin alması gereken önemli bir derstir.İlkokul özel derslerimiz alanında uzaman en iyi sınıf öğretmenleri tarafından verilmektedir. Okul Öncesi, Ana sınıfı eğitimini tamamlayan öğrenciler ilk 4.yılını geçirecekleri gerçek bir eğitim ortamı ile tanışacaklardır. Kurs Burda Eğitim farkı ve profesyonel öğretmenleri ile ilkokul öğrencilerine gerekli eğitimi, oryantasyonu ve  onları aile anne baba sevgisinden mahrum etmeyecek ilgi ve alakayı göstererek verimli, mutlu ve huzurlu bir eğitim ortamı sağlamaktayız.

İLKOKUL İNGİLİZCE KURSU

İlkokul öğrencileri temel eğitimin bir basamağında yer aldıkları için dil gelişimi çocuklar için çok önemlidir. Yabancı dil öğrenen öğrenciler ileri ki yaşlarda daha iyi bir eğitim seviyesinde başarılı olurlar. Dil bilmek birçok toplumu ve dünyayı da anlamayı öğretir. Dil üzerin yapılan eğitim çalışmaları hafızası kuvvetli, zihin koordinasyonlarını çok iyi kullanabilen adaylar ortaya çıkarmaktadır. Kurs Burda ile en profesyonel hocalardan ders alabilirsiniz. İlk derslerden ücret almıyoruz.İngilizce okul takviye olarak ta verilmektedir. İlkokul Özel Ders ücretleri kurs fiyatına olup taksit imkanı vardır.

 

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yahya Kaptan İlkokul Özel Ders  İlanları İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj