YKS Kursu İstanbul

29.10.2020
11
YKS Kursu İstanbul

YKS Kursu İstanbul

YKS Kursu İstanbul, İstanbul’da YKS(TYT-AYT-YDT) öğrencilerine Kurumda, evde yada online olarak birebir özel ders vermektedir. Özel derslerimiz İstanbul da her semt için en iyi şekilde tüm öğrencilere ulaşmak için organize edilmiştir. Kalabalık bir şehir olan İstanbul son yıllarda sağlık ve salgın nedeniyle etkilenmekte bu da öğrencilerin hem okullarda hem de kurs yerlerinde eğitim faaliyetlerinin engellenmesine neden olmaktadır.

İSTANBUL MATEMATİK ÖZEL DERS

LGS-YKS-DGS-ALES-AÖF-YÖS-ÖABT-Sınav Takviye Tüm Sınavlar için Matematik Özel Ders birebir yada ikili-üçlü gruplar halinde programlanmıştır. Kursta, Evde Ya da Online özel derslerimiz verimli bir şekilde işlenmektedir. Takviye Kurslarımız ortaokul-Lise adayları için yazılı öncesi önem arz etmektedir.

ÖZEL DERS PAKETLERİ

İlkokul : Yıllık 30-40-50 Ders

Ortaokul  : Yıllık 40-50-60 Ders

LGS Tüm Dersler : 150 – 180 – 200 – 220 Ders

YKS Tüm Dersler : 200-250-300-450 Ders

DGS Özel Ders  : 40-60-70 Ders

Takviye Paketler : 10-15-20 Ders şeklinde Önerilmektedir.

HIZLI PARAGRAF

YKS Kursu İstanbul, TYT de süreyi yetiştiremeyen öğrencilerimiz Hızlı Paragraf Dersi ile 30 sn de bir soruyu doğru çözerek ve diğer tüm derslerde pratik soru çözme yöntemlerini öğrenerek Yks de rakiplerine fark atmaktadırlar. Hızlık Paragraf Dersi Birebir online olarak yapılmaktadır.5 Hafta 10 Ders süren bir özel ders programıdır.

İSTANBUL EĞİTİM KOÇLUĞU

Eğitim Koçları sınava hazırlanan öğrencileri hedefe ulaştıran yetkin öğretmenlerdir. Düzenli Döküman takipleri, motivasyon, doğru tercih, veli, okul ve ders öğretmenleri ile öğrenci arasındaki iletişimi sağlayan eğitim koçları öğrencilerin eksiklerinin tespiti ve telafisi için en iyi ölçme ve değerlendirme uzmanlarıdır. Kişisel gelişim, stres yönetimi, Odaklanma gibi çalışmalar ile eğitim koçları özellikle öğrencileri YKS sürecinde verimli ve etkili ders çalışmaları ile adayların en yüksek fakülteleri kazanmalarında etkiye sahiptirler.

KURS GÜNLERİ

HAFTA İÇİ : 9:00 – 21:00

HAFTA SONU : 9.00 – 21:00

YKS Kursu İstanbul YDT Kursu

YDT Kursu İstanbul, başta İngilizce olmak üzere Almanca, İspanyolca, Rusça, Arapça Kore Dili, Çince, Japonca dersleri verilmektedir. Derslerimiz kursta birebir yada online olarak ta alabilirsiniz.

YKS Kursu İstanbul Birebir Özel Ders

Mekan sınırlaması yada bulaş riskinden uzak dilediğiniz yerde online birebir özel ders alabilirsiniz. Matematik, Türkçe, Fizik, Kimya, Biyoloji, İngilizce derslerimiz dileyen adaylarımıza online birebir özel ders olarak anlatılmaktadır.

Kurs Burda İstanbul İle İletişim

Şubelerimize 0531 521 26 01 nolu hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz

Kurs Burda İstanbul Aradığınız Tüm Özel Dersler Tüm Kurslar Burda…

YKS KURSU İSTANBUL TYT AYT YDT Dersleri

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din kültürü, Edebiyat YKS SAYISAL-EA-SÖZEL Dallarında sınava girecek tüm adayların dersleri branşında yetkin uzun yıllar tecrübeli, kişiye özel döküman ve program hazırlayan en profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

YKS DERS PAKETLERİ

MAT 1 50 -MAT2 50 – GEO 30 – FİZİK 50 – TÜRKÇE 20 – TARİH 16 – COĞRAFYA 12 –

FELSEFE 10 -DİNKÜLTÜRÜ – 10 – KİMYA – 40 – BİYOLOJİ 40 – DERS peketlerinden

Konu Anlatım ve Soru çözümü birebir özel ders olarak yapılmaktadır.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Tüm İlçeler için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

error: Content is protected !!
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× Whatsapp Mesaj